Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <multi_fox balonk8 daw1dexx kapitankox(prawdziwy)>, oskarżony przez <co?>.


co?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, po pierwsze chciałbym zaznaczyć że pojazdy były źle zaparkowane. Po drugie na miejscu było więcej niż 5 osób, co oznacza że nie mamy obowiązku wykonywania RP. Dodatkowo wykonanie RP utrudniał nam gracz który blokował wyjazd co doskonale widać na twoim screenie. Co więcej, wraz ze swoim kolegom wykazałeś się ogromnym brakiem szacunku powinieneś się cieszyć ze pozostało tylko na 300 pln za nieprawidłowe zaparkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku chciałbym zaznaczyć tak jak kolega u góry że pojazdy wystawały poza teren domku. Tutaj granice tego garażu: https://imgur.com/bzdYsMB . Po drugie nie odegraliśmy RP ze względu na natłok wezwań, oraz było ponad 5 graczy na miejscu co było również powodem nie odegrania RP. Co więcej twój kolega utrudniał nam wyjazd, a ty wykazałeś się wyjątkowym brakiem szacunku co do nas nazywając nas tu zacytuje " menele ". Oraz co widać na screenach miałeś coś do ukrycia bo nikt tak nie sprawdza notorycznie godziny. Co do utrudniania nam wyjazdu tutaj jest dowód: https://imgur.com/a/kmdz2dS . A do braku kultury oraz ani grama szacunku jest na tym screenshocie: https://imgur.com/a/4qnVzN3 przez co powinniśmy doliczyć wam za to dodatkowe 250pln do odholowanych aut czego nie zrobiliśmy ze względu na naszą irytację oraz kolejny raz kiedy spotykamy was w takiej sytuacji . Tak jak napisał Sedzik w poprzednich twoich skargach Posiadanie wszystkich domków nie zwalnia cię z przestrzegania ich granic. Pozdrawiam Pracownik San Andreas Road Assistance BalonK8.

Edytowane przez BalonK8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie Budowlany Multi_Fox.

Wypowiem się na temat mojej sytuacji. Oczywiście znowu przyjechaliśmy na miejsce ponieważ po ostatnim holowaniu dalej pojazdy stały nieprawidłowo zaparkowane. Ja odholowałem pojazd Faggio prawidłowo, więc nie rozumiem skargi na mnie, ale dobrze. Tutaj nawet podeślę dowód z fragmentu akcji RP, którą odegrałem: https://imgur.com/a/cG8KM3D . Chciałbym jeszcze dodać od siebie na temat utrudniania pracy frakcji SARA, przez Ciebie @co?. Tutaj dowód: https://imgur.com/a/BlUQn1y . 

Odniosę się teraz do tego:

18 minut temu, co? napisał:

Na zrzucie ekranu widać tylko lawetę, która stoi przy pojeździe. Nie jest tutaj jasno pokazane, że wciągnął pojazd bez odegrania akcji RP.

No i oczywiście wspomnę tutaj jeszcze o skardze, która była pisana kilka godzin temu na mnie i przypomnę Ci o Granicach Prywatnych Posesji nawet tutaj podeślę link dla jasności sprawy: 


Oczywiście prosiłbym również o poprawienie mojego nicku, ponieważ nie jest on napisany poprawnie.
Pozdrawiam Multi_Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Daw1deXx napisał:

Witam, proszę zapoznać się z granicami prywatnych posiadłości.

Witam, proszę nauczyć się czytać za co jest skarga.

54 minuty temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

Po drugie na miejscu było więcej niż 5 osób, co oznacza że nie mamy obowiązku wykonywania RP

 

42 minuty temu, BalonK8 napisał:

Po drugie nie odegraliśmy RP ze względu na natłok wezwań, oraz było ponad 5 graczy na miejscu

Natłok wezwań i wjeżdżacie mi na baze we 4? - XDD 

Wedle regulaminu - §12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, co? napisał:

Wedle regulaminu - §12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

No to właśnie było to zatłoczone miejsce. Poza tym utrudnialiście nam wykonanie RP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

No to właśnie było to zatłoczone miejsce. Poza tym utrudnialiście nam wykonanie RP. 

Jak mogliśmy wam utrudniać coś czego nie wykonywaliście? Nie jest to miejsce zatłoczone. 

Godzinę temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

Co więcej, wraz ze swoim kolegom wykazałeś się ogromnym brakiem szacunku

 

Godzinę temu, BalonK8 napisał:

a ty wykazałeś się wyjątkowym brakiem szacunku co do nas nazywając nas tu zacytuje " menele ".

 

Godzinę temu, BalonK8 napisał:

A do braku kultury oraz ani grama szacunku

Oj tak zdecydowanie brak jakiegokolwiek szacunku oraz kultury wskazuje nazwanie was "menelami" 

Godzinę temu, Multi_Fox napisał:

Tutaj nawet podeślę dowód z fragmentu akcji RP, którą

Moment w którym wypomniałem brak rp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, co? napisał:

Moment w którym wypomniałem brak rp. 

Zabierałem jeden pojazd więc nie mogłeś wiedzieć czy będę odgrywał RP czy też nie. Napisałeś do mnie abym odegrał akcje RP przed tym jak zacząłem wykonywać akcje RP. Więc nie rozumiem dalej problemu do mojej osoby. 

Pozdrawiam Multi_Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, co? napisał:

Nie jest to miejsce zatłoczone. 

W momencie kiedy przyjechaliśmy na to miejsce było to miejsce zatłoczone poza tym bez akcji RP kazał zabrać mi pracownik który miał największą range na miejscu tego zdarzenia.Koniec tematu, poczekajmy na odpowiedz zarządu frakcji.

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BalonK8 napisał:

Po drugie nie odegraliśmy RP ze względu na natłok wezwań, oraz było ponad 5 graczy na miejscu co było również powodem nie odegrania RP.

@Multi_Fox @KapitanKox(prawdziwy) @BalonK8 @Daw1deXx Czyli mam rozumieć, że był natłok wezwań i gracze potrzebowali pomocy, a Wy jeździcie po posesjach i bez żadnego wezwania holujecie sobie pojazdy? Musimy przestudiować kolejność zgłoszeń?

Dodatkowo Panowie związani z przeszkadzaniem w wyjeździe i pracy pracowników - to także bardzo niski poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sedzik napisał:

@Multi_Fox @KapitanKox(prawdziwy) @BalonK8 @Daw1deXx Czyli mam rozumieć, że był natłok wezwań i gracze potrzebowali pomocy, a Wy jeździcie po posesjach i bez żadnego wezwania holujecie sobie pojazdy? Musimy przestudiować kolejność zgłoszeń?

Dodatkowo Panowie związani z przeszkadzaniem w wyjeździe i pracy pracowników - to także bardzo niski poziom.

Ja o żadnym natłoku nie pisałem. Poza tym akcje RP odegrałem prawidłowo. Można to sprawdzić w logach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sedzik napisał:

@Multi_Fox @KapitanKox(prawdziwy) @BalonK8 @Daw1deXx Czyli mam rozumieć, że był natłok wezwań i gracze potrzebowali pomocy, a Wy jeździcie po posesjach i bez żadnego wezwania holujecie sobie pojazdy? Musimy przestudiować kolejność zgłoszeń?

Dodatkowo Panowie związani z przeszkadzaniem w wyjeździe i pracy pracowników - to także bardzo niski poziom.

Również nie pisałem nic o natłoku wezwań. Koledze zapewne chodziło o to ze było na miejscu dużo aut do zabrania, a w tym czasie nie przypominam sobie żeby pod panelem były jakieś zlecenia i jestem bardziej niż pewny ze nie było żadnego zlecenia od służb co również można sprawdzić w logach. Dodam jeszcze że nie był to pierwszy raz kiedy gracz zaparkował tam auta wiec już odruchowo postanowiłem przejeżdżając obok zobaczyć czy sytuacja powtórzyła się. Jak widać powtórzyła się a na miejscu zastaliśmy znaczną ilość nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów. Jakby @co? poprosił o to żebyśmy zdjęli blokady i obiecał odjechać to byśmy bez żadnego problemu zdjęli blokady i przeszli do dalszego patrolu lawetą natomiast gracz wolał stać na dachu i robić screeny. Mogę jeszcze  powiedzieć ze dosłownie obok jest parking  gdzie bez problemu można postawić auto, a ulice dalej znajduje się bar czy klub (sam nie wiem dokładnie co to jest) gdzie znajduje się ogromny parking na pojazdy. Poza tym niezmiernie ciekawi mnie co owy gracz chciał ukryć spamując komendą /time co widać na screenach. Cóż, mogę tylko podejrzewać że pisał do swojego kolegi żeby zablokował nam drogę, niestety wyszło to trochę nie udolnie gdyż znajduje się druga droga wyjazdowa na około. Nie odegrałem RP z kilku powodów:

1. Na miejscu było dość sporo graczy (przynajmniej w moim mniemaniu). 

2. Droga w tym miejscu jest dość wąska wiec jakbym miał odgrywać RP blokowałbym drogę wyjazdową i wjazdową (a było dość dużo aut co zwiększa możliwość że ktoś będzie chciał z tamtąd wyjechać.) do ostatniego domku po prawej stronie 

K5nqFpA.png

Nawet jeśli jest to domek gracza który napisał skargę to z tego co wiem jest to organizacja jakaś wiec być może jakiś jej członek chciałby akurat wyjeżdżać. Poza tym z tego co pamietam to na końcu tej drogi znajduje się zejście do wody wiec być może ktoś w tym czasie chciałby skorzystać z tego wejścia. 
sUYNFor.jpg

3. Na miejscu było do zabrania dużo aut wiec jakbyśmy mieli z każdym robić RP to byśmy siedzieli tam do jutra.

Aw4wpPd.jpg

 4. Auta zostały odholowane bez odegrania akcji w związku z tym iż kazał mi tak zrobić mój serdeczny kolega który w miejscu odbywania się „akcji” miał największą rangę a że jestem na stanowisku „pracownik” to wypadałoby się słuchać kogoś kto we frakcji jest dłużej ode mnie i napewno przeżył nie raz podobną sytuacje i ma większą wiedzę ode mnie. 

No i oczywiście wspomnę tutaj jeszcze o skardze, która była pisana kilka godzin temu na kolegę i przypomnę Ci o Granicach Prywatnych Posesji nawet tutaj podeślę link dla jasności sprawy: 

Oraz nie zastosowałeś się jeszcze do regulaminu tego działu
§2. Twórca skargi ma obowiązek poinformowania oskarżonego o złożonym wątku.

Nikogo z nas nie poinformowałeś o żadnej skardze.
W dodatku oskarżasz nas jeszcze o najazd na bazę, co to jest bitwa pod grunwaldem że mamy na coś najeżdżać? Wykonywaliśmy swoją pracę której nikt za nas nie zrobi wiec do żadnego „najazdu” nie doszło. Mam nadzieje że te argumenty wystarczą oraz mam nadzieje ze zrozumiesz że to że posiadasz swoją organizacje nie uprawnia ciebie do parkowania pojazdów niezgodnie z granicami posiadłości. Zobacz jeszcze ile dałeś mi powodów żebym mógł się obronić w twoich sreenach, wszystko jest na nich pokazane jak na dłoni. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego wieczoru choć nie ukrywam że swój spędziłem na pisaniu tego tekstu i nikt tego czasu mi nie zwróci gdyż nie ma takiej możliwości.  

Kończę odpowiedz w tym wątku i czekam na decyzję Zarządu Frakcji SARA, nie widzę dalszego sensu wypowiedzi gdyż według mnie temat został wyczerpany. 

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze, że wszystko wykonałem odpowiednio. Odegralem akcje RP, zabrałem pojazd nieprawidłowo zaparkowany. 

Jeżeli Zarząd będzie mieli do mnie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Kończę powiedz w tym wątku i czekam na decyzję Zarządu Frakcji SARA

Pozdrawiam Multi_Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sedzik napisał:

@Multi_Fox @KapitanKox(prawdziwy) @BalonK8 @Daw1deXx Czyli mam rozumieć, że był natłok wezwań i gracze potrzebowali pomocy, a Wy jeździcie po posesjach i bez żadnego wezwania holujecie sobie pojazdy? Musimy przestudiować kolejność zgłoszeń?

Dodatkowo Panowie związani z przeszkadzaniem w wyjeździe i pracy pracowników - to także bardzo niski poziom.

Również nie przypominam sobie, żebym pisał, że jest natłok wezwań, pewnie chodziło mu, że był tłok w danym miejscu i z tym się zgodzę. Tak jak pisze kolega wyżej w danym miejscu było bardzo ciasno i ciężko by było nawet wysunąć najazdy. Do danego miejsca zostałem wezwany do pomocy, a jeśli chodzi o Multi_Fox'a, wykonał on RP, ponieważ było to już prawie po całym zajściu, odholowywał on już ostatni pojazd. Było znacznie więcej miejsca i pozwalało to w wykonaniu RP. Jak widzimy napisane w powodzie skargi "Kolejny najazd na bazę" czyli nie był to pierwszy raz jak zostawił tak zaparkowane pojazdy, zapewne były również one odholowane przez SARA, na parkingu policyjnym widział powód odholowania pojazdów "Pojazd nieprawidłowo zaparkowany", czyli gracz bardzo dobrze znał powód odholowania to dlaczego tą czynność powtórzył? 

Ode mnie to wszystko, oczekuję sprawiedliwego rozpatrzenia tej skargi, czekamy na decyzję Zarządu Frakcji SARA.  

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin