Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Mercedes SL160 (Feltzer 1.6) Na purpurach i lpg 50 Oguem Super Sprawa !


:'P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Feltzer
ID:
42031

Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu:
3167,9km (rośnie)
Dodatki:felgi (1085), tablica rejestracyjna ( VITANK0), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości LPG 50dm3
Cena: zobaczymy jakie będą offki. Odrazu informuje, iż zastrzegam sobie prawo do nie sprzedawania go, gdyż nie zależy mi na sprzedaniu go, a tym bardziej za jakąś bardzo Niską offkę. Myślę, iż offki powyżej 165k będe rozmyślał inne traktuje jako BUMPY.

Coś od siebie:Miałem offke 170k, ale kupujący się wycofał. KOX MEROL KAŻDA LASKA TWOJA OGUEM SUPER SPRAWA!
SS’y:https://imgur.com/a/ucuoXUc

xYd9Pim.pngbC34OET.pngZMj5Xsv.png

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nubax napisał:

zgadzam sie z kolegą

115

 

2 minuty temu, MajChatu napisał:

fake oferta 170k, więc proponuje na dobry start 110k :D 

dla nie dowiarków 
:)

 [2020-12-07 15:33:24] [Output] : << Wisnia002 [381]: no nie wiem 170k ?

Dzięki za podbicie :)

za 100k to polecam kupić sobie czystego w salonie i dać up3 :)

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MajChatu napisał:

[2020-12-07 15:33:24] [Output] : << Nubax [381]: no nie wiem 0k ? - też tak mogę, jakby tyle dał to bys sprzedał /// 117k <3

chciałem 175k, potem się wycofał po za tym autentyczność logów może sprawdzić admin twój log jest podrobiony więc  jest to karalne 

 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Razlov napisał:

chciałem 175k, potem się wycofał po za tym autentyczność logów może sprawdzić admin twój log jest podrobiony więc  jest to karalne 

 

wiem ale użyłem go tutaj, by pokazać, że każdy może tak zrobić, nie podrabiam logów, tylko pokazuje...... / 121k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MajChatu napisał:

to nie podrabianie a pokazanie co on robi...

ja nie mam podrobionych logów RCON może to potwierdzić, w porównaniu do ciebie. Jeżeli chcesz pisz skargę potwierdzi, iż nie jest to fake, a ponadto odrazu pokaż to, co ty zrobiłes

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, MajChatu napisał:

wiem ale użyłem go tutaj, by pokazać, że każdy może tak zrobić, nie podrabiam logów, tylko pokazuje...... / 121k

chłopie jak ja go nawet nie znam XD dawał tyle to napisałem, że była taka offka. Wiedziałem, że handlarze są na forum, ale nie, że komuś w oczy pokazujesz dowód, że tak było to on snuje spisek. Chciałbym abyście zakończyli takei pisanie, gdyż robi się ogromny spam.

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, supermaciek2010PL napisał:

ale czeresniaki nawet nie wiedza ile ta bestia wartaa, 135k po dorobieniu

juz lepiej ale to wiadomo nie  jest jescze to ,ale z opinia sie zgadzam. Jezeli nie bdz zadnej ciekawej offki do 10.12 to oglaszam jako @lock

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin