Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Radar


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty też robiąc ten twój radar nie wymyśliłeś niczego nowego więc :P.

Coooo????

 

Gdyby nie ja nawet bys nie wiedzial ze mozna zrobic punkty pozarów. To jedyne co potrafisz zrobic ja sie staram przy pomocy kazdej służby robic to co im pomoże.

I to ja wymyśliłem nie ty nie masz sie czym chwalic pomyśl nad tym i powiedz ze wziąłeś pomysł ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Support

Coooo????

 

Gdyby nie ja nawet bys nie wiedzial ze mozna zrobic punkty pozarów. To jedyne co potrafisz zrobic ja sie staram przy pomocy kazdej służby robic to co im pomoże.

I to ja wymyśliłem nie ty nie masz sie czym chwalic pomyśl nad tym i powiedz ze wziąłeś pomysł ode mnie

Akurat z punktami pożarów wyszło na spontanie, bo KryptoN dał mi mape z pożarami, była ona w ciul nie estetyczna, więc postanowiłem że zrobię dla nich z tymi pożarami :v.

Skoro nie wiesz to na co się wypowiadasz :v. Byłem pierwszy i tyle, trzeba było ruszyć du*e i skończyć projekt, a nie teraz mieć problem ;v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Nie mam zamiaru sie juz wypowiadac skoro nie potrafisz wymyslic wlasnych rzeczy. 

Poczytaj troche offtopic pozniej cos rob zeby nie wyszlo ze to juz jest, a gdy ja dokoncze mape, gracze zdecyduja ktora jest lepsza

Ja nie zrobiłem żeby się podobała każdemu, zrobiłem bo sam potrzebowałem aby była taka własna moja, a że zrobiłem no to dałem dla wszystkich, co ty w tym złego widzisz jeny. W du**e to mam że zrobisz lepszą, bo i tak nie będę używał twojej, tylko swojej. Skończ tutaj buldupić i kończ swój projekt, bo zaraz ktoś znowu zrobi radar, i będziesz dalej płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin