Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SPRZEDAM KOX Mercedesa SL w wariancie cabrio w silniku 1.6 ! (Feltzer 1.6 na lampach)


:'P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Feltzer
ID:
42031

Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu:
3167,9km
Dodatki:felgi (1085), tablica rejestracyjna ( VITANK0), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości
Cena: zobaczymy jakie będą offki. Odrazu informuje, iż zastrzegam sobie prawo do nie sprzedawania go, gdyż nie zależy mi na sprzedaniu go, a tym bardziej za niską offke. Offki powyzej 175k biore pod uwage.
Coś od siebie:KOX MERCEDES W CABRIO !!!!!! Cejoty na uberze dają większe kwoty (potwierdzone info) ! 
SS’y:

mU16ge8.png

 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KODIINC* napisał:

więcej niż 150k to nie jest warte.

141k 

poprzedni właściciel miał wyższe offki dalej, po za tym jak mowie, jak mam go sell po taniości to już wolę, żeby był donicą :), bo na jego sellu jakoś mi bardzo nie zależy ale jeżeli będzie super mega offka jestem w stanie go sellnąć.

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin