Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Police Department - oskarżon przez Qubi21


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Login: Qubi21
Nick: Qubi21
Serial:BCC8FCA33CE85FB283C6C3DA63B02C53
Przynależność do frakcji: -
Opis sytuacji: Dostałem nie słuszną Black Liste do zdjęcia. Powód Black Listy: Dziecinne zachowanie. Nie wiem jakim prawem dostałem Black Liste, nie złamałem żadnego puntku reuglaminu, w dodatku Black Liste dostałem nie będąc już w SAPD. Gdy chciałem dowiedzieć się szczegółów od zarządu, dostałem informację od Szanownego Pana Deluxe "masz na ogłoszeniach SAPD". 
Dowody: @Qubi21 zostaje wpisany na czarną listę z powodu dziecinnego zachowania po odejściu z frakcji.
Świadkowie: -

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zaskakujące, że nie masz pojęcia za co dostałeś czarną listę, ale dobrze, już Ci wyjaśniam.

unknown.png

Szkoda, że będąc w frakcji, nawet przy odejściu nie miałeś nic do powiedzenia :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Panie Campqu

Pierwsza rzecz do której się odniosę, to są logi z pościgu na, którym doszło do nadużywania waszych praw, nastepująco zostałem sprawdzony w MDT, za NIBY "odwalanie na pościgu", gdzie cały pościg odgyrwałem, wjechałem na DM, zgubiłem was i pojechałem na na BM i nagla patrzę Sultan z Swatów. Czy to jest dobry poziom RP? Takie granie Power Gaming? Akcje na DM, to część pościgu. Rozumiem jakby odwalał, ale ogdyrwałem ładnie, a tu nagle taka niespodzianka. Dodam jeszcze, że zaprosiłem osobę dowodzącą na kanał na mumble, nagle weszło 10 SAPDÓW i zaczęło się odzywać, gdy prosiłem jedną osobę. Śmieszne jest to, że te twoi ludzię, wykorzystali to, że jest ich więcej i zaczęli się wyśmiewać i ogólnie wykorzystali to. (To jest odpowiedź do pierwszej części logów i kawałek drugiego)

Druga rzecz, że jesteście jechani na dm. Czy nie mówie prawdy? Nie ma co się uszkiwać, w SWAT nie ma dużo osób co potrafią się strzelać, są to pojedyncze osoby, nie będę wspominal o taserze, no ale  jest to wasze wypsażenie i jest to zrozumiałe.  (druga część)

Trzecia rzecz, jak widać na załączonym ss, napisałem zdanie "jak tu was szanować". Wracamy do pościgu, chciałem zrobić fajny pościg, gdzie będziecie mogli sobie postrzelać na DM, trochę się poganiać. A wy spraedzacie mnie w MDT, za niby "odwalanie", gdzie pościg odgrywałem. Oczywiście, szanuje was jako ludzie, nie będę was wyzywał, nie będę jeździł po SA i pisał J.., sami wiecei co. Ale straciliście w moich oczach w sensie takim, że odwaliliście maniane i ciężko wam się przyznać do błędu. 

Nie pisz mi rzeczy typu, "sprawdziliśmy cię w MDT, bo wjechałeś na DM", byłem tam wiem jak to działa, nawet osoba dowądząca tą akcją przyznała, się do tego, że nie powinna wydwać takkiej zgody. Gdy prosiłem Pana Qumika o zmniejszenie akry, ten tłuamczył, się słowami "nie będziemy robić faworyzacji". 

Odnosząc, się do twoich ostatnich słów, nie byłem bo chciałem rozstać, się w zgodzie, nie miałem nic do was, dopóki nie doszło do tego pościgu. 
 

Miłego dnia/wieczoru Ci życzę.
Edit: Nie wiem za co dostałem Black Liste, ponieważ, gdy spytałem się Pana Deluxe, za co dostałem to odpiwedział mi masz ogłoszenia i nie dostałem żadnych szczegółów..

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 00:56, Qubi21 napisał:

Witaj Panie Campqu

Pierwsza rzecz do której się odniosę, to są logi z pościgu na, którym doszło do nadużywania waszych praw, nastepująco zostałem sprawdzony w MDT, za NIBY "odwalanie na pościgu", gdzie cały pościg odgyrwałem, wjechałem na DM, zgubiłem was i pojechałem na na BM i nagla patrzę Sultan z Swatów. Czy to jest dobry poziom RP? Takie granie Power Gaming? Akcje na DM, to część pościgu. Rozumiem jakby odwalał, ale ogdyrwałem ładnie, a tu nagle taka niespodzianka. Dodam jeszcze, że zaprosiłem osobę dowodzącą na kanał na mumble, nagle weszło 10 SAPDÓW i zaczęło się odzywać, gdy prosiłem jedną osobę. Śmieszne jest to, że te twoi ludzię, wykorzystali to, że jest ich więcej i zaczęli się wyśmiewać i ogólnie wykorzystali to. (To jest odpowiedź do pierwszej części logów i kawałek drugiego)

Nie rozumiem, ta skarga dotyczy powodu, dla którego zostałeś wpisany na czarną listę czy tego, co robią funkcjonariusze. Ta wypowiedź nie wnosi nic do załączonych logów.

W dniu 5.12.2020 o 00:56, Qubi21 napisał:

Druga rzecz, że jesteście jechani na dm. Czy nie mówie prawdy? Nie ma co się uszkiwać, w SWAT nie ma dużo osób co potrafią się strzelać, są to pojedyncze osoby, nie będę wspominal o taserze, no ale  jest to wasze wypsażenie i jest to zrozumiałe.  (druga część)

Zaznaczam, że nasza frakcja nie opiera się głównie na strzelaniu się na strefie bezprawia. Dołączając do frakcji nie jest wyznaczona ilość posiadanego respektu. Po to jest jednostka jak i szkolenia w niej, by tę umiejętność powiększać. Zwróćmy uwagę też na to, że te szkolenia nie są robione dzień po dniu, co kilka godzin, a jeśli dochodzi do akcji na DM'ie, to zazwyczaj z osobami, które przesiadują tam prawie cały czas.

W dniu 5.12.2020 o 00:56, Qubi21 napisał:

Trzecia rzecz, jak widać na załączonym ss, napisałem zdanie "jak tu was szanować". Wracamy do pościgu, chciałem zrobić fajny pościg, gdzie będziecie mogli sobie postrzelać na DM, trochę się poganiać. A wy spraedzacie mnie w MDT, za niby "odwalanie", gdzie pościg odgrywałem. Oczywiście, szanuje was jako ludzie, nie będę was wyzywał, nie będę jeździł po SA i pisał J.., sami wiecei co. Ale straciliście w moich oczach w sensie takim, że odwaliliście maniane i ciężko wam się przyznać do błędu. 

Wracamy do kolejnej wypowiedzi niezgodnej z powodem skargi.

W dniu 5.12.2020 o 00:56, Qubi21 napisał:

Nie pisz mi rzeczy typu, "sprawdziliśmy cię w MDT, bo wjechałeś na DM", byłem tam wiem jak to działa, nawet osoba dowądząca tą akcją przyznała, się do tego, że nie powinna wydwać takkiej zgody. Gdy prosiłem Pana Qumika o zmniejszenie akry, ten tłuamczył, się słowami "nie będziemy robić faworyzacji". 

Odnosząc, się do twoich ostatnich słów, nie byłem bo chciałem rozstać, się w zgodzie, nie miałem nic do was, dopóki nie doszło do tego pościgu. 

I po raz kolejny, to samo co wyżej.

 

Nie obchodzi mnie to, co było spowodowane tym co napisałeś na załączonych logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, nie wiem czy nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy co. Całe te moje słowa, które wypowiedziałem zostały wypowiedziane, przez ten pościg, gdzie zrobiliście co zrobiliście. Nie nawiązuję do tematu tego pościgu tylko dlatego, bo tam mi się podoba, tylko dlatego, że przez to, że sprawdziliście mnie w MDT, powiedziałem co o was myślę. Chyba nigdzie nie ma  w regulaminie punktu zakazującego wyrażania swojej opini. Nigdzie nie złamałem żadnego punktu regulaminu,  wyraziłem swoją opinie w sposób kulturalny, nigdzie was nie wyzwałem, tylko powiedziałem co o was myślę, po tej akcji co zrobiliście.  "Nie rozumiem, ta skarga dotyczy powodu, dla którego zostałeś wpisany na czarną listę czy tego, co robią funkcjonariusze. ", no powodem są te logi, któe wysłałeś, a logi są właśnie z tego pościgu, chyba warto się wytłmaczyć o co chodzi, żeby nikt nie pomyślał, że ja sobie tak nagle napisałem słowa, które sa na załączonym ss. Nigdzie nie dostałem konkretnej odpowiedzi lub jakieś obrony z waszej strony, narazie tłuamczysz się tym, że to nie an temat. Doinformują się trochę skąd są te logi i z jakiego czasu. "Nie obchodzi mnie to, co było spowodowane tym co napisałeś na załączonych logach.", czyli nie obchodzi, cię jak twoi ludzię robią błędy i masz po prostu to gdzieś. 
Miłego dnia/wieczoru jak to czytasz Campqu.

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Qubi21 napisał:

Nigdzie nie dostałem konkretnej odpowiedzi lub jakieś obrony z waszej strony, narazie tłuamczysz się tym, że to nie an temat. Doinformują się trochę skąd są te logi i z jakiego czasu. "Nie obchodzi mnie to, co było spowodowane tym co napisałeś na załączonych logach.", czyli nie obchodzi, cię jak twoi ludzię robią błędy i masz po prostu to gdzieś. 
Miłego dnia/wieczoru jak to czytasz Campqu.

Odpowiedź otrzymałeś.

Nie mam gdzieś co robią moi pracownicy, ale po raz kolejny zaznaczam, że ta skarga jest odnośnie powodu wpisania na czarną listę w dziale KSF, a nie na poszczególnych funkcjonariuszy za złe wykonywanie swoich obowiązków. Wiesz, trzeba potrafić odróżnić.

Sytuacja, która wydarzyła się kilka minut wcześniej ( jeśli takowa w ogóle była ) Cię nie usprawiedliwia.

Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać.

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Cytat

Nie mam gdzieś co robią moi pracownicy, ale po raz kolejny zaznaczam, że ta skarga jest odnośnie powodu wpisania na czarną listę w dziale KSF, a nie na poszczególnych funkcjonariuszy za złe wykonywanie swoich obowiązków. Wiesz, trzeba potrafić odróżnić.

Ale chyba każdy poszcególny członek frakcji reprezentuję ją, prawda? Nie będe pisał 20 różnych skarg na te osoby, umieściłem to tutaj, żeby pokazać jaki jest zarząd SAPD.
 

Cytat

Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać.

No nie miej, nigdzie nie odniąsłeś się do moich wypowiedzi, ciągle mówisz, że to nie na temat, a ja ciągle ci powtarzam, że te słowa zostały wypowiedziane, przez waszę granie "RP". I wytłumaczyłem ci, że to moja opinia, nigdzie nikogo nie uraziłem, wyraziłem ją w sposób kulturalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

Ale chyba każdy poszcególny członek frakcji reprezentuję ją, prawda?

????;D Co to ma do rzeczy?

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

Nie będe pisał 20 różnych skarg na te osoby, umieściłem to tutaj, żeby pokazać jaki jest zarząd SAPD.

Wiesz, wystarczy jedna skarga oznaczając tam funkcjonariuszy, którzy brali udział. A ten zarząd to do wywalenia, nic nie robią tylko wsadzają do paki za nic i łamią regulamin, dramat.

Mam takie przeczucie, że ściemniasz z tą akcją RP, gdyby funkcjonariusze faktycznie popełnili błąd, zrobili coś niezgodnego z regulaminem to Ty, albo Twoi koledzy bylibyście pierwsi do napisania skargi, ale jej nie ma, więc bronisz się tym przed logami, które są niepodważalnym dowodem na wpisanie Cię na czarną listę.

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

No nie miej, nigdzie nie odniąsłeś się do moich wypowiedzi, ciągle mówisz, że to nie na temat, a ja ciągle ci powtarzam, że te słowa zostały wypowiedziane, przez waszę granie "RP". I wytłumaczyłem ci, że to moja opinia, nigdzie nikogo nie uraziłem, wyraziłem ją w sposób kulturalny. 

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

wyraziłem ją w sposób kulturalny. 

unknown.png

Odniosłem się właśnie teraz.

Dzieciniada, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campquś jesteś gołowsłowny, miałeś już nie odpisywać, ale jak już odpisałeś odpowiem ci na twoje "odpowiedzi".

Cytat

????;D Co to ma do rzeczy?

No to że pisze skarge na SAPD? I każdy wasz członek frackji ją reprezentuję i wystawia opinię tej frakcji, nie prawda? 
 

Cytat

Wiesz, wystarczy jedna skarga oznaczając tam funkcjonariuszy, którzy brali udział. A ten zarząd to do wywalenia, nic nie robią tylko wsadzają do paki za nic i łamią regulamin, dramat.

Nie chciało mi się szczerze pisać, tej skargi, po durgie nie miałem dowodów. 
 

Cytat

Mam takie przeczucie, że ściemniasz z tą akcją RP, gdyby funkcjonariusze faktycznie popełnili błąd, zrobili coś niezgodnego z regulaminem to Ty, albo Twoi koledzy bylibyście pierwsi do napisania skargi, ale jej nie ma, więc bronisz się tym przed logami, które są niepodważalnym dowodem na wpisanie Cię na czarną listę.

Tak ściemnia z tą akcją, śniła mi się i pomyślałem, że po prostu przedstawię ją tutaj na forum, rozgryzłeś mnie Campus. Jakbyś się trochę doinformował to bys wiedział o co chodzi, jak widać nawet nie poruszyłeś tego tematu. 
 

Cytat

Dzieciniada, żegnam.

Nie chciałem tego robic, ale niestety musze. Pamiętasz Campuś, jak siedziałem sobie na kanapie kota, będąc w SAPD, pamiętasz co się działo na discord? Jak się rzuciło na mnie pół frakcji, mówiąc, że jestesm debilem, że tam siedze, że jak mogłem się zniżyć do takiego poziomu, pamiętasz? Przy okazji jeszcze obrażająć ludzi tam siędzących. Ty mi coś gadasz o dziecinadzie, tak samo podpisywanie mi profilu, haha. Pewnie teraz usuną te osoby wiadomości an Discord, ale logi zostają kochani. Wracając, czemu oni nie dostali BL za dziecinne zachowanie? Śmieszne to jest, mam nadzięje, że się do tego odniesiesz, tylko nie pisz mi, że to jest nie na temat, bo mnie już denerwujesz. Adios

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

Campquś jesteś gołowsłowny, miałeś już nie odpisywać, ale jak już odpisałeś odpowiem ci na twoje "odpowiedzi".

Napisałem, że nie mam zamiaru, ale patrząc na to co piszesz nie mam wyjścia.

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

No to że pisze skarge na SAPD? I każdy wasz członek frackji ją reprezentuję i wystawia opinię tej frakcji, nie prawda? 

Idąc Twoim tokiem rozumowania - jeśli funkcjonariusz popełni błąd podczas służby, trzeba napisać skargę w dziale KSF, ponieważ ta osoba reprezentuje całą frakcję. 
Poddział z skargami w dziale SAPD w takim razie powinien zostać usunięty.

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

Nie chciało mi się szczerze pisać, tej skargi, po durgie nie miałem dowodów. 
 

Tak ściemnia z tą akcją, śniła mi się i pomyślałem, że po prostu przedstawię ją tutaj na forum, rozgryzłeś mnie Campus. Jakbyś się trochę doinformował to bys wiedział o co chodzi, jak widać nawet nie poruszyłeś tego tematu. 

Nie będę zbierał informacji o sytuacji, o której nie ma nawet skargi ani dowodów, jest to strata czasu.

2 godziny temu, Qubi21 napisał:

Nie chciałem tego robic, ale niestety musze. Pamiętasz Campuś, jak siedziałem sobie na kanapie kota, będąc w SAPD, pamiętasz co się działo na discord? Jak się rzuciło na mnie pół frakcji, mówiąc, że jestesm debilem, że tam siedze, że jak mogłem się zniżyć do takiego poziomu, pamiętasz? Przy okazji jeszcze obrażająć ludzi tam siędzących. Ty mi coś gadasz o dziecinadzie, tak samo podpisywanie mi profilu, haha. Pewnie teraz usuną te osoby wiadomości an Discord, ale logi zostają kochani. Wracając, czemu oni nie dostali BL za dziecinne zachowanie? Śmieszne to jest, mam nadzięje, że się do tego odniesiesz, tylko nie pisz mi, że to jest nie na temat, bo mnie już denerwujesz. Adios

xd

Pół frakcji? Czy kilka osób, które zostały przeze mnie ostrzeżone? Tego już nie pamiętasz?

Nie wiem o co Ci chodzi z podpisywaniem profilu i w sumie to nie chce wiedzieć.

Ode mnie wszystko, czekam na Grzegorza.
 

 

---edytowane

Z ciekawości sprawdziłem tą Waszą kłótnię i wiesz co? Tylko jedna osoba miała do Ciebie problem odnośnie tego z kim siedzisz na kanale. Po moim ostrzeżeniu nie było ani jednego słowa, które mogło Cię urazić. Więc przestań kłamać i skończ.

Zacytuję co napisałeś - "Spinasz sie o jakas gierke komputerowa"

"Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać."

A myślałem, że Ci się nie chciało i nie miałeś dowodów, cóż za zwrot akcji.

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pół frakcji? Czy kilka osób, które zostały przeze mnie ostrzeżone? Tego już nie pamiętasz?

Nie wiem o co Ci chodzi z podpisywaniem profilu i w sumie to nie chce wiedzieć.

Pamiętam, ale twoje ostrzeżenia nic nie dały, nadal kilka osób dogadywało mi.
No co masz takich super POLICJANTOW, że próbują mnie sprwokać na profilu, pisząc jakieś bzdety. 

Na reszte nie odpowiadam, nie będę się powtarzał ciąglę. Podsmując to wszystko, na tych logach wyyraziłem swoją opinie, w regulaminie serwera i frackji, chyba nie ma, żee nie możesz wyraźić swojej opinie na sayu, prawda? Taka prawda, że chceliście mnie ud****ć, jak najbardziej. Może i nie wygram tej skargi, ale inni gracze dowiedzą się jaką jesteście hipokryczną frakcją. 
 

Cytat

Nie będę zbierał informacji o sytuacji, o której nie ma nawet skargi ani dowodów, jest to strata czasu

Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać.

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A myślałem, że Ci się nie chciało i nie miałeś dowodów, cóż za zwrot akcji.

Wdzię lider SAPD, ma problem z czytanie ze zrozumienie, haha. "Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać.", tutaj mówie o jednym funkcjonariuszu, widzisz? Tam wspominałem o kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przysięgam, to już ostatnia (xD)

W dniu 5.12.2020 o 00:56, Qubi21 napisał:

Oczywiście, szanuje was jako ludzie, nie będę was wyzywał, nie będę jeździł po SA i pisał J.., sami wiecei co. Ale straciliście w moich oczach w sensie takim, że odwaliliście maniane i ciężko wam się przyznać do błędu. 

Godzinę temu, Qubi21 napisał:

Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać.

Kurka, to jak to w końcu jest? Przyznał się ktoś czy nie? No nie wiem, ciężka sprawa.

Kto czyta ze zrozumieniem ten czyta, hipokryta.

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, udajesz czy serio? Chyba tam pisze w liczbie mnogiej i chodziło mi o kilku POLICJANTOW, a tu chodzi mi o pojedyncza osobe. Tak trudno rozróżnia się liczbę mnogą od pojedynczej?

Edit: Ta osoba jako jedyna została potem na kanale wszystko wyjaśniła, a nie jak reszta, trzymała swoje zdanie i sobie poszli.

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Czarna lista zostaje ze względu na ogół Twojego zachowania.

Jeżeli chodzi o zachowanie pracowników SAPD, to takie sprawy załatwiamy w dziale: Skargi na pracowników SAPD.

 

Komisja Spraw Frakcyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin