Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Daw1deXx, oskarżony przez kryha22.


kryha22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kryha22
Nick osoby oskarżonej: Daw1deXx
Powód napisania skargi: Zaciągnięcie ręcznego suszarką podczas jazdy + założenie blokady z kierowcą w środku.
Dowody: https://imgur.com/a/7biwpuS - cała sytuacja przedstawiona na nagraniu. Liczę na wyciągnięcie konsekwencji z adepta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Pracownik SARA. Odnosząc się do danej sytuacji, sprawa wygląda tak, wyjechałem do zgłoszenia gracza LiderR który w wezwaniu napisał, że samochód jest nieprawidłowo zaparkowany, więc do tego miejsca podjechałem i rzeczywiście ten samochód zastałem, oto dowód: https://imgur.com/a/mJ7RUDG Jak możemy zauważyć pojazd stał tak 12 minut. Gdy gracz wsiadł do pojazdu napisałem "stoj" lecz gracz ten postanowił pobawić się w "kotka i myszkę" aby zatrzymać gracza zaciągałem mu ręczny. Gracz pomimo tego postanowił uciec co mu się udało (dowody gracza). Po rozmowie na /pm nazwał mnie "2headem" Czyli definicja tego słowa to "debil, idiota" dowody: https://imgur.com/a/LUfjid4. Odnosząc się do tego: "+ założenie blokady z kierowcą w środku" Blokady owej nie założyłem, bo jak inaczej mogłeś uciec? Myślę, że zachowanie z twojej strony było bardzo chamskie i niedopuszczalne, tym bardziej, że należysz do SAPD. Ode mnie to wszystko. Dziękuję.

Edytowane przez Daw1deXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Daw1deXx napisał:

Gdy gracz wsiadł do pojazdu napisałem "stoj" lecz gracz ten postanowił pobawić się w "kotka i myszkę" aby zatrzymać gracza zaciągałem mu ręczny.

Nie, ja chciałem odjechać ponieważ pojazd nie miał na sobie żadnej blokady, ty natomiast postanowiłeś być tym "kotkiem" i bawić się suszarką frakcyjną 2 razy.

Ty zamiast odegrać to normalnie tzn. przedstawić się i podać powód to napisałeś jedynie: "STOJ" więc moja dalsza rozmowa była kontynuowana na poziomie równym z twoim.

10 minut temu, Daw1deXx napisał:

Blokady owej nie założyłem,

Przypatrz się dobrze :) Blokadę PRÓBOWAŁEŚ  założyć 2 razy, ale przy próbie mojego odjazdu.

10 minut temu, Daw1deXx napisał:

Przypatrz się dokładnie jakie masz dowody. Ja oraz gracze forum widzimy czat frakcyjny co podchodzi pod wynoszenie.

 

10 minut temu, Daw1deXx napisał:

Myślę, że zachowanie z twojej strony było bardzo chamskie i niedopuszczalne

Nie wiem gdzie widzisz chamskie zachowanie, nie wiem jak zinterpretowałeś te wiadomości. 

Edytowane przez kryha22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kryha22 napisał:

Nie, ja chciałem odjechać ponieważ pojazd nie miał na sobie żadnej blokady, ty natomiast postanowiłeś być tym "kotkiem" i bawić się suszarką frakcyjną 2 razy.

Napisałem wyraźnie "stoj" co widać na dowodach to dlaczego postanowiłeś uciekać?

3 minuty temu, kryha22 napisał:

Przypatrz się dobrze :) Blokadę PRÓBOWAŁEŚ  założyć 2 razy, ale przy próbie mojego odjazdu.

Owszem próbowałem, bo miałem powód.

3 minuty temu, kryha22 napisał:

Nie wiem gdzie widzisz chamskie zachowanie, nie wiem jak zinterpretowałeś te wiadomości. 

Ale, że ty nie widzisz chamskiego zachowania ze swojej strony? Obejrzyj jeszcze raz jak ty się zachowałeś. Na /pm pisałeś do mnie "2headzie" czyli mnie poniżasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Daw1deXx napisał:

Napisałem wyraźnie "stoj" co widać na dowodach to dlaczego postanowiłeś uciekać?

Ale od czego ja miałem uciekać? Stał mój stinger a ty stałeś obok i go podziwiałeś? Widać na nagraniu jak długo bawiłeś się suszarką, nie wiem czego tam szukałeś ale zawsze możesz napisać na pm jak autko ci się podoba.

3 minuty temu, Daw1deXx napisał:

Owszem próbowałem, bo miałem powód.

Wybacz, ale podczas jazdy? Nie wiem jak u was w SARA ale u nas raczej się nie zaciąga ręcznego podczas jazdy.

4 minuty temu, Daw1deXx napisał:

Ale, że ty nie widzisz chamskiego zachowania ze swojej strony? Obejrzyj jeszcze raz jak ty się zachowałeś. Na /pm pisałeś do mnie "2headzie" czyli mnie poniżasz. 

"Ale, że ty" obniżyłeś na starcie poziom swojego zachowania pisząc "STOJ" oraz zaciągając mi ręczny 2 razy.

 

13 minut temu, kryha22 napisał:

Przypatrz się dokładnie jakie masz dowody. Ja oraz gracze forum widzimy czat frakcyjny co podchodzi pod wynoszenie.

 I ponownie radzę przejrzeć dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kryha22 napisał:

Ale od czego ja miałem uciekać? Stał mój stinger a ty stałeś obok i go podziwiałeś? Widać na nagraniu jak długo bawiłeś się suszarką, nie wiem czego tam szukałeś ale zawsze możesz napisać na pm jak autko ci się podoba.

Szczerze to nie miałem czego podziwiać, tylko podczas robienia ss zjeżdżała mi myszka, ponieważ robienie ss mam pod skrótem klawiszwym alt+shift+prt... do czego potrzebuję dwóch dłoni.

 

9 minut temu, kryha22 napisał:

Wybacz, ale podczas jazdy? Nie wiem jak u was w SARA ale u nas raczej się nie zaciąga ręcznego podczas jazdy.

Tak, wiem nie powinienem tego robić, ale nie reagowałeś na moje polecenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Daw1deXx napisał:

Szczerze to nie miałem czego podziwiać, tylko podczas robienia ss zjeżdżała mi myszka, ponieważ robienie ss mam pod skrótem klawiszwym alt+shift+prt... do czego potrzebuję dwóch dłoni.

Filmik ma 40 sekund, od początku widać, że stoisz nieruchomo przy tym pojeździe. Z tego co wiem ss'a można zrobić pod F12 lub pod samym Printscreen.

6 minut temu, Daw1deXx napisał:

Tak, wiem nie powinienem tego robić, ale nie reagowałeś na moje polecenie. 

Słuszność tego postępowania zostawiam zarządowi. 

Oczekuję stanowiska w sprawie udostępnienia screenów z czatem frakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciąganie ręcznego pojazdom w ruchu, by założyć na niego blokadę? Chyba musimy się jednak trochę cofnąć w czasie, bo to było podkreślane na pierwszym szkoleniu akademii i zawsze mówimy to z naciskiem, że jest to zabronione.

11 godzin temu, Daw1deXx napisał:

Tak, wiem nie powinienem tego robić, ale nie reagowałeś na moje polecenie. 

Po drugie nie jesteś funkcjonariuszem, że gracze mają słuchać się wszystkich Twoich poleceń, a na pewno nie takich jak te, w dodatku mało idealne, bo samo "stój" jest trochę nie na miejscu. Prosta sprawa, gracz nie miał założonej blokady na koło to mógł odjechać, Twoim zadaniem jest założyć ją żeby nie odjechał, a jak odjechał to Twoja strata. Tylko nie wiem czy później postanowiłeś pokazać wyższość zatrzymując go czy coś innego, ale w tym przypadku to rzeczywiście nie najwyższy poziom jeżeli mam być szczery.

Oczywiście oskarżający też mogłeś darować "śmieszne teksty", wystarczyło "Informuję o skardze.".

Pracownik zostaje ukarany karą zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin