Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ThanKs. - oskarżony przez Aszak.


aszak.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @ThanKs.

Data i godzina zdarzenia: 04.01.2021r. godz. 01:23

Pełen opis sytuacji:
Dla jasności należę do organizacji The Lost, baza tej organizacji znajduję się w Las Venturas, The Visage [ brama do niej jest widoczna na nagraniu ].
A więc wracałem z mechanika pojazdem Stafford, stanąłem na chodniku i po chwili chciałem wjechać na teren bazy, natomiast funkcjonariusz ThanKs. stanął na DRODZE (twierdził że stał na środku chodnika) lecz na nagraniu dobrze widać że jednak stał na drodze, napisałem więc na chacie wiadomość z prośbą aby się odsunął i zrobił mi przejazd, niestety nie wykonał mojej prośby, delikatnie przesunąłem funkcjonariusza pojazdem po czym oddał on strzał w moją głową, co za tym idzie zginąłem. Zdaniem funkcjonariusza strzelał ponieważ wjeżdżałem w niego pojazdem, interpretuję tą wypowiedź jako " DM Pojazdem ". Wydaję mi się że DM jest wtedy gdy poszkodowanemu ubywa HP lub chociażby upada po przejechaniu, na nagraniu widać że nie jest to DM Pojazdem lecz próba delikatnego przeciśnięcia się pomiędzy funkcjonariuszem a radiowozem w celu dostania się do bazy organizacji.

Podkreślam
Funkcjonariusz blokował wjazd na teren nieruchomości ponieważ stał we wjeździe ( według niego na chodniku ).
Funkcjonariusz LEKCEWAŻYŁ moje prośby i wydawał się AFK ale chyba tylko na to czekał.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/tt35n7c
                                                                                                                                             Ja, Aszak. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2021-01-04 01:30:04> LOCAL ThanKs.: Wjeżdżałeś we mnie

Nie widzę tu nigdzie bym napisał coś o DM pojazdem, a to jak Ty to sobie zinterpretowałeś to nikogo nie interesuje. Wjeżdżałeś we mnie pojazdem prowokując i szukając zaczepki. Chodnik nie służy do jazdy samochodem. Miałeś dużo miejsca do wyminięcia mnie, ale Ty wolałeś szukać problemów trzymając tylko palec na klawiszu do zapisania powtórki. Jak tak bardzo Ci się nudzi to idź sobie pobiegaj, a nie marnujesz mój czas jak i czas osoby, która będzie musiała czytać te Twoje wypociny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ThanKs. napisał:

2021-01-04 01:30:04> LOCAL ThanKs.: Wjeżdżałeś we mnie

Nie widzę tu nigdzie bym napisał coś o DM pojazdem, a to jak Ty to sobie zinterpretowałeś to nikogo nie interesuje. Wjeżdżałeś we mnie pojazdem prowokując i szukając zaczepki. Chodnik nie służy do jazdy samochodem. Miałeś dużo miejsca do wyminięcia mnie, ale Ty wolałeś szukać problemów trzymając tylko palec na klawiszu do zapisania powtórki. Jak tak bardzo Ci się nudzi to idź sobie pobiegaj, a nie marnujesz mój czas jak i czas osoby, która będzie musiała czytać te Twoje wypociny. 

Nie jesteś żadną wyrocznią abyś mówił że mam inaczej wypełniać swój wolny czas, ale jak już Ciebie tak bardzo to interesuję to mam go całkiem sporo i wiem kiedy mogę sobie pozwolić na dłuższe granie.
Nie miałem innej możliwości wyminięcia Ciebie ponieważ musiałbym przejechać kawałek autostrady pod prąd, a nie będę marnował paliwa na jazdę dookoła tylko dlatego że łamiesz KRD, ja w porównaniu do Ciebie nie chciałem tego zrobić.
Przypominam że napisałem Ci "odsuń się" ty za to stałeś w bezruchu i czekałeś na to aż coś się stanie, więc jest kontrowersyjny temat o którym wspomniałeś "szukanie zaczepki".
Wspominasz o swojej wypowiedzi "wjeżdżałeś we mnie", przecież tak też napisałem... Interpretacja polega na tym że każdy może mieć ją inną.
Kolejną rzeczą jest fakt iż blokowałeś wjazd na teren nieruchomości do której chciałem się dostać.

Co do chodnika nie używałem go w celach przemieszczenia się, chyba wyraźnie napisałem że zatrzymałem się tam na chwile przed całym zajściem według KRD można parkować na chodniku zachowując dystans 2m, aby pieszy miał miejsce na swobodne poruszanie się, do tego również się zastosowałem, a jakoś po zakończonym POSTOJU chyba musiałem z niego zjechać.

9 minut temu, ThanKs. napisał:

Wjeżdżałeś we mnie pojazdem prowokując i szukając zaczepki. Chodnik nie służy do jazdy samochodem. Miałeś dużo miejsca do wyminięcia mnie, ale Ty wolałeś szukać problemów trzymając tylko palec na klawiszu do zapisania powtórki.


Na koniec dodam że twoja interpretacja również nikogo nie powinna interesować.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aszak. napisał:

Przypominam że napisałem Ci "odsuń się" ty za to stałeś w bezruchu i czekałeś na to aż coś się stanie, więc jest kontrowersyjny temat o którym wspomniałeś "szukanie zaczepki".

Sprawdzałem w tamtym momencie logi co uniemożliwiało mi poruszanie się.

6 minut temu, Aszak. napisał:

Nie miałem innej możliwości wyminięcia Ciebie ponieważ musiałbym przejechać kawałek autostrady pod prąd, a nie będę marnował paliwa na jazdę dookoła

To twój problem, że szkoda Ci kilku groszy w gierce komputerowej.

8 minut temu, Aszak. napisał:

łamiesz KRD, ja w porównaniu do Ciebie nie chciałem tego zrobić.

Spoglądając na twoją listę kar widać jak bardzo znasz oraz stosujesz się do kodeksu ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ThanKs. napisał:

Sprawdzałem w tamtym momencie logi co uniemożliwiało mi poruszanie się.

To twój problem, że szkoda Ci kilku groszy w gierce komputerowej.

Spoglądając na twoją listę kar widać jak bardzo znasz oraz stosujesz się do kodeksu ruchu drogowego.

Jeśli wiesz że będziesz robił coś co uniemożliwi Ci poruszanie się to chyba warto wpisać magiczną komendę /s2.
Nie ukrywam że jest to mój problem.
Lista kar nie ma nic do rzeczy w tym momencie, bardziej czyn przedstawiony na nagraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin