Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pan_Maruda, oskarżony przez L3MOO


L3MOO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: L3MOO
Nick osoby oskarżonej: Pan_Maruda
Powód napisania skargi: Samochód stał na blipie respawnu auta z przechowywalni więc jeśli ktoś chciałby wyjąć inny pojazd automatycznie moje auto zostało by przeteleportowane do przechowywalni więc nie wiem gdzie jest problem oraz chciałbym aby koszta wyciągnięcia pojazdu zostały zwrócone.
Dowody: https://imgur.com/a/XrQLG5F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób to powoduje, że Twój pojazd jest zaparkowany mniej nieprawidłowo. Jak chciałeś je tam zostawić, to po co je właściwie wyciągałeś? Dla samej sztuki wyciągnięcia z przecho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd pozostał tam a nie w innym miejscu dlatego ze miałem zabrane prawo jazdy i nie miałem jak nic odjechać a nadal nie widzę w czym problem ze niby pojazd blokował blik jak ktoś inny wyjął by pojazd mój został by przeteleportowany do przecho i nie było by problemu

Edytowane przez L3MOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problematyczność miejsca postoju pojazdu nie ma nic do rzeczy, zaparkowanie na środku trawnika czy za kopalnią też nie generuje problemu, a dozwolone nie jest.

Pojazd jest nieprawidłowo zaparkowany, kiedy spełnia dwa warunki:

1. Nie stoi na posesji, bądź wyznaczonym miejscu parkingowym na parkingu publicznym/prywatnym oraz ma zaciągnięty hamulec ręczny. [Jak widać Twój pojazd nie stoi ani na jednym, ani na drugim, gdyż stoi na blipie. Nie przypominam sobie, aby blip wyjazdowy z przechowalni był wyznaczonym miejscem parkingowym, bądź posesją.]

2. Nie ma w pobliżu gracza/właściciela, który mógłby pojazd zabrać [Nie widziałem tam Ciebie, ani nikogo innego, kto mógłby zabrać pojazd. To, że dostałeś karę w postaci zabrania prawa jazdy to tylko i wyłącznie Twój problem.].

Mam nadzieję, ze wyklarowało Ci to dlaczego pojazd został zarekwirowany. Dla mnie temat jest jasny i oczywisty, więc nie mam zamiaru poświęcać więcej swojego czasu na wypowiadanie się w tej skardze, zostawiam temat do rozpatrzenia przez zarząd frakcji.

 

Edytowane przez Pan_Maruda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin