Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Cake_, oskarżony przez janekbonk@onet.pl.


janekbonk@onet.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: janekbonk@onet.pl
Nick osoby oskarżonej: Cake_
Powód napisania skargi: Nieprawidłowe odholowanie pojazdu marki Reminghton (proszę o ss) oraz brak powagi na pełnionej służbie, wyśmiewanie innnych.
Dowody: 

[2020-11-26 11:20:45] [Output] : Cake_ [190]: żle zaparkowany >> chciałbym ujrzeć ss 

[2020-11-26 11:22:20] [Output] : Cake_ [190]: OJ tak byczq +1 >> Brak należytej powagi na służbie

§1. Pracownik podczas pełnienia służby, jak i poza nią, zobowiązany jest do godnego reprezentowania frakcji.

§4. We frakcji panuje hierarchia oraz dyscyplina. Niedopuszczalne są zachowania działające na negatywne zdanie frakcji.

§5. Pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

§13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań. >> Gracz nie wykonał RP, holując pojazd z pod domku, chociaż nie było natłoku wezwań.

§13.1. Pracownikowi zabrania się nakładania blokady na pojazd, który stoi prawidłowo zaparkowany na parkingu (dotyczy również giełdy), lecz zasady zawarte w taryfikatorze zezwalają na odholowanie go. Nie dotyczy pojazdów nieopłaconych na parkingu płatnym. >> gracz założył blokade, na pojeżdzie który stał prawidłowo zaparkowany.

§13.3. Pracownikowi zabrania się pozostawiania pojazdów z nałożoną blokadą na koło. >> Pracownik Cake_ nałożył blokadę w reminghtone, po czym odjechał z innym autem na pp.

 

Myślę że wystarczy.

https://imgur.com/a/sLK5lBQ - brak wykonania RP.

https://imgur.com/a/XYIuV8U - gracz posiada pojazd na lawecie, póżniej odjeźdza na 10minut, po czym wraca i dopiero holuje pojazd.

 

Pozdrawiam janekbonk@onet.pl

 

 

 

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak.....Jeśli chodzi o brak powagi to się przyznaję, że napisałem "oj tak byczq +1". Nie wykonałem akcji RP, ponieważ było to ruchliwe miejsce. Przy blokadzie był Stiefen. Mylisz się pojazd był nieprawidłowo zaparkowany, https://imgur.com/a/kLfOwGV. W tamtym miejscu nie ma blipu domku Jeśli chodzi o wyśmiewanie to nie pamiętam, proszę o logi/log.

Edytowane przez Cake_
Błąd w nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd był prawidłowo zaparkowany pod domkiem. Chociaż tyle że przyznałeś się, do braku powagi na służbie. ;)

Nie było to ruchliwe miejsce, ani jeden pojazd nie przejechał obok w ciągu 15min, w których stałem tam wraz z kolega.

 

Poczekajmy na zarząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna laweta tam nie przejeżdzała, dodatkowo nie blokowałbyś drogi. Postawiliśmy auto pod domkiem, co z tego, że do nikogo nie należał - pojazd był zaparkowany prawidłowo.

 

Poczekajmy na zarząd bo szkoda się kłócić i bezsensownie wypisywać odpowiedzi w skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to chce powiedzieć tak,dostałem zlecenie od pana na którego jest owa skarga,gdy przybyłem na miejsce po chwili pojawił się pan który oskarzał,pan który oskarzał poprosił o gracza z wyższą rangą który przyjechał i mówił to samo co my,ale pan nadal był uparty i szukał argumentu że nie znamy wogóle regulaminu itp...powtarzaliśmy nie jednokrotnie że Nie ma blipu czyli że to nie jest w takim razie posesja i ze dlatego pojazdy są zle zaparkowane....Gracz nie potrafił tego przyjąć do wiadomości...i próbował się upierać...zatem pan Cake pojechał z autem na parking policyjny,oczywiście założył na Reminghtona blokadę na koło,ja pozostałem na miejscu i pilnowałem,gracz wtedy stwierdził że nie znamy znów regulaminu, Cake wrócił zabrał pojazd bez Rp z powodu takiego że faktycznie jak się by ustawił do zabrania pojazdu to blokował by drogi i gracze musieli by go omijać itp...pare pojazdów przejechało itp... co mało za chwile przyjechał jakiś pan bo też potrzebował pomocy...cierpliwie poczekał itp...podczas pilnowania tego pojazdu pan który napisał skargę wpadł na pomysł by napisać na mnie reporta że jestem AFK na służbie mimo że nie byłem reporta odebrał Support o nicku: Rycha coś takiego...Pan Rycha kazał wyjaśnić sprawę nam,a ja stwierdziłem ze poprostu jade z tego miejsca ponieważ żadne wyjaśnienia gracz nie potrafił przyjąć do wiadomości,czyli że popełnił błąd...i zawsze znajdował jakiś argument którym całą rozmowę tak naprawdę szantażował,tak samo co chwile pisał SS,SS itp...mimo że poprostu nie musi nam tego pisać że robi SS czy coś,ja powiedziałem że poprostu żeby napisał skargę bo ma do tego prawdy..w logach jest słowo w słowo...pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Stiefen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz zachowywał się na słuźbie nagannie, co potwierdził w 1 wiadomości, oraz co potwierdza mój dowód w postaci loga: [2020-11-26 11:22:20] [Output] : Cake_ [190]: OJ tak byczq +1

Co do tego, że nie mogłem przyjąć do wiadomości, że mój pojazd zostaje odholowany na pp jest kpiną, ponieważ pieniądze na wybranie mam tylko nie zgadzałem się z waszą decyzją.

9 minut temu, Stiefen napisał:

pan Cake pojechał z autem na parking policyjny,oczywiście założył na Reminghtona blokadę na koło

Nie miał prawa zostawić pojazdu z  blokadą na kole, tymbardziej że były 2 lawety, i 2 nie miała nic załadowanego. Mógł zdjąć blokade i wtedy pojechać.

9 minut temu, Stiefen napisał:

, Cake wrócił zabrał pojazd bez Rp z powodu takiego że faktycznie jak się by ustawił do zabrania pojazdu to blokował by drogi i gracze musieli by go omijać itp

Nie blokowałby drogi, dodatkowo żaden gracz tam nie jechał.

9 minut temu, Stiefen napisał:

podczas pilnowania tego pojazdu pan który napisał skargę wpadł na pomysł by napisać na mnie reporta że jestem AFK na służbie

Jak piszesz to pisz prawdę, proszę. Nie wiem jak pilnowałeś auta, jak auto już dawno było na pp, a ty stałeś bezczynnie na S1 nic nie robiąc, żeby nie było przedstawie dowody, że pojazd już nie ma ;)

https://imgur.com/a/oDVjfZn

Jak support zapytał Cię, dlaczego stoisz w miejscu wsiadłeś do lawety i odjechałeś xD.

9 minut temu, Stiefen napisał:

Pan Rycha kazał wyjaśnić sprawę nam,a ja stwierdziłem ze poprostu jade z tego miejsca ponieważ żadne wyjaśnienia gracz nie potrafił przyjąć do wiadomości

Napisałem Ci 10 minut wcześniej, że napiszę skargę, i możemy się rozejść - dalej z tobą konwersacji nie prowadziłem a ty i tak stałeś około 10-15minut na S1 nic nie robiąc.

https://imgur.com/a/oDVjfZn

9 minut temu, Stiefen napisał:

i zawsze znajdował jakiś argument którym całą rozmowę tak naprawdę szantażował,tak samo co chwile pisał SS,SS itp

Nie widzę spójności, szantażowanie poprzez pisanie "SS"? Jeżeli byłbyś nie winny to byś nie uznał tego za szantaż.

 

 

Dodatkowo prosiłbym o ukaranie gracza zgodnie z §1. W wątku prawo wypowiedzi ma oskarżony, oskarżający, zarząd oraz osoby wyznaczone przez zarząd.

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem ci dalej sytuacje co tam gracz potwierdził bo potrzebował pomocy...ale ty stwierdziłeś że siedze afk więc to jest kłamstwo..po drugie jak czatu byś nie zamazał a gdybym był afk miałbym napisane S2 ale tego nie było..gracz o nicku: Hakamaki oraz Cake potwierdzą że do AFKA nie doszło..miał prawo zostawić ci blokade bo jedna osoba pilnowała tego..Co do auta zabrał ja ci tłumaczyłem sytuacje a jednocześnie do gracza Hakamaki pisałem bo potrzebował pomocy..więc takie troche kłamstwo że byłem AFK..to że żaden gracz przez chwile nie jechał to nie znaczy że ma prawo blokować całą drogę..Odjechałem bo stwierdziłem że nic nie dociera do ciebie i tyle..a wymyślać każdy może że byłem afk..Brak blipu=brak posesji,auto na ręcznym nie na posesji bo nie ma blipu (Nieprawidłowo zaparkowany pojazd) tyle mam do wypowiedzenia się w temacie...tylko miej odwagi być szczerym i mnie nie oczerniać tym że rzekomo *Afczyłem* Z panem dyskusja nie ma sensu...czekamy na decyzje zarządu.

 

Edytowane przez Stiefen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stiefen napisał:

ale ty stwierdziłeś że siedze afk więc to jest kłamstwo

Może nie byłeś, afk, ale stałeś 10minut i nic nie robiłeś na S1 pod domkiem, pierw piszesz, ze pilnowałeś pojazd, a teraz, że z kimś rozmawiałeś (XD)

10 minut temu, Stiefen napisał:

po drugie jak czatu byś nie zamazał a gdybym był afk miałbym napisane S2

Napisałem ze miałeś afk na S1, tzn. stałeś 10-15minut na S1 i nic nie robiłeś, w skardze napisałeś że pilnowałeś pojazdu, co jest kpiną bo pojazdu nie było. Chat zamazałem ponieważ piszę również prywatnie ze znajomymi nie potrzebuje tego udostępniać.

10 minut temu, Stiefen napisał:

gracz o nicku: Hakamaki oraz Cake potwierdzą że do AFKA nie doszło

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo? Mówię że stałeś na S1 i nic nie robiłeś, co zalicza się do nabijania minut na służbie, jak przyszedł support momentalnie odjechałeś.

10 minut temu, Stiefen napisał:

to że żaden gracz przez chwile nie jechał to nie znaczy że ma prawo blokować całą drogę.

Nie blokowałby żadnej drogi, pierw u góry piszecie że jechało kilka lawet, a teraz że nikt... no ludzie bądzmy poważni. Blokowałby tylko chodnik.

10 minut temu, Stiefen napisał:

Odjechałem bo stwierdziłem że nic nie dociera do ciebie i tyle

Odjechałeś, ponieważ tepnął się support i pytał dlaczego tu stoisz ;) Nie pisałeś wtedy nawet ze mną.

10 minut temu, Stiefen napisał:

Brak blipu=brak posesji,auto na ręcznym nie na posesji bo nie ma blipu (Nieprawidłowo zaparkowany pojazd)

Bardziej odnoszę się teraz do braku powagi na służbie gracza Cake_ oraz do innych rzeczy, dodatkowo skarga nie jest na Ciebie, umiesz czytać?

10 minut temu, Stiefen napisał:

.tylko miej odwagi być szczerym i mnie nie oczerniać tym że rzekomo *Afczyłem*

Nigdzie tak nie napisałem, napisałem że stałeś na S1 bezczynnie i nabijałeś minuty( około 10-15min ), gdy support Rycha sie tepnął to momentalnie odjechałeś ;).

Naucz się pisać i nie pisz tak chaotycznie, bo nie da się tego rozczytać. Z panem również dyskusja nie ma sensu, bo żeby przeczytać z sensem to co pan nabazgrał, to trzeba się przyłożyć.

 

Dodatkowo prosiłbym o ukaranie gracza zgodnie z §1. W wątku prawo wypowiedzi ma oskarżony, oskarżający, zarząd oraz osoby wyznaczone przez zarząd. 

Gracz chyba nie rozumie, że nie może się tu wypowiadać.

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pojazd stał zabarkowany o wiele dalej, dodatkowo nie jest to ruchliwa droga i spokojnie mogłeś robić RP. wystawałbyś na chodnik, ew. leciutko na jeden pas.

 

Cake_ poczekajmy na wypowiedź zarządu, ponieważ nasze "poglądy" są sprzeczne. Tak trudno poczekać z wypowiedzią na zarząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin