Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zion 2.4


jaj00r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Berkley's RC Van Sport (Zion Sport)
ID: 75838
Pojemność silnika: 2.4
Przebieg pojazdu: 0km
Dodatki: null
Cena: Oferujcie, minimum 1.600.000PLN (1.6kk)
Coś od siebie: Fajna furka pod projekt oczywiście, zachęcam do składania propozycji.
SS’y: taP7sIW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szybkimaciek2010PL napisał:

1.72 es

nie rozumiem, po co oferować skoro ma się bana, który zapewne zostanie może zdjęty za jakiś czas, do tego zapewne nie mając gotówki na dany pojazd? :v @jaj00r2010PL, jak jesteś zainteresowany ofertą ode mnie to pisz, jak nie będzie innych :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, veeniX napisał:

nie rozumiem, po co oferować skoro ma się bana, który zapewne zostanie może zdjęty za jakiś czas, do tego zapewne nie mając gotówki na dany pojazd? :v @jaj00r2010PL, jak jesteś zainteresowany ofertą ode mnie to pisz, jak nie będzie innych :)

 

i co w zwiazku z tym? moj ziomo to moze mi potrzymac jak ci cos nie pasuje to nie bier elo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin