Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <Multi_Fox>, oskarżony przez <co?>


co?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: co?
Nick osoby oskarżonej: @Multi_Fox
Powód napisania skargi: Wstawienie 6 pojazdów na PP z prywatnego terenu.
Dowody: https://imgur.com/a/nu8wGM2

Razem z @Rafix posiadamy tam wszystkie blipy (9) przez co cały teren należy do nas więc pojazdy zostały zabrane bezpodstawnie.

Pojazdy stały w ten sposób: https://imgur.com/a/WfsuWgj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie Budowlany Multi_Fox.

Na początku chciałbym przeprosić za tak długi czas odpowiedzenia na skargę, ale przejdźmy już do konkretów.

No to od początku. Patrolując lawetą ulice stanu San Andreas postanowiłem zajechać na "Oaze Spokoju". Natrafiłem tam na te oto pojazdy: 
 

Spoiler

Pozwoliłem sobie oczywiście zakryć chat ponieważ są tam wiadomości z czatu frakcyjnego jak i moje prywatne, których nie musze nikomu pokazywać. 

Link: https://imgur.com/a/CpWvu58

Sprawdziłem dział na forum pt. "Granice Prywatnych Posesji" i jest tam jasno narysowana granica każdej z posiadłości. Postanowiłem więc wezwać jednostkę holowniczą z frakcji SAPD. Dokładnie był to funkcjonariusz: @Ziyech który przybył niebawem na miejsce. Wskazałem pojazdy, które są nieprawidłowo zaparkowane. Zabraliśmy się do pracy i holowaliśmy pojazdy. 

Odnosząc się do tej wypowiedzi:

6 godzin temu, co? napisał:

Razem z @Rafix posiadamy tam wszystkie blipy (9) przez co cały teren należy do nas więc pojazdy zostały zabrane bezpodstawnie.

Owszem posiadacie wszystkie tam blipy domków, ale nie są one przypisane do jednego gracza, czyli teren cały nie jest wasz. Jest on dzielony na pół. Więc obowiązują was granice domków (dokładnie ID: 867,869,870 oraz 871). Poza tym nie jest napisane nic w temacie "Granice Prywatnych Posiadłości", że gdy gracz posiada wszystkie domki na tym terenie to  cały teren należy do niego. Tak jak jest to napisane np. przy ID: 157,158,159 pozwolę sobie zacytować słowa, które są tam użyte: "Jeżeli posiadasz wszystkie domki, cały zaznaczony obszar na zdjęciu jest Twój. Jeżeli posiadasz tylko jeden lub kilka, pojazdy parkujesz zwyczajnie na parkingu. Parking wtedy jest publiczny." Oczywiście pojazdy, które znajdowały się obok domku o ID: 867 chodzi tu o dwa Vincenty nie zostały odholowane ponieważ znajdowały się przy tabliczce "PARKING". Reszta niestety nie posiadała takowych tabliczek oraz nie było linii parkingowych. 

 


Chciałbym jeszcze dodać, że o ile mnie pamięć nie myli to było tam dokładnie trzech właścicieli, ale to myślę, że Administracja będzie w stanie to sprawdzić czy domki zostały przepisane na potrzeby skargi.
Z mojej strony to wszystko. Jeżeli trzeba taka potrzeba ze strony Zarządu Frakcji SARA to wypowiem się bądź odpowiem na pytanie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Multi_Fox
Dodanie kluczowej rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Granice prywatnych posesji zostało wszystko ładnie przedstawione. Nie ma takiej informacji, że jeżeli posiadasz wszystkie blipy to cały teren jest Wasz, zatem pracownik odholował pojazdy prawidłowo. Nie stały one w miejscu wyznaczonym przez granice ani w miejscu z oznaczeniem "Parking".

Po to jest ten temat, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, a jeżeli dalej się nie rozumie można szukać pomocy jeszcze dalej (odpowiednie kroki są zawarte w temacie na samym dole). Jeżeli administracja odpowiedziała na Twoje pytanie, że możesz parkować pojazdy w tym miejscu, to przykro mi, ale wprowadziła Cię w błąd. 

Zalecam do zapoznania się z terenami posesji jeszcze przed podjęciem kolejnych kroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin