Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na S.A. Road Assistance - oskarżony przez Dudziak


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, 

nie rozumiem zbytnio czemu postanowiłeś napisać tę skargę, ale jeżeli masz taką potrzebę, to jeszcze raz wytłumaczę. Wynoszenie jakichkolwiek informacji z discorda frakcyjnego, które są uważane w pewnym stopniu za "poufne" bo nie są ogólnodostępne, jest naturalnie zakazane (mało istotne czy są wycięte, anonimowe czy też nie podajesz ich konkretnego źródła - są to nadal wiadomości wysyłane tylko dla członków danego discorda). Oczywiście początkowo nawet nie potrafiłeś przyznać się do winy, dopiero gdy zostałeś postawiony przed odpowiednimi dowodami, to postanowiłeś się przyznać - czy to był celowy zabieg, czy też nie, to już Twoja sprawa. To samo tyczy się wysłania wiadomości, zrobiłeś to - to poniosłeś odpowiednie konsekwencje, które zresztą zawsze były stosowane w tego typu przypadkach, a kara, jaką dostałeś za ten wyczyn, nie jest żadną nowością i mieliśmy do niej całkowite prawo (to Zarząd wymierza karę - nie Ty), a poniżej idealny do takich sytuacji przykład:

Spoiler

29.07.2019

Pracownik @OlusiaX zostaje wydalona z frakcji, jednocześnie zostaje wpisana na Czarną Listę w związku z rozpowszechnianiem poufnych informacji oraz okłamywaniem Zarządu.


Podsumowując, sam sobie jesteś winny całej sytuacji i zamiast przyjąć to do wiadomości, wyciągnąć wnioski oraz ewentualnie w przyszłości spróbować je naprawić to zwyczajnie wolisz stawiać się w roli "poszkodowanego". Nie mam ochoty dyskutować nad czymś, co jest od początku klarowne, szczególnie że KSF zapewne zapoznało się już całą sytuacją - gdybym jednak się mylił, to myślę że po tej wiadomości wszystko już będzie jasne.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Masellko napisał:

które są uważane w pewnym stopniu za "poufne"

Wskażesz mi moment kiedy zostaliśmy o tym poinformowani? Jak dla mnie i wielu innych osób normalne pisanie to normalne pisanie, bez różnicy gdzie, a informacje dotyczące frakcji, itp., które powinny zostać w gronie osób to są raczej "poufne", a nie zwykłe wydanie opinii. Jeżeli nie podajecie znaczenia oraz zasad to każdy ma prawo uważać po swojemu - nie jesteśmy zaprogramowani, aby sczytywać zasady z Twoich myśli. 

2 godziny temu, Masellko napisał:

to poniosłeś odpowiednie konsekwencje, które zresztą zawsze były stosowane w tego typu przypadkach

Skąd zmiana decyzji, bez poinformowania mnie o tym? Na rozmowie zapytałeś, czy wiem co mnie czeka, odparłem, że pewnie kara, lecz nie wiem jaka, na to ty odpowiedziałeś "standardowo jest to wydalenie" - nic o BlackList nie było.

Jeżeli wszystko Cię nie interesuje to z jakiego powodu zadawałeś wszystkie tamte pytania, jeżeli odpowiedzi Cię nie interesowały - o ile je w ogóle czytałeś. Dlaczego do mojej sprawy rzuciliście się natychmiastowo, a osoby, które notorycznie łamią regulamin po prostu macie gdzieś - domyślam się co odpiszesz, ale co ty możesz wiedzieć, jeżeli nie wejdziesz nawet na służbę, bądź porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Masellko napisał:

które są uważane w pewnym stopniu za "poufne"

Wskażesz mi moment kiedy zostaliśmy o tym poinformowani? Jak dla mnie i wielu innych osób normalne pisanie to normalne pisanie, bez różnicy gdzie, a informacje dotyczące frakcji, itp., które powinny zostać w gronie osób to są raczej "poufne", a nie zwykłe wydanie opinii. Jeżeli nie podajecie znaczenia oraz zasad to każdy ma prawo uważać po swojemu - nie jesteśmy zaprogramowani, aby sczytywać zasady z Twoich myśli. 

3 godziny temu, Masellko napisał:

to poniosłeś odpowiednie konsekwencje, które zresztą zawsze były stosowane w tego typu przypadkach

Skąd zmiana decyzji, bez poinformowania mnie o tym? Na rozmowie zapytałeś, czy wiem co mnie czeka, odparłem, że pewnie kara, lecz nie wiem jaka, na to ty odpowiedziałeś "standardowo jest to wydalenie" - nic o BlackList nie było.

Jeżeli wszystko Cię nie interesuje to z jakiego powodu zadawałeś wszystkie tamte pytania, jeżeli odpowiedzi Cię nie interesowały - o ile je w ogóle czytałeś. Dlaczego do mojej sprawy rzuciliście się natychmiastowo, a osoby, które notorycznie łamią regulamin po prostu macie gdzieś - domyślam się co odpiszesz, ale co ty możesz wiedzieć, jeżeli nie wejdziesz nawet na służbę, bądź porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra psychologiczna... 

Nie jest to żadna nowość we frakcjach i innych jednostkach na serwerze - wynoszenie informacji zawsze było i zawsze będzie karane (oczywiście na to też pozwala mi regulamin, ale zapewne go znasz więc pozwolę sobie nie cytować) - niezależnie od ich wartości. Decyzja nie została w żaden sposób zmieniona, ponieważ oficjalnie poznałeś ją dopiero w ogłoszeniach frakcyjnych - czyli tam, gdzie powinna być.

Ponadto nie jestem na stanowisku lidera parę dni, żeby mieć problem z jasnym stawianiem spraw. Postąpiłeś źle, postanowiłeś wstępnie kłamać to, co Cię tu dziwi, bo nie za bardzo rozumiem? Wszystkie sprawy, które zarówno Ty kierowałeś lub inne frakcje, a nawet KSF są na bieżąco rozwiązywane i omawiane w dokładny sposób, no ale na potrzeby skargi naturalnie musisz postawić się w roli 'poszkodowanego' i naginać rzeczywistość. Ranga lidera ma więcej obowiązków niż Ci się wydaje, ale nie moja tutaj rola, żeby Ci to tłumaczyć i wyprowadzać z błędu, że ogranicza się to tylko do siedzenia na służbie, odbierania wypłaty i posiadania czasu na godzinne rozmowy z pracownikami - rzeczywistość jest inna, a czasu na wejście na służbę lub rozmowę bardzo często brakuje z powodu załatwiania różnych spraw na tle frakcyjnym.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd frakcji SARA postąpil prawidłowo. Za jakikolwiek wyciek nie ważne czy przypadkowy czy celowy ale wyciek czegokolwiek z discorda frakcyjnego odpowiednią karą jest wydalenie z frakcji oraz wpisanie na Czarną listę danej frakcji. Z tego co się orientuje to zostaliście o tym poinformowani na pierwszym spotkaniu po dołączeniu do akademii.

Skarga zostaje rozpatrzona pozytywnie dla strony oskarżonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin