Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sarius - oskrarżony przez Dejw.


Dejw.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: @Sarius
    Data i godzina zdarzenia: 07.12.2020r., około godziny 10:00
    Pełen opis sytuacji: Jechałem lawetą w tunelu nad farmą, za mną jechał radiowóz z oskarżonym i AdiSss, gdy wyjechałem z tunelu dostałem nakaz zatrzymania się. Jechałem 110-120km/h (prędkość dozwolona w tamtym miejscu)
 

Spoiler

[2020-12-07 10:12:16] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz AdiSss Nakazał Ci się zatrzymać!
[2020-12-07 10:12:17] [Output] : *MEGAFON* (AdiSss): SAPD! Proszę zjechać na pobocze, zgasić silnik, zaciągnąć ręczny i nie wychodzić z pojazdu!
[2020-12-07 10:12:31] [Output] : Sarius [3]: zapraszam za nami

. Panowie kazali mi jechać za nimi na starego kuriera Fallen Tree. Przed wjazdem na na wyznaczone miejsce wysiadłem z lawety i przesiadłem się do Sandking'a który jechał za mną. Pojechaliśmy na DM, gdzie jeden z funkcjonariuszy do mnie strzelił, a następnie zostali oni zastrzeleni przez innych. Następnie zabito mnie więc miałem możliwość poruszania się. w nie długim czasie zostałem tepnięty pod komendę, jak? Nie wiem. Zostałem wytepany z DM'a. Gdy stałem pod komendą, prawdopodobnie zakuty, zostałem potrącony i byłem "wolny" - w ciąga 7minut znowu znalazłem się DM'emie  i ponownie zostałem wytepany, tym razem do więzienia na 104minuty - za wpis i ucieczkę przed PD. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego zostały podjęte działa wobec mojej osoby (zatrzymanie, przy tunelu), gdy nie przekroczyłem prędkości. Czy SAPD może sprawdzać sobie wpisy jadąc "radiolką" za kim, bo myślę że dlatego chcieli mnie panowie zatrzymać. Zapewne jest to dogryzanie ze strony Pana oskarżonego Sariusa, ponieważ kiedyś dostał on przeze mnie  degrada i zawieszkę. Drugą sprawą którą chciałbym,aby ktoś mi wyjaśnił jest - wytepywanie z DM i ogólnie. Rozumiem tepanie po PID'dzie, gdy ktoś zrobi reloga. Proszę o wyjaśnienie mi wszytskiego co można z tych w.w czynów, a czego nie. Jeśli jest możliwość proszę o pokazanie mi punktów. podpunktów z Regulaminu lub innych zapisów pozwalających na owe czyny.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wszytsko w logach + kilku świadków.

                                                                                                                                                                                                                  Ja, Dejw. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Dejw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer III+I Sarius.Dogryzanie? poprostu zrobiłem wszystko zgodnie z zasadami panującymi we frakcji.Wytepanie? zlapalem cię na dm'ie po czym jeden z twoich kolegów mnie zabił więc mogłem ciebie wsadzić po pidze.Do wiezienia zostałeś wsadzony podliczyłem ciebie oraz wsadziłem za wpis screenshot przedstawia wpis:https://imgur.com/a/egSVVLB, Myślę, że wyjaśniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin