Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

3 na serwerze Stratum!


CAT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stratum
ID:  3 na serwerze -->397
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 2300 km
Dodatki: progi (1063), wlot -dach (1055), felgi (1083), radio CB
Cena: Oferty od 100k, MP: 10k, KT: 400k
Coś od siebie: Jest to 3 na serwerze stratum i poza tym fajowy passat. Proszę o rozsądne oferty. Ostatnia oferta z poprzedniego tematu - 320k.
SS’y: 

Spoiler

LE79f5V.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nubax napisał:

Nie żeby coś ale on ma więcej godzin. 

Co do offki 125

Żeby nie było to mam jakoś 8x większy majątek od niego i gdybym nie miał dwóch zerowań to bym miał już około 3,5k godzin. A i poza tym to mam od niego o 97647 mniejszy PID.  :)

Edytowane przez CAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CAT napisał:

Żeby nie było to mam jakoś 8x większy majątek od niego i gdybym nie miał dwóch zerowań to bym miał już około 3,5k godzin. A i poza tym to mam od niego o 97647 mniejszy PID.  :)

Też miałem 2 zerowania piona, możliwe że masz większy majątek. Żeby nie było punktów oferuje 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CAT napisał:

Żeby nie było to mam jakoś 8x większy majątek od niego i gdybym nie miał dwóch zerowań to bym miał już około 3,5k godzin. A i poza tym to mam od niego o 97647 mniejszy PID.  :)

Lecisz z nimi kocik, a tak oguem ile vmaxu ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin