Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Irox., oskarżony przez Apaczek


HOT_Kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Apaczek
Nick osoby oskarżonej: @Irox.
Powód napisania skargi: Wjechałem sobie nie giełdę, pojechałem na koniec parkingu i tam zostawiłem pojazd. Nie stał on na chodniku lecz na końcu parkingu, nikogo nie blokował. Gracz o nicku @Irox. postanowił jednak, że weźmie mi samochód. Jeżeli ta skarga zostanie odrzucona to już będzie śmiech na sali 
Dowody: 

 

Edytowane przez Apaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mi dałeś dowód. Jak widzisz na załączonym filmie nie ma tam miejsca parkingowego. A to ze nie ma miejsca na parkingu to nie znaczy że możesz tam zaparkować. Tyle ode mnie. Cytując "Śmiech na sali".

Edytowane przez Irox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Irox. napisał:

Sam mi dałeś dowód. Jak widzisz na załączonym filmie nie ma tam miejsca parkingowego. A to ze nie ma miejsca na parkingu to nie znaczy że możesz tam zaparkować. Tyle ode mnie.

Przecież są tylko linie oddzielające miejsca parkingowe, jest gdzieś jakikolwiek zapis o tym, że jest on nieprawidłowo zaparkowany? Bo kiedyś szukałem i nic takiego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Apaczek napisał:

Czy wy sobie jaja robicie? Pojazd nikomu nie zagradza, nie stoje na chodniku. Gdzie jest napisane, że linie wyznaczają koniec parkingu a nie oddzielają tylko miejsca parkingowe?

Jeśli nie zdawałeś jeszcze prawka w realu to życzę powodzenia, ale wracając do skargi. Pojazd zabrałem słusznie, ta skarga nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Irox. napisał:

Jeśli nie zdawałeś jeszcze prawka w realu to życzę powodzenia, ale wracając do skargi. Pojazd zabrałem słusznie, ta skarga nie ma najmniejszego sensu.

Chłopie, to chyba ty nigdy nie siedziałeś w samochodzie w realu. Straż miejska nie nawala blokadami na lewo i prawo na pojazd, który stoi na PARKINGU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Apaczek napisał:

Chłopie, to chyba ty nigdy nie siedziałeś w samochodzie w realu. Straż miejska nie nawala blokadami na lewo i prawo na pojazd, który stoi na PARKINGU

Zostawiam sprawę dla zarządu. Tyle ode mnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin