Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

lepeKK

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie lepeKK ukarany przez hoopak

Rekomendowane odpowiedzi

Login: lepekk
SerialCBB2C7800AE55013B7DAC9D816DEC9A2
Powód: cbk na czacie org
Nick osoby nakładającej bana: @hoopak
Data otrzymania bana: 24.11.2020
Długość bana: 2 miesiące 
Opis sytuacji: podczas gdy robiłem remont domu na dc dostałem cynk że mam bana na serwerze za "cbk"
Coś od siebie: Witam, nie chętnie piszę tą apelację bo to za co ja teraz bana dostałem wydaje mi się śmieszne i jestem prawie w 100% pewny ze nie dostanę ub.

Otóż tak posiadam warsztat tuningowy LS, wziąłem go w raty na 200k dlugu jescze nie dość że trace tunera za dosłownie 6dni to na dodatek kolega @Specjalista u którego sie zapozyczylem i mi zaufał nie odzyska swoich pieniędzy.

Mówiąc cbk na org, od bodajże 2 tygodni jak dostałem kare mute za cbk na org uspokoiłem sie 0 przekleństw na czacie org, nwt jak nie raz ktoś przesadzał z przekleństwami wyrzucalem z orgz teraz sam dostałem kare i trace ponownie majątek na który pracowałem 810h procz tunera mam dlug 200k, jeśli ta apelacja nie przyniesie jakich kolwiek skutków kończe grać na 4life chociaż bardzo nie chce, nie jest to moje pierwsze konto a bodajże 4 ponieważ do poprzednich kont zawsze zapomniałem hasła i zaczynałem od nowa rozrywke. gre na serwerze zaczolem pod Nickiem loxter i mialem tam pod bodajze 90k PID.

i Jescze @hoopak nie do końca rozumiem za to ten ban "cbk" jeśli tak chamsko traktujecie graczy na tym sererze to stracicie gracza który mial przegrane 810h na tym koncie i na poprzednim 1.5k h, @Maly_Karakan @SadBoy:(@Tig3R* @szefuniuu*
Oni rownierz dobrze wiedzą że ja tu najwięcej trace.

Przepraszam za to cale zamieszanie w org jeśli dostalbym ub takie coś juz sie nigdy nie powtórzy, lecz @hoopak postaw sie w mojej stronie przez własną glupote straciłem poprzednie konto z majątkiem 1.5kk 1.5k h przegrane i teraz trace tunera i wisze 200k, powiedz sam czy sam byś grał na serwerze gdybyś dostał UB po 2 miesiącach. 

Jeśli jest taka możliwość to chciałbym mute na 2 miesiące jak bana.

Odnośniki do poprzednich apelacji

Edytowane przez lepeKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lepeKK napisał:

Mówiąc cbk na org, od bodajże 2 tygodni jak dostałem kare mute za cbk na org uspokoiłem sie 0 przekleństw na czacie org

Cytat

2020-11-23 09:22:28> ORG-Detroy lepeKK: kurwo
2020-11-23 09:35:23> ORG-Detroy lepeKK: za te kurwy?

Mam szukać dalej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, hoopak napisał:

Mam szukać dalej? 

Gracz sam wyzywal, juz nie  wytrzymałem ale dobra masz rację wina leży po mojej stronie jest jakaś szansa abym nie stracił całego majątku? Bo co jak co ale z 4l zżyty jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po rozmowie z kilkoma osobami uważam, że kary były nadane właściwie. Niemniej Twoja sytuacja jest niejako wyjątkowa. Proponuję zmianę kary na wyciszenie o tożsamej długości trwania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej sie zgodzę i dziękuję tym osobom jak i tobie za wyrozumienie w tej sytuacji.

Edit: zależy mi na czasie bo 30 bodajże gdzieś z rana kończy mi sie tuner.

Edytowane przez lepeKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności