Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Mibawek - oskarżony przez MIkusia551


Czarnulka<3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

    Nick funkcjonariusza: Mibawek 
    Data i godzina zdarzenia: 10.12.2020 godziny wieczorne
    Pełen opis sytuacji: Jeździłam razem z kolegą po sf szukając SAPD a następnie chcąc sprowokować pościg. Jadąc napotkałam Mibawka, po czym  obok niego jeździłam i go staranowałam. (za to miałam zabrane prawko). Mibawek zbytnio nie reagował na to i nie rozpoczął pościgu. Potem naprawiłam auto i wyszłam z serwerka. Następnego dnia okazało się, że mam zabrane prawko za taran.  15.12.2020 zostałam zatrzymana przez SAPD i jak się okazało miałam wpis : [10.12.2020] Ucieczka przed PD//POI-Mibawek.   Funkcjonariusz SAPD nie prowadził pościgu, więc jak mogłam przed nim uciekać? Zamiast prowadzić pościg  postanowił on dostarczyć filmik z taranowaniem administracji i dać mi wpis.  Sądzę, że Mibawek robi to specjalnie, ponieważ mamy wrogie relacje. Mibawek rozpowiada plotki i fakty z mojego życia prywatnego (które nie chciałabym aby wyszły w tej skardze jak i poza nią) różnym napotkanym ludziom nie patrząc, że  są one nie do końca prawdziwe i nie życzę sobie aby cokolwiek mówił na mój temat. Nie raz prosiłam go aby nie mieszał mojego życia prywatnego z grą a on nadal swoje. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

 

 Ja, Mikusia551zapoznałam się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Oficer I Mibawek z tej strony,

Oskarżycielka prowokowała mnie jeżdżąc za mną i odwalając to zatrzymałem, ją do kontroli a że się nie zatrzymała dostała wpis, ponieważ nie mam pościgów by móc je wykonywać. Następnie gdy podążałem na HQ minąłem ją jechała w kierunku przeciwnym po czym zawróciła i celowo wjechała we mnie w samej bramie HQ a że musiałem już schodzić i nie miałem czasu jej gonić żeby potem dawać jej wpisa podesłałem filmik administracji za który słusznie straciła prawko.

17 godzin temu, Mikusia551 napisał:

 

 Mibawek rozpowiada plotki i fakty z mojego życia prywatnego (które nie chciałabym aby wyszły w tej skardze jak i poza nią) różnym napotkanym ludziom nie patrząc, że  są one nie do końca prawdziwe i nie życzę sobie aby cokolwiek mówił na mój temat. Nie raz prosiłam go aby nie mieszał mojego życia prywatnego z grą a on nadal swoje. 
  

???  jakiś dowód poproszę? jeśli nie masz żadnego to w takim razie są to pomówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CampeQ napisał:

Tak dla sprostowania, skarga dotyczy wpisu, sytuacji podczas służby, a nie Waszych prywatnych spraw, więc wyjaśnijcie to sobie na prywatnej wiadomości, nie w skardze.

 

10 godzin temu, Mibawek napisał:

Oskarżycielka prowokowała mnie jeżdżąc za mną i odwalając to zatrzymałem, ją do kontroli a że się nie zatrzymała dostała wpis, ponieważ nie mam pościgów by móc je wykonywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mibawek w którym momencie  mnie zatrzymywałeś? bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Tylko mnie zignorowałeś I pojechałeś a  zatrzymałabym się bez problemu. Jeśli nie możesz robić pościgów mogłeś  napisać o tym i chociaż poinformować mnie o wpisie. A po 2 chce się odnieść  do twojej wypowiedzi raz piszesz, że nie możesz prowadzić  pościgów  o tutaj:

11 godzin temu, Mibawek napisał:

ponieważ nie mam pościgów by móc je wykonywać.

A za chwilę, że nie miałeś czasu  by mnie gonić o tutaj: 

 

11 godzin temu, Mibawek napisał:

a że musiałem już schodzić i nie miałem czasu jej gonić 

Jeśli faktycznie nie miałeś czasu na gonitwę to czemu nie poinformowałeś  mnie na pm o wpisie ?

A odniosę się jeszcze do tego fragmentu: 

47 minut temu, Mibawek napisał:

Oskarżycielka prowokowała mnie jeżdżąc za mną i odwalając 

Przypominam Ci, że nie tylko ja za Tobą  jeździłam, Ale inni gracze   zachowywali  się tak samo jak ja oni nie mieli żadnych konsekwencji. Najwidoczniej wybrałeś sobie mnie jako swój cel. 

Jeśli Ci to tak bardzo przeszkadzało dlaczego  nic nie napisałeś, nie zwróciłeś  uwagi tylko zignorowałeś? 

Ciekawi mnie też  czemu poprosiłeś  o anonimowość w sprawie tego zebranego prawka, więc czekam na odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CampeQ napisał:

Tak dla sprostowania, skarga dotyczy wpisu, sytuacji podczas służby, a nie Waszych prywatnych spraw, więc wyjaśnijcie to sobie na prywatnej wiadomości, nie w skardze.

Tylko, że mibawek łączy życie prywatne z grą. Jako  funkcjonariusz SAPD nie powinien patrzeć na ludzi przez pryzmat relacji w życiu prywatnym lub wcześniejszych sytuacji nie związanych z 4life. Po 2 funkcjonariusz  powinien świecić  przykładem bo jednak jest we frakcji, a to do czegoś  zobowiązuje. Takie zachowaniem jakie reprezentuje  Mibawek  jest nieodpowiednie  i nie na miejscu. Takie głupie zachowania  wpływają na opinie ludzi o danej frakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mibawek napisał:

???  jakiś dowód poproszę? jeśli nie masz żadnego to w takim razie są to pomówienia.

Myślisz, że nie słyszałam jak to mówisz? Gadasz o tym na prawo i lewo, na ts się jeszcze chwaliłeś, że zrobisz mi na złość I  powiesz. Brawo zachowanie godne dorosłego  człowieka, funkcjonariusza  SAPD. Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz.  A o pomówienienia to ja Ciebie mogę oskarżyć za to co mówisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikusia551 napisał:

@Mibawek w którym momencie  mnie zatrzymywałeś? bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Tylko mnie zignorowałeś I pojechałeś a  zatrzymałabym się bez problemu. Jeśli nie możesz robić pościgów mogłeś  napisać o tym i chociaż poinformować mnie o wpisie. 

Nie mam prawa jak i obowiązku informować cię o wpisie? 

3 godziny temu, Mikusia551 napisał:

 A po 2 chce się odnieść  do twojej wypowiedzi raz piszesz, że nie możesz prowadzić  pościgów  o tutaj:

A za chwilę, że nie miałeś czasu  by mnie gonić o tutaj: 

Nie miałem czasu później gdy mnie staranowałaś jak wjeżdżałem na HQ a to byyły dwie inne sytuacje.

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

Jeśli faktycznie nie miałeś czasu na gonitwę to czemu nie poinformowałeś  mnie na pm o wpisie ?

Nie mogę informować zwykłych graczy o tym, że posiadają wpis.

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

A odniosę się jeszcze do tego fragmentu: 

Przypominam Ci, że nie tylko ja za Tobą  jeździłam, Ale inni gracze   zachowywali  się tak samo jak ja oni nie mieli żadnych konsekwencji. Najwidoczniej wybrałeś sobie mnie jako swój cel. 

Jeśli Ci to tak bardzo przeszkadzało dlaczego  nic nie napisałeś, nie zwróciłeś  uwagi tylko zignorowałeś? 

Skąd wiesz, że inni nie zostali ukarani? Notorycznie mnie taranowałaś i już nawet na kanale mówiłem do członków administracji to.

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

Ciekawi mnie też  czemu poprosiłeś  o anonimowość w sprawie tego zebranego prawka, więc czekam na odpowiedź 

Wszechwiedząca widzę o nic nie prosiłem takie panują zasady w administracji.

 

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

Tylko, że mibawek łączy życie prywatne z grą. Jako  funkcjonariusz SAPD nie powinien patrzeć na ludzi przez pryzmat relacji w życiu prywatnym lub wcześniejszych sytuacji nie związanych z 4life. Po 2 funkcjonariusz  powinien świecić  przykładem bo jednak jest we frakcji, a to do czegoś  zobowiązuje. Takie zachowaniem jakie reprezentuje  Mibawek  jest nieodpowiednie  i nie na miejscu. Takie głupie zachowania  wpływają na opinie ludzi o danej frakcji. 

Cytuje odpowiedz @CampeQ szkoda to komentować.

7 godzin temu, CampeQ napisał:

Tak dla sprostowania, skarga dotyczy wpisu, sytuacji podczas służby, a nie Waszych prywatnych spraw, więc wyjaśnijcie to sobie na prywatnej wiadomości, nie w skardze.

 

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

Myślisz, że nie słyszałam jak to mówisz? Gadasz o tym na prawo i lewo, na ts się jeszcze chwaliłeś, że zrobisz mi na złość I  powiesz. Brawo zachowanie godne dorosłego  człowieka, funkcjonariusza  SAPD. Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz.  A o pomówienienia to ja Ciebie mogę oskarżyć za to co mówisz!

Jakoś mam inne zajęcia niż opowiadanie o tobie ale ty wiesz lepiej. Na TS nie byłem z 2 tygodnie ponad. Nikomu nie mówiłem, że zrobię Ci na złość jeżeli masz dowód przedstaw go na PW bo to nie jest miejsce do rozwiązywania takich spraw jak już to napisał @CampeQ (przypominam koledzy nie są dowodami). A sobie oskarżaj o pomówienia jeśli masz na to jakikolwiek dowód bardzo proszę. 

9 minut temu, Mikusia551 napisał:

Właśnie widać przejęcie Mibawka całą tą sytuacją I stosunek do graczy.  Pod każdą moja wypowiedzią się  śmieje.  

Dorosły człowiek  nie zwraca uwagi na takie rzeczy, ponieważ są to tylko reakcje więc ktoś je dodał by móc ich używać nie ma nigdzie regulaminu dotyczącego reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.

4 godziny temu, Mikusia551 napisał:

Myślisz, że nie słyszałam jak to mówisz? Gadasz o tym na prawo i lewo, na ts się jeszcze chwaliłeś, że zrobisz mi na złość I  powiesz. Brawo zachowanie godne dorosłego  człowieka, funkcjonariusza  SAPD. Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz.  A o pomówienienia to ja Ciebie mogę oskarżyć za to co mówisz!

Przez Twoje wrogie nastawienie spowodowane Waszymi prywatnymi konfliktami jesteś święcie przekonana, że funkcjonariusz robi Tobie wszystko na złość.

Otóż funkcjonariusz postąpił słusznie, jeśli nie posiada pościgów - dodaje wpis do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin