Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika cosx000.UwU, oskarżony przez Apaczek


HOT_Kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Apczek
Nick osoby oskarżonej: @cosx000.UwU
Powód napisania skargi: Wczorajsza skarga: "Stanąłem sobie autem na parkingu, jak widać na zdjęciu i pracownik o nicku cosx000.UwU postanowił założyć mi blokadę na koło, pomimo usilnych prób wytłumaczenia, ze stoję poprawnie owy pracownik upierał się przy swoim. Do tego auto zostawiłem na 2 minuty mając je cały czas na oku. Samochód nikomu nie zawadza, nie utrudnia wyjazdu" LINK

Tutaj moje pytanie, dlaczego on stoi nieprawidłowo? Szukałem na forum jakiegoś kodeksu ruchu drogowego i nic konkretnego nie znalazłem, jedynie takie coś
"
Rozdział 5. Zatrzymanie i postój. 
1. Zatrzymać pojazd można tylko w miejscu, w którym nie spowoduje to utrudnienia ruchu lub zagrożenia w ruchu drogowym, oraz inni uczestnicy ruchu drogowego będą w stanie zauważyć zatrzymany pojazd. " LINK

Być może jest to ukryte dla normalnego gracza co jest bez sensu. Chętnie się dowiem jak powinno się parkować pojazd

A teraz coś nowego:
Zagłębiłem się trochę w temacie i zauważyłem taki zapis
"I. Postanowienia ogólne:

§12.1 Pracownik ma obowiązek odegrać akcję RP pomimo natłoku wezwań lub innych czynników w momencie przyjazdu na teren akcji innych służb. " LINK

A tutaj taka sytuacja od mojego drogiego kolegi, magicznym lassem przeteleportował samochód. 




Do tego dochodzi moje pytanie, podchodzę do samochodu przy którym jest zakładana blokada bo stoi nieprawidłowo, więc logicznym jest fakt, ze powinien on zostać jak najszybciej zabrany z tego miejsca natomiast kolega cosx000.UwU siedział tam z nami przez dobre 30 minut nie zabierając pojazdu, no cóż. Tak to bym już dawno odjechał skoro tak bardzo on tam przeszkadzał. No ale to już tylko moja mała dygresja


Dowody: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Apaczek napisał:

Tutaj moje pytanie, dlaczego on stoi nieprawidłowo?

● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.

18 minut temu, Apaczek napisał:

"Rozdział 5. Zatrzymanie i postój. 

jest różnica między postojem, a parkowaniem - postój byłby gdybym stanął na poboczu aby komuś odpisać, a parkowanie to widać wyżej na twoim przykładzie.

19 minut temu, Apaczek napisał:

§12.1 Pracownik ma obowiązek odegrać akcję RP pomimo natłoku wezwań lub innych czynników w momencie przyjazdu na teren akcji innych służb. 

nie przyjechałem na teren akcji służb, SAMD wezwałeś ty w trakcie.

 

21 minut temu, Apaczek napisał:

kolega cosx000.UwU siedział tam z nami przez dobre 30 minut nie zabierając pojazdu,

czekałem na drugą lawetę, jako że czekał na SAFD i były opóźnienia.

22 minuty temu, Apaczek napisał:

A teraz coś nowego:
Zagłębiłem się trochę w temacie i zauważyłem taki zapis
"I. Postanowienia ogólne:

§12.1 Pracownik ma obowiązek odegrać akcję RP pomimo natłoku wezwań lub innych czynników w momencie przyjazdu na teren akcji innych służb. " LINK

A tutaj taka sytuacja od mojego drogiego kolegi, magicznym lassem przeteleportował samochód. 

§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cosx000.UwU napisał:

● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.

Pojazd stał za znakiem "Parking" więc nie stał na poboczu tylko na parkingu byq, swoja droga gdzie to mogę znaleźć?
 

 

5 minut temu, cosx000.UwU napisał:

nie przyjechałem na teren akcji służb, SAMD wezwałeś ty w trakcie.

"w momencie przyjazdu na teren akcji innych służb.", przecież przyjechało pogotowie więc powinieneś odegrać akcję, ten punkt może być rozumiany dwojako
1. Ty przejeżdżasz na akcję innych służb
2. Inne służby przyjeżdżają na twoją akcję


 

8 minut temu, cosx000.UwU napisał:

§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

Odwołuję się do §12.1, była akcja RP, ja leżałem przed samochodem uniemożliwiając podjechanie lawetą przez Ciebie, no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cosx000.UwU napisał:

twoje zachowanie wobec mnie:

no tak, postać którą odgrywam użyła animacji /wale w twoją stronę, ciesze się, że zrozumiałeś przekaz
 

 

1 minutę temu, cosx000.UwU napisał:

a tu jak SAMD do ciebie przyjechało:

no cóż, postać dostała zawału serca bo mi auto zabrałeś, zdenerwowałem się to odegrałem takie coś, widzisz w czymś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Apaczek napisał:

Pojazd stał za znakiem "Parking" więc nie stał na poboczu tylko na parkingu byq, swoja droga gdzie to mogę znaleźć?

● Zabrania się holowania pojazdów z parkingów, na których nie ma określonych linii parkingowych, za wyjątkiem pojazdów blokujących ruch bądź nieprawidłowo zaparkowanych.

(Czytałem na szybko to wkleiłem zły punkt, ale nie zmienia to tego że i tak był nieprawidłowo zaparkowany)

13 minut temu, Apaczek napisał:

"w momencie przyjazdu na teren akcji innych służb.", przecież przyjechało pogotowie więc powinieneś odegrać akcję, ten punkt może być rozumiany dwojako
1. Ty przejeżdżasz na akcję innych służb
2. Inne służby przyjeżdżają na twoją akcję

perfidnie wymusiłeś RP po prostu. Nie miałem zamiaru się bawić z tobą, ponieważ specjalnie zablokowałeś auto, dlatego wezwałem supporta i wziąłem auto na lawete.

 

10 minut temu, Apaczek napisał:

no cóż, postać dostała zawału serca bo mi auto zabrałeś, zdenerwowałem się to odegrałem takie coś, widzisz w czymś problem?

tak, 

Cytat

perfidnie wymusiłeś RP po prostu



Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać.

Edytowane przez cosx000.UwU
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cosx000.UwU napisał:

● Zabrania się holowania pojazdów z parkingów, na których nie ma określonych linii parkingowych, za wyjątkiem pojazdów blokujących ruch bądź nieprawidłowo zaparkowanych.

na tym parkingu z tego widziałem linie były wyznaczone, punkt do wyrzucenia.
 

 

1 minutę temu, cosx000.UwU napisał:

perfidnie wymusiłeś RP po prostu. Nie miałem zamiaru się bawić z tobą, ponieważ specjalnie zablokowałeś auto, dlatego wezwałem supporta i wziąłem auto na lawete.

pisaliśmy z 20 minut, ty nic nie robiłeś poza staniem no to dostałem zawału serca, myślałem, że chcesz się bawić skoro tyle czasu już tam spędziłeś XD

2 minuty temu, cosx000.UwU napisał:

tak, 

punkt wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd został odholowany prawidłowo. Dodatkowo pracownik mógł odholować pojazd bez RP. Nie uczestniczył w akcji służb, ani nie przyjechał na ich wezwanie. 

Pojazd nie dość, że stał źle zaparkowany (poza liniami parkingowymi), to stał jeszcze na chodniku. Co do tego podpunktu z KRD SAPD, owszem możesz zatrzymać pojazd, ale nie go pozostawiać. 

Pojazd był nieprawidłowo zaparkowany i nie masz o co się sprzeczać. Wymuszanie winy pracownika tylko dlatego, że odholował pojazd za 300PLN jest co najmniej nie na miejscu.

Pracownik posiada screenshota pojazdu źle zaparkowanego bez właściciela w środku, więc może je zabrać. Nie rozumiem sensu tego wszystkiego, pojazd stoi poza wyznaczonymi liniami. Jeżeli są linie, parkujemy między liniami, nie obok, nie poza. Są parkingi bez wyznaczonych linii, ale tutaj były one pięknie widoczne. Pracownik upierał się na swoim i bardzo dobrze zrobił. Twoje usilne próby wytłumaczenia, że pojazd stał prawidłowo poszły na marne, bo nie miałeś ani grama racji.

Powtórzę jeszcze raz. Pojazd stał nieprawidłowo zaparkowany, więc został odholowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin