Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Super auta Boże :(sent 2.2PFT SEDAN STD manana 1.6PFT BEZ UPÓW HB PEREK 1.2 COMBI NA LAMPACH I EUROS 1.8 ELE NA LAMPIONACH ) VICEK 1.6 z 2k id i przebiegiem 56.5km prawdziwy rarytas


:'P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: vincent sedan
ID: 2309
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 56.5km(nie rośnie)
Dodatki: felgi (1073)
Cena: offki

Model: Sentinel SEDAN w pakiecie STD
ID: 42933
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 13593,9km
Dodatki: stereo, felgi (1096), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LIMMA x2), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB szyby 20% klucz 
Cena: offki

Model: Peras combi
ID: 45267
Pojemność silnika: 1.2
Przebieg pojazdu: 104904km
Cena: offki

Dodatki: spoiler (1050), felgi (1073), wydech (1019), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)

szyby 80%

Model: euros ele 1.8(5 euros ele 1.8 na serwerze)
ID: 66315
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 3019,9km
Dodatki: stereo, felgi (1079), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( NISMO ), niestandardowe lampy (███), ogranicznik prędkości, radio CB
Cena: offki

 

Model: manana HB
ID: 44192
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 131325km
Dodatki: klucz szyby 80% LPG 75dm3 progi (1017), światła (1024), atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1097), wydech (1019), tablica rejestracyjna ( CORSA ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: offki

 


Coś od siebie: wszystkie auta wystawione są poglądowo zapewne nie sprzedam ich, chyba, że offerty mnie zadowolą.. wszystkie auta robiłem od 0 oprócz lamp i up1 w sencie ,silnika klucza dodatków typu ogr wykrywacz w manance  i perka 1.2.
SS’y:  potem

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dudus2115 napisał:

200k euros

Słaba offa miałem offe ponad  300k bez upa kiedyś  , bo jest elektrycznym bliźniakiem elegy o id 66316  , po za tym jeden z moich  kolegów mówił, że jeżeli nie bd miał ciekawych off a bd chcial sellnac to da 40k wiecej niz mnie wyszedl, więc temat raczej o niego zamknięty chyba, że ktoś da jeszcze więcej

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sarius napisał:

jaka najwyzsza offa za senta?

Kiedyś miałem offe wymiany na sulta 2.2 ft bez nitra lpg baku (wtedy sent miał up3 a abs i up4 jeszcze nie istniało ) ale szczerze wątpie, że go sprzedam bo robiłem i nadal chcę go dokończyć , no chyba że ktoś dałby mi sulta 2.2 pft z jakimś brakiem na chabrach lub herbatach, aczkowiek offeruj jak oferta będzie naprawdę sowita i podejme krok to jest szansa ze moze go opchne (do ceny dolicz 10k bo nie sprzedam go na tej rejce, gdyż umowiłem się, że nie sellne na tej rejce.)

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Water0 napisał:

sentinel 490

Smieszne kolega za 2.0 z podobnym wyposażeniem, tylko z lpg 75 i szybami 60  więc inne niż 20 edit jeszcze up3 mial wział koło 600k za tyle to wsiąść ci niestety nawet nie dam :/

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Moskva.2010PL napisał:

Wszystko 850k

Oj moskva daj spokoj widzisz ze to tylko wycena aut ale jakoż iż się znamy z org nie będe się śmiał z offki.

 

 

 

Ps: Za vicka 60k na pm offka, lecz mnie nie zadawala.

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin