Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad Ze Starszym Prezenterem @Rjak*


Bartek8291
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SXhMY20.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Bartek8291 z Redakcji 4Life News. Dzisiaj przeprowadzę wywiad ze Starszym Prezenterem @Rjak*. Zapraszam do przeczytania!

oSQrprw.png

g6L7h5G.gif

oSQrprw.png

B - @Bartek8291

R - @Rjak*

 

B: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Bartek8291 z Redakcji 4Life News.

R: Witam. Z Tej Strony Rjak - Starszy Prezenter Radia 4Music.

B: Czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?

R:  Oczywiście, pytaj śmiało!

B: Super! Opisz się, jak tylko potrafisz!

R: Mam na imię Paweł. Mam 15 lat, uczęszczam do 1 klasy Liceum Ogólnokształcącego o profilu europejskim (rozszerzona geografia i wiedza o społeczeństwie). Jestem spokojnym, opanowanym, młodym chłopakiem ceniącym sobie szczerych ludzi i dobre towarzystwo. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Tarnowa w województwie małopolskim. Interesuje się kolarstwem, dziennikarstwem, oraz radiem. Uwielbiam kontakt z ludźmi, co może świadczyć to, że jestem prezenterem w tutejszym radiu 4Music. Staram się być pomocną osobą, troszczącą się o swoich przyjaciół, oraz szukającą rozwiązania w każdej sytuacji, nawet tych najtrudniejszych.

B: Bardzo fajnie się opisałeś, przejdźmy do następnego pytania! Jak i kiedy dołączyłeś do radia 4Music?

R: Do radia 4Music dołączyłem na początku września 2020 roku, za pomocą rekrutacji w pod forum, do szkółki radia. Do radia dostałem się po czwartej próbie. Ciekawostką jest to, że napisanie czwartego podania zajęło mi 10 minut.

B: Długo musiałeś czekać, bo przez okres czterech podań mija wiele czasu. Następne pytanie brzmi - jaką, na dzień dzisiejszy masz rangę w radiu 4Music?

R: Aktualnie posiadam rangę "Starszy Prezenter". Do moich obowiązków należy wyrobienie normy 2h w tygodniu.

B: Skoro jesteś na tym stanowisku, to powiedz, kiedy dołączyłeś na serwer 4Life i jaki był twój pierwszy biznes?

R: Swoją przygodę z 4Life'm rozpocząłem 1 kwietnia 2020 roku, dołączając po obejrzeniu filmiku youtubera nagrywającego w tamtym czasie o nicku HubsonGames. Serwer wpadł mi w oko i zacząłem od razu na nim pogrywać, czasem dochodząc nawet do 20 godzin dziennie. Moim pierwszym biznesem jest radio 4Music, w którym jestem dotąd.

B: Okej skoro jesteś dotąd w tym biznesie to czy zamierzasz go zmieniać?

R: Na razie 4Music spełnia moje oczekiwania w 100%, zarówno pod względem atmosfery panującej w radiu, jak i na audycjach - jest wręcz cudownie! Kiedyś myślałem bardzo dużo nad biznesem 4Life News, z którym ty masz aktualnie do czynienia, lecz uznałem, że spróbuje swojego szczęścia w 4Music no i oto teraz jestem tu, gdzie jestem ;)

B: Dobrze, a czy byłeś kiedyś w jakiejś frakcji?

R: Niestety nie miałem jeszcze okazji być w żadnej we frakcji, jednakże ze zniecierpliwieniem czekam na rekrutacje do TSA. Jestem raczej tym typem gracza, który nie umie odgrywać RP, więc Transport of San Andreas jest dla mnie jedyną możliwością.

B: Okej, a powiesz mi proces przygotowań do audycji?

R: Przygotowania do audycji zaczynam codziennie rano, ćwicząc swój głos, wymowę, dykcje. Potem poświęcam parę godzin dziennie na cenzurowanie i wyszukiwanie nowych piosenek na audycję, aby na każdej słuchacz mógł się poczuć komfortowo. Audycję przeważnie prowadzę w godzinach wieczornych (od 20:30 lub 21), ale w tej kwestii nie ma reguły. Audycję rozpoczynam poprzez zdjęcie autopilota w panelu radiowym i następnym rozpoczęciu jej w programie VirtualDJ.

B: Skoro jest tyle pracy to czy robienie audycji sprawia ci radość?

R: Tak! - Robienie audycji sprawia mi ogromną radość i frajdę! Uwielbiam stały kontakt z ludźmi i nie wyobrażam sobie bez nich życia! Każda audycja z minuty na minute sprawia, że czuje się coraz lepiej w swojej roli, oraz z każdą godziną audycji uświadamiam sobie, że 4Music to jest to, co chcę robić przez najbliższy czas! Uwielbiam dzielić się z ludźmi muzyką oraz sprawiać radość pozdrowieniami, konkursami itp. Kocham każdego słuchacza i dziękuję każdemu za to, że jest ze mną i mnie wspiera!

B: Czy naprawdę aż tak lubisz kontakt z graczami?

R: Oczywiście, że tak! Nie wyobrażam siebie w roli autopilota. Kocham kontakt z graczami, co jest często oceniane przez ludzi miłym słowem! Zarówno w realnym świecie, jak i w grze uwielbiam ludzi i nie wyobrażam sobie bez nich codziennego funkcjonowania. Po prostu jest to moja pasja i uwielbiam to, co robię!

B: Okej. Jesteś w stanie określić swój rekord audycji na miesiąc?

R: Jestem typem prezentera, który robi audycje spontanicznie. Nie lubię robić czegoś na siłę, co świadczy to, że nie robię tych audycji za dużo, jednakże uważam, że moja aktywność jest dosyć duża, a mój rekord miesięczny to chyba 19,5 godziny zrobione we wrześniu, zaraz po dołączeniu do radia.

B: Skoro podliczyłeś całość, to podlicz, ile zajmuje ci zrobienie jednej audycji?

R: Samo przygotowanie do audycji zajmuje mi około 4/5h dziennie, wliczając w to przygotowanie piosenek, oraz głosu. Audycje w moim wykonaniu są przeważnie godzinne, więc na radio poświęcam około 5/6h dziennie.

B: Dobrze, a co byś zmienił w biznesie 4Music?

R: Biznes 4Music nie potrzebuje żadnych spektakularnych zmian. Jest wystarczająco dobry, aby zapewnić dobrą zabawę zarówno graczom, jak i prezentera radia 4Music. Jesteśmy, małą zgraną ekipą, w której raczej spory nie mają miejsca, a zarząd radia jest wyrozumiały dla nas i wspiera nas w większości decyzji.

B: Czy jesteś w stanie określić ile mniej-więcej zarabiasz w radiu?

R: Nie jestem w stanie określić dokładnego zarobku.

B: Okej, rozumiem, a czy opiszesz mi swój majątek?

R: Tak jak najbardziej! Na serwerze gram od 1 kwietnia 2020. W ciągu tego okresu zgromadziłem majątek w postaci domku w Baysade oraz 3 auta. Manany 1.8 full tune, która będzie tworzona do 2.2, ze wzgledu na to, ze jest to moje pierwsze auto na serwerze, a proces ulepszania jego silnika dalej trwa. Uranusa Elektrycznego 1.8 full tune, którego kupiłem w maju 2020 w salonie, i na serwerze jest dosłownie parę sztuk tego auta w wersji electric. Admirala 1.6 full tune, zakupionego w październiku 2020. W ciągu tych paru miesięcy przegrałem prawie 800 godzin na serwerze, co nie jest chyba złym wynikiem, jeśli chodzi o wartość mojego majątku.

B: Dużo tego, jeżeli już tyle osiągnąć to, co jeszcze byś chciał osiągnąć?

R: Jak na ten moment zarówno jeśli chodzi o grę, jak i radio, jestem spełniony w 100%. Jeśli chodzi o życie realne, na pewno chciałbym ogarnąć swoją osobowość, oraz popracować nad swoim charakterem, który nie jest idealny.

B: Można i tak, a czy polecasz biznes 4Music?

R: Polecam biznes 4Music dla wszystkich osób kochających tak jak ja kontakt z ludźmi. Jesteśmy małą zgraną ekipą, która nie jest zamknięta na nowe osoby. Można tutaj w szybkim tempie nabyć doświadczenie, oraz znaleźć wiele swoich ukrytych talentów społecznych, oraz głosowych.

B: To już koniec naszego wywiadu czy zechciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić?

R: Na koniec chciałbym pozdrowić swoich przyjaciół: Pauline, Artura i @JKLYT oraz swojego brata @Szkalec. Pozdrawiam również cały zarząd radia 4Music, wszystkich prezenterów, oraz co najważniejsze - was, czyli słuchaczy, bo bez was nie byłoby mnie w tym miejscu, w którym teraz jestem! Pozdrawiam również ciebie Bartek8291 i dziękuję za możliwość uczestnictwa w wywiadzie!

B: Dziękuje za pozdrowienia i za wywiad z tobą, naprawdę sprawiało mi to przyjemność.

oSQrprw.png

bI6qn0Y.png

Autoryzował: @pawelik001

U1wrCXC.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedl nam ten wywiad!

Szkoda ze moja przygoda z radiem tak wczesnie się zakończyła.

Tak czy siak dziękuję wam wszystkim za to, ze byliście. 

Obiecuje, jeszcze kiedyś do was wrócę!

Z uszanowaniem - Rjak*

Edytowane przez Rjak*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin