Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <multi_fox balonk8 daw1dexx kapitankox(prawdziwy)>, oskarżony przez <co?>.


co?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Sedzik napisał:

@Multi_Fox @KapitanKox(prawdziwy) @BalonK8 @Daw1deXx Czyli mam rozumieć, że był natłok wezwań i gracze potrzebowali pomocy, a Wy jeździcie po posesjach i bez żadnego wezwania holujecie sobie pojazdy? Musimy przestudiować kolejność zgłoszeń?

Dodatkowo Panowie związani z przeszkadzaniem w wyjeździe i pracy pracowników - to także bardzo niski poziom.

Tak jak napisał kolega @KapitanKox(prawdziwy) Chodziło mi o dużo pojazdów do zabrania. W danym miejscu było bardzo mało przestrzeni, oraz ciężko do manewrowania lawetą. Na dodatek kolega który był w bullecie aby utrudnić nam działania postanowił "udawać" że skończyło mu się paliwo co bardzo szybko sprawdziliśmy suszarką. Jak się okazało gracz miał coś około 60l/95l więc było to nie możliwe aby zabrakło mu paliwa. A co do powodu "Kolejny Najazd na bazę" oznacza to że po naszych poprzednich działaniach nie zmienił niczego. Chociaż powód był bardzo dobrze widoczny. Powodem był "Pojazd źle zaparkowany", a gracz bardzo dobrze wiedział że pojazdy mogą zostać odholowane w związku z poprzednią akcją pracownika @Multi_Fox.

 

Ode mnie to wszystko, oczekuję na decyzję Zarządu Frakcji. Pozdrawiam Pracownik BalonK8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BalonK8 napisał:

Na dodatek kolega który był w bullecie aby utrudnić nam działania postanowił "udawać" że skończyło mu się paliwo co bardzo szybko sprawdziliśmy suszarką. Jak się okazało gracz miał coś około 60l/95l więc było to nie możliwe aby zabrakło mu paliwa.

oqfGnNc.jpg
Doskonale widać to na tym ss. Taki dodatek do wypowiedzi kolegi @BalonK8

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

Cóż, mogę tylko podejrzewać że pisał do swojego kolegi żeby zablokował nam drogę,

Twoje podejrzenie jest błędne, jedyna wiadomość którą wysłałem w tamtym momencie dot. blokowania widać na 3 screenie (https://imgur.com/a/wJy0ac6) a mianowicie początek wiadomości: [2020-12-12 20:56:07] [Output] : >> Rafix [38]: zostaw go

 

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

1. Na miejscu było dość sporo graczy (przynajmniej w moim mniemaniu).

W tym wasza czwórka, nadal to nic nie zmienia. 

 

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

2. Droga w tym miejscu jest dość wąska wiec jakbym miał odgrywać RP blokowałbym drogę wyjazdową i wjazdową (a było dość dużo aut co zwiększa możliwość że ktoś będzie chciał z tamtąd wyjechać.) do ostatniego domku po prawej stronie

Wszystkie domki wokół należą do mnie oraz do Rafixa, kto inny by miał niby tam korzystać? 

Miejsca jest wystarczająco na odegranie Rp.

 

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

z tego co wiem jest to organizacja jakaś wiec być może jakiś jej członek chciałby akurat wyjeżdżać.

Nie jest to żadna organizacja.

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

3. Na miejscu było do zabrania dużo aut wiec jakbyśmy mieli z każdym robić RP to byśmy siedzieli tam do jutra.

Dużo czasu by to zajęło gdyby wjechała jedna laweta, a nie 4 jak w waszym przypadku.

Waszym obowiązkiem jest odegranie RP, wyjątki są podane w regulaminie (§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.)

Więc w tym miejscu waszym obowiązkiem było odegranie RP.

 

15 godzin temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

§2. Twórca skargi ma obowiązek poinformowania oskarżonego o złożonym wątku.

Otrzymaliście powiadomienie na forum, nie ma podanej konkretnej formy poinformowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, co? napisał:

 

 

Otrzymaliście powiadomienie na forum, nie ma podanej konkretnej formy poinformowania.

 

 

Z tym się nie zgodzę poinformowanie dopiero w skardze nie jest akceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, co? napisał:

Otrzymaliście powiadomienie na forum, nie ma podanej konkretnej formy poinformowania.

Tak ale zgodnie z regulaminem jest to twój obowiązek, mogłeś napisać wiadomość w grze lub na forum. Nie będę nawet reszty tych głupot których napisałeś komentować bo mam na to w głowie z 30 argumentów ale wole poczekać na wypowiedz zarządu bo zaraz nasza rozmowa tu może się źle skończyć.

 

Poza tym dalej nie rozumiesz jednej rzeczy? Pojechałem tam do pomocy dla pracownika z większą rangą który można powiedzieć dowodził tą akcją. Czego dalej nie rozumiesz?

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

Czego dalej nie rozumiesz?

To wy ciągle nie rozumiecie, że skarga jest głównie za RP, a właściwie jego brak. 

8 minut temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

Czwórka zalicza się jako gracze, i nie widzę żeby w regulaminie pisało o tym inaczej 

W regulaminie również nie ma żadnego wyznacznika, że od 5+ graczy w pobliżu nie jest wymagane RP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuszności odholowania pojazdów nie mam wątpliwości, natomiast pracownicy powinni spróbować podejść do sytuacji w taki sposób, aby móc wykonać akcje RP, które w tym przypadku były możliwe do zrobienia. Zachowania osób utrudniających wykonywanie czynności szkoda komentować, ale od tego jest zawsze odpowiedni punkt w taryfikatorze oraz dostępna pomoc Administracji.

Osoby, które nie wykonały akcji RP, zostają ukarane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin