Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Turismo 2.2 pft Bak 100l - lampy unikatowe kosmiczne


Jasiekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Model: Turismo
ID: 8357
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 3500
Dodatki: 2.2 ft lpg 75, bak 100, lampy kosmiczne licznik kosmiczny, fup, szyby 60% (chyba albo 40%) no ft bez nitra
Cena: Offki wystawiam tylko poglądowo, może jak bd dobra jakas ofka to sprzedam
Coś od siebie: No nwm fajniutki unikacik na niskim id i fajnej lampie nic tylko brać nie?
SS’y: https://imgur.com/a/tMV2Azm (po prawej :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nubax napisał:

Nie chce kupić tylko chce Ci powiedzieć że to chyba nie kosmiczne, bo kiedyś jak gadałem z xq to mówił że lampy kosmiczne mają tylko 2 elegy. 

nie jest to prawda, auto pochodzi z licytacji gdzie nawet sami właściciele serwera tak o nim pisali, z resztą są to te same rgb lam co tych elegy i było to już weryfikowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nubax napisał:

Nie chce kupić tylko chce Ci powiedzieć że to chyba nie kosmiczne, bo kiedyś jak gadałem z xq to mówił że lampy kosmiczne mają tylko 2 elegy. 

Nie prawda, na licytacji greyna powiedziała że to kosmiczne bo ten turas byl na licytacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gnida napisał:

Który to bo sa 2 na ssie,czasem się zastanawiam jak ciężkie dla niektórych jest zrobienie nirmalnego skrina do tych aukcji XD

SS’y: https://imgur.com/a/tMV2Azm (po prawej :) ) ja to czasami zastanawiam sie czy niektórym tak ciężko nauczyć się czytać :3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin