Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika s1zu, oskarżony przez Grabsio311


Grabsio311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grabsio311
Nick osoby oskarżonej: s1zu
Powód napisania skargi: Gracz podjechał, gdy moje auto stało około 15 sekund na poboczu, ponieważ sprawdzałem prezenty za domkami z kolegą. Wsiadłem i zapytałem, czy odda itp, pow, że niby jest magiczne słowo, napisałem proszę, dziękuje, przepraszam, ponieważ to było moje auto a kolega napisał 'ODDAWAJ', wtedy pracownik ok to zabieram, zabrał auto na PP bez odegrania akcji RP i pojechał. Gdy napisałem do pracownika dlaczego tak zrobił i że zgłoszę to na forum początkowo napisał, że niby utrudniałem mu prace, lecz tak nie było, później, że natłok zgłoszeń. Tutaj zapytałem sobie pracownika, który był po prostu na służbie SARA, przypadkowego. >> TheBodziak [435]: Przez ostatnie 5 minut do teraz był natłok duży zgłoszeń na SARA? << TheBodziak [435]: nope

§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

Nie było to miejsce zatłoczone, byłem ja i kolega, auto miało już na kole blokadę. Wezwań natłoku nie było.

Moim zdaniem kolega poczuł się i myślał, że będę go błagać, gdy moje auto stało nawet nie minute raczej, ale najwidoczniej się przeliczył. Proszę o wyciągnięcie jakichkolwiek konsekwencji za takie żenujące zachowanie, chyba, że dla zarządu pracownik postąpił słusznie to okej.
Dowody: 

Logi:

Spoiler

[2020-12-28 00:11:29] [Output] : s1zu [353]: Bier tego infka

[2020-12-28 00:12:00] [Output] : Grabsio311 [251]: panie  [2020-12-28 00:12:05] [Output] : Grabsio311 [251]: prezentow szukamy- wtedy wsiadłem do auto, później wysiadłem ja i wsiadł kolega, ponieważ napisał bier tego infka.

[2020-12-28 00:12:20] [Output] : Grabsio311 [251]: na chwile kolega wyskoczyl

[2020-12-28 00:12:28] [Output] : s1zu [353]: Są takie magiczne słowa [2020-12-28 00:12:32] [Output] : s1zu [353]: moze panowie nie znają- nie wiem zasugerował, że nie mamy kultury, bez takowej wiedzy.

[2020-12-28 00:12:35] [Output] : sqah [127]: ODDAWAJ- tutaj kolega wyskoczył, ale auto jest moje więc napisałem

[2020-12-28 00:12:37] [Output] : Grabsio311 [251]: Proszę
[2020-12-28 00:12:39] [Output] : s1zu [353]: okej

[2020-12-28 00:12:39] [Output] : Grabsio311 [251]: Dziękuje

[2020-12-28 00:12:41] [Output] : s1zu [353]: to zabieramy
[2020-12-28 00:12:41] [Output] : Grabsio311 [251]: Przepraszam

[2020-12-28 00:12:46] [Output] : sqah [127]: Prosze

[2020-12-28 00:12:49] [Output] : sqah [127]: nie bede
[2020-12-28 00:12:50] [Output] : Grabsio311 [251]: no weź byku
[2020-12-28 00:12:50] [Output] : sqah [127]: juz

[2020-12-28 00:12:53] [Output] : s1zu [353]: sqah [127]: ODDAWAJ- wysłał to i zapakował auto na lawetę. [2020-12-28 00:13:01] [Output] : s1zu [353]: Dziękuję, ode mnie to już wszystko. Życzę miłego dnia.

[2020-12-28 00:15:19] [Output] : << s1zu [353]: utrudnianie pracy?- tutaj zarzucił coś czego nie było, ponieważ nie szarpaliśmy auta, nie skakaliśmy czy cokolwiek.

 [2020-12-28 00:15:38] [Output] : << s1zu [353]: natłok wezwań- później to czego też nie było w tamtej chwili, pracownik inny powiedział sam.

SS jaki udało mi się załapać:

Spoiler

a9l6xMJ.png

Spoiler

UH65SIf.png

Ode mnie to tyle, nie mam zamiaru dyskutować z człowiekiem, który nie ma grosz wyrozumiałości i zabiera auto po chwili, gdy te stało i byłem zaraz obok, jest czas jaki jest, każdy szuka prezentów itp. Nie chce zwrotu pieniędzy, ponieważ to go nic nie nauczy. Liczę tylko, że zostaną wyciągnięte konsekwencje z takowego zachowania i nie zostanie to uniewinnione z powodu 'utrudniania pracy;, której nie było, ponieważ początkowo ja wsiadłem w auto, potem kolega, myśleliśmy, że odda, gdy napisał bierz to, ale najwidoczniej pracownik chciał poczuć się człowiekiem wyższej klasy i początkowo zechciał by go prosić, ostatecznie chciał wymierzać jakieś konsekwencje, jak osoba wyżej postawiona. Po lawecie nikt nie skakał, nie przepychał itp, więc o czym my tu rozmawiamy, jakie utrudnianie. Dla mnie pracownik złamał też o ten punkt: §6. Pracownikowi zabrania się wywyższania nad innymi graczami oraz pracownikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możliwe że pracownik SARA TheBodziak dopiero wszedł na służbę i nie mógł stwierdzić czy był natłok czy go nie było, możliwe również że wykonywał akcje RP. Przeskoczę sobie do tego "§6. Pracownikowi zabrania się wywyższania nad innymi graczami oraz pracownikami." Nie wiem gdzie się wywyższyłem, jeżeli chodzi ci o to z magicznym słowem to chodziło o zwykłe "Proszę" i nie miałem nawet na myśli że nie macie kultury, ale widać na logu jak twój kolega zareagował "sqah [127]: ODDAWAJ". Te słowo padło pierwsze od twojego "Proszę". I nie nie poczułem się :), to ze jestem w SARA nie oznacza że mam władzę i mogę robić sobie co chcę. Twój kolega siedział wciąż w aucie więc uznałem to za utrudnianie pracy.    "s1zu [353]: Bier tego infka" Nie byłem pewny czy te auto jest wasze, nie widziałem jak się zatrzymujecie, nie widziałem jak wysiadacie, wy pobiegliście jeszcze dalej a ja nie będę jak głupek za wami biegał i sprawdzał kto jest właścicielem auta. Posiadam dowód w postaci "Zrzutu ekranu" że pojazd stał nieprawidłowo zaparkowany, można jeszcze się kłócić że pojazd w jakimś stopniu utrudniał ruch z zaciągniętym ręcznym. https://imgur.com/a/MLdavYf.  Dziękuję, spokojnej nocy <3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewny, czy auto jest wasze- właściciel Grabsio ostatni kierowca sqah- po sprawdzeniu dalej pewności nie było, rozumiem. Nie widzę dokładnie na ss, ale stał on minutę bodajże, jeśli dobrze widzę. Faktycznie można się kłócić, że utrudnia, ale taki pracownik, jak Ty grę innym. Nie wywyższasz się, a wymagasz wielkiego przepraszania, nie wiadomo czego. "Może panowie nie znają"- dalej nie czujesz się wyższy i lepszy od innych. Auto było Moje, miał klucze to wsiadł na chwilę, dlatego był kierowcą. Czyli gdybyś Ty miał pościg, ale kolega wsiadłby do niego na oczach policji to on jest winny i słuchają jego, obciążając Cię z jego słów, tak? Wszedł na służbę, oczywiście, ale czy Ty nie widzisz słowa w pytaniu " ostatnie 5 minut". Szkoda słów, jest to moja ostatnia wypowiedź, ponieważ raz, że nie jestem w stanie zrozumieć Cię, dwa, że nie chcę też dawać satysfakcji Twoim kolegą z frakcji, którzy bezmyślnie dodają reakcję, ponieważ też jest to słabe i dla mnie nie na miejscu , jak dodają takową reakcję pod poważną skargą na pracownika z ich "firmy". Mam nadzieję, że sytuacja zostanie wyjaśniona na moją korzyść, ja wyraziłem swoje zdanie i wydaje mi się one nie zgodne z regulaminem jakiego Ty musisz się trzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Suszarka pokazuje że auto jest twoje, ale już nie pokazuje gdzie jesteś. Widać na mini mapie że jest 6 osób wokół mnie, miałem biegać i szukać gracza o nicku Grabsio311 lub ostatniego kierowcy?
Ludzie zostają wyrzuceni z serwera podczas jazdy autem, dostają crasha gry itp i jakoś się nie czepiają że to crasha miałem to tylko chwila była itp itd.
Sprawy z ostatnim kierowcą nie skomentuję bo nie ma sensu ;).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ma pokazywać suszarką skoro stałem po 5 sekundach odkąd napisałeś żeby zabrać, auto wtedy stało jakieś 30 sekund bez kierowcy. Ludzie dostający crasha itp. nie są krok od auta, albo nie są po 30 sekundach przy aucie, ponieważ często podczas crashy wywala, bynajmniej mi ostatnią pozycję. Nie musisz komentować, ponieważ nie masz argumentu. Szukasz byle czego i próbujesz tłumaczyć się jakimś utrudnianiem pracy lub natłokiem wezwań, których wtedy nie było, ponieważ nie potrafisz się przyznać, że źle zrobiłeś i myślałeś, że jesteś tam z yt to każdy będzie Ci się kłaniał i prosił, ale niestety ja takich rzeczy nie oglądam i traktuje każdego tak samo. Czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety, ja swoimi wypowiedziami coś wnoszę do skargi, Twoja ostatnia nie ma na celu niczego, prócz dogryzania, zachowanie naprawdę na poziomie. Czekam na zarząd, jeśli Twoje kolejne wypowiedzi mają mieć na celu tylko dogryzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Budowlany TheBodziak z San Andreas Road Assistance. Z mojej strony sytuacja wyglądała tak. Wszedłem na służbę, wyjechałem lawetą, i kierowałem się na kopalnie, aby sprawdzić czy pojazdy są opłacone. Wracając z kopalni, gracz do mnie napisał, byłem w nad giełdą, na autostradzie. Odkąd wszedłem na służbę, minęło może 5-10 minut. Zobaczyłem na panel zgłoszeń, a tam były 3-4 zgłoszenia. To chyba tyle z mojej  strony. Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2020-12-28 00:15:19] [Output] : << s1zu [353]: utrudnianie pracy?

 [2020-12-28 00:15:38] [Output] : << s1zu [353]: natłok wezwań

To teraz jednak natłok, rozumiem, po sytuacji nie mogłeś się zdecydować, wymagało to przemyślenia.

Skoro pracownik kierował się na kopalnię to raczej nie było zgłoszeń, inaczej przecież by je robił, bynajmniej chyba tak powinien. Nie znam obu pracowników, ale myślę, że mieli wystarczająco czasu, aby porozmawiać o tej sytuacji na jaką napisałem skargę. W logach widać, jak pracownik mówi, że natłok zgłoszeń, utrudnianie, więc na moje szukał usprawiedliwienia. Poza tym auto stało zaledwie minutę, były święta, szukanie prezentów, więc szanujmy się, ale to chyba normalne, że auto mogło stać na poboczu, prawie nikomu nie wadząc, to tak jakby auta zostały odcholowane z miejsc ev fabularnego po 30 sekundach postoju. Pracownik nie dostał wielkich ukłonów i błagań ode mnie, dlatego zabrał pojazd. Tyle z mojej strony, sprawę już pozostawiam zarządowi do ocenienia, jak dla nich wyglądała sytuacja. Pozdrawiam.

Edytowane przez Grabsio311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując logi godzinowo rzeczywiście pojawiało się kilkanaście zgłoszeń. Rozbieżności w zeznaniach zakładam, że mogą wynikać z problemów, które aktualnie występują w panelu zgłoszeń, które naturalnie są zgłoszone już do ARCON - niestety to nie wina Pracowników, że każdy widzi "inne" zgłoszenia pod panelem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin