Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Police Department - oskarżony przez Gajduss


Gajduss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że skarga została wznowiona. Tylko mam jedno pytanie. Dlaczego znikła wypowiedź @c0veR? W wypowiedzi której aktualnie nie ma w skardze zostałem bezpodstawnie oskarżony o podrabianie logów. W zdjęciu poniżej przedstawiam wypowiedź która znikła ze skargi:

sTqRhx1.png

Jak popatrzymy na tą skargę w aktualnym momencie, nie możemy zauważyć tego fragmentu.
Poniżej aktualny wygląd skargi:

tQFVvYW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gajduss napisał:

Fajnie, że skarga została wznowiona. Tylko mam jedno pytanie. Dlaczego znikła wypowiedź @c0veR? W wypowiedzi której aktualnie nie ma w skardze zostałem bezpodstawnie oskarżony o podrabianie logów. W zdjęciu poniżej przedstawiam wypowiedź która znikła ze skargi:

Bo ją ukryłem, skoro stwierdziłem, że tamtejszy werdykt był niesłuszny, to nie jest on w niczym potrzebny.

Nie widzę w tej wypowiedzi żadnego oskarżenia o podrabianie logów, źle odbierasz słowa c0ver'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin