Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Paul2eu - oskarżony przez Pan_Czarodziej


Pan_Maruda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Paul2eu
    Data i godzina zdarzenia:
32.12.2020 ok. 20:20
    Pełen opis sytuacji: Gracze umieścili mój pojazd na pp z powodem "pojazd nieprawidłowo zaparkowany". Poproszę o dowody, że jest nieprawidłowo zaparkowany, bez mojej obecności obok, przed założeniem blokady na koło (cyknąć ss, jak już ktoś siedzi w radioli, mimo bycia wcześniej przy pojeździe to już zagrywka poniżej pasa i zakładam, że nikt się nie zniży do tego poziomu).
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

iHtdaGN.png

 


Ja, <twój nick> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II Paul2eu.

Twój pojazd stał na miejscu gdzie nie ma parkingu przeznaczonego dla pojazdów poza frakcji SAPD, podczas gdy wykonywalem SS'a nie znajdowaleś się w strefie gdzie miałbym możliwość zobaczenia cie w ogóle, poniżej wysyłam ssa.

https://imgur.com/a/xV58POW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

podczas gdy wykonywalem SS'a nie znajdowaleś się w strefie gdzie miałbym możliwość zobaczenia cie w ogóle

Wtedy siedziałem w radiowozie obok, dzięki uprzejmości kolegi po fachu (który z resztą miał zrobić tego ss'a, ale nie zrobił, bo byłem przy pojeździe, więc w ramach obchodzenia systemu mnie zawinął, aby zrobić go mógł kto inny), więc siłą rzeczy nie mogło mnie w tym momencie być. Chciałbym zobaczyć ss sprzed założenia blokady, jeśli to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin