Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na mlodyshine - oskarżony przez baziu


baziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @mlodyshine
    Data i godzina zdarzenia: 13.01.2021 około 18.
    Pełen opis sytuacji: Rozmawiałem z kolegami na komunikatorze głosowym Discord, po chwili usłyszałem, że na strefie bezprawia jest SAPD, podjechałem przed DM i zostałem bez powodu zabity przez SAPD.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Lcz1uDz

 


Ja, baziu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II mlodyshine. 
Chwilę wcześniej, zanim Cię zabiłem rozpocząłeś ostrzał w moją stronę na DM, gdy mój partner z patrolu @NexiV. został zabity i przesiadałem się jako kierowca do radiowozu, dodatkowo dodam, że z impetem wjechałeś w mój radiowóz. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

Edytowane przez mlodyshine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mlodyshine napisał:

Uszanowanie, Police Officer II mlodyshine. 
Chwilę wcześniej, zanim Cię zabiłem rozpocząłeś ostrzał w moją stronę na DM, gdy mój partner z patrolu @NexiV. został zabity i przesiadałem się jako kierowca do radiowozu, dodatkowo dodam, że z impetem wjechałeś w mój radiowóz. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

Co ma wspólnego sytuacja gdzie jechałem przez DM i nagle wyjechałeś radiolką i inni zabili twojego kolege? Skarga jest za to, że jechałem i bez powodu zostałem zabity i działo się to kiedy indziej. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mlodyshine napisał:

Działo się to dosłownie przed chwilą, gdy odbijałem swój radiowóz ze strefy DM. Jak mówiłem wcześniej, właśnie wtedy wjechałeś w mój radiowóz z impetem i rozpocząłeś ostrzał w moją stronę.

Dobra, ale co to ma wspólnego jak działo się to kiedy indziej? Przypomniałeś nagle sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mlodyshine napisał:

Nie, to działo się w przeciągu minuty. Dalej wmawiaj sobie, że działo się to w dużym odstępie czasowym, powodzenia.

Pokazałbyś odstęp minuty? bo narazie tylko ja posiadam dowód na twoją wine, a nie ty na moją ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takowego, gdyż nie nagrywam całej rozgrywki, ale powiedz mi jedno. Czemu kłamiesz w powodzie skargi? 

39 minut temu, baziu napisał:

Pełen opis sytuacji: Rozmawiałem z kolegami na komunikatorze głosowym Discord, po chwili usłyszałem, że na strefie bezprawia jest SAPD, podjechałem przed DM i zostałem bez powodu zabity przez SAPD.

Napisałeś tutaj, że nie wjechałeś na DM i zostałeś zabity to czemu w kolejnej wypowiedzi piszesz zaś

 

18 minut temu, baziu napisał:

Co ma wspólnego sytuacja gdzie jechałem przez DM i nagle wyjechałeś radiolką i inni zabili twojego kolege?

Rozpocząłeś ostrzał w moją stronę, to chyba logiczne, że również będę strzelać w twoją stronę, tak?

Edytowane przez mlodyshine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mlodyshine napisał:

Nie posiadam takowego, gdyż nie nagrywam całej rozgrywki, ale powiedz mi jedno. Czemu kłamiesz w powodzie skargi? 

Napisałeś tutaj, że nie wjechałeś na DM i zostałeś zabity to czemu w kolejnej wypowiedzi piszesz zaś

 

 

Nie rozumiesz, że jechałem przy DM i mnie zabiłeś? liczy się sytuacja co była po a nie jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mlodyshine napisał:

Nie jechałeś przy DM, bo wjechałeś na DM przy moście obok Ganton, gdzie mnie równiez staranowałeś i ostrzelałeś.

Ale to było przed tym długo, gdy mnie zabiłeś. Jeśli mówisz, że cię ostrzelałem itd to czego mnie wtedy nie skułeś i nie dałeś do radiolki tylko potem się wyżywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin