Oficjalny regulamin odnośnie skarg składanych na funkcjonariuszy departamentu. Gracz składający skargę, winien jest zachować wszelakie podstawy netykiety, ortografii. Twórca wątku zobowiązany jest do uzupełnienia w pełni wzoru, tj. tytuł wątku, treść wątku. Możliwość złożenia skargi ma liczna grupa osób, jednak jej przedstawicielem jest twórca wątku i tylko on ma prawo wypowiedzi, wyjątkiem jest, gdy rozpatrujący skargę wyda pozwolenie na wypowiedź osoby trzeciej. Możliwość złoże