Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jakomś szafe do 800k


M3Power;;]]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to ja Spider-Man mam ciekawą Oferte Buffalo ID 1900 2.2 FT Bez nitra Up4 i ABS. Buffalo jest podajże 51 (dlaczego podajże bo liczyłem sam w bazie :) ) z ok 1000 sztuk na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Spider-Man napisał:

Siemka to ja Spider-Man mam ciekawą Oferte Buffalo ID 1900 2.2 FT Bez nitra Up4 i ABS. Buffalo jest podajże 51 (dlaczego podajże bo liczyłem sam w bazie :) ) z ok 1000 sztuk na serwerze. 

Jakie lampy i cena

//dalej nie dogadaliśmy się

Edytowane przez M3Power;;]]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam buffalo 2.2 id 1900 

atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, LPG 75, BAK 90, tablica rejestracyjna (SZACHMAT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB

 

jak zainteresowany to priv

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KoReK216 napisał:

Mam buffalo 2.2 id 1900 

atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, LPG 75, BAK 90, tablica rejestracyjna (SZACHMAT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB

 

jak zainteresowany to priv

 

Dalej, wiem ile chcesz za to auto i dużo za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin