Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NexiV. oraz mlodyshine - oskarżony przez Parker.


Parker.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @NexiV. oraz @mlodyshine
    Data i godzina zdarzenia: 13.01.2021 godzina 19:16
    Pełen opis sytuacji: Gdy zawoziłem nowego gracza na magazyn nagle bez powodu zaczęła mnie gonić policja, gdy to zobaczyłem natychmiast zatrzymałem się na poboczu oraz zgasiłem silnik w celu prowadzenia "rp" tak jak to gracze którzy najprawdopodobniej chcieli mnie zatrzymać potwierdzą bo podobno mają nagranie z całego zajścia :

 

Cytat

[2021-01-13 19:22:59] [Output] : Parker. [285]: mam nagranie wiec luzik
[2021-01-13 19:23:07] [Output] : NexiV. [16]: Nie ma problemu, rowniez mam

No ale czekam, czekam i nic po prostu stałem wraz z nimi za mną na poboczu i nic nie kazali zrobić co również pewnie będzie na nagraniu u gracza NexiV.

Więc stwierdziłem że się pomylili więc odpaliłem silnik i pojechałem dalej, czyli na wcześniej wspomniany magazyn ale gracze nie ustąpili i jechali za mną aż na magazyn gdzie ponownie odpalili syreny i kazali się zatrzymać więc czekałem z 10 sekund ponownie nic nie zrobili więc uznałem że nie mają co robić i nadużywają troszkę swojego "rp" więc odjechałem. W lv na autostradzie wjechałem w ich świetnie rozstawioną kolczatkę gdzie nie próbowałem już się bawić w ich śmieszne "rp" .

Nie które fragmenty mam nagrane które mogę wstawić jeżeli nastanie taka konieczność.

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: nagrania gracza NexiV. oraz niektóre nagrania zrobione prze zemnie 

tutaj wstawiam logi. Wraz z pierwszą moją wiadomością zaczęło się cały teatrzyk ze strony graczy, gdy gracz igrex345 napisał "ruszaj" zacząłem powoli odjeżdżać, gdy same logi nie wystarczą mam również ucięte z tego nagranie niestety nie całe bo klipuje ostatnie 30sec ale jak twierdził NexiV. Również na szczęście ma to nagrane c :

[2021-01-13 19:16:03] [Output] : Parker. [285]: ?
[2021-01-13 19:16:07] [Output] : igrex345 [526]: oj
[2021-01-13 19:16:19] [Output] : igrex345 [526]: uciekaj
[2021-01-13 19:16:23] [Output] : Parker. [285]: xd
[2021-01-13 19:16:28] [Output] : igrex345 [526]: dawaj
[2021-01-13 19:16:30] [Output] : Parker. [285]: chcecie cos czy nie bo nie mam czasu 
[2021-01-13 19:16:54] [Output] : igrex345 [526]: ruszaj

 

Ja, Parker. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Parker.
przejrzystość c:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I NexiV.

Niestety, zmuszony jestem stwierdzić, że klamiesz. Gdy tankowałem radiowóz wraz z moim partnerem patrolowym @mlodyshine, zauważyliśmy, że nie stosowałeś się do sygnalizacji przy wypadku. Ruszyliśmy więc za tobą i nakazałem Ci się zatrzymać tuż przy stacji na Flint County. 
[2021-01-13 19:15:11] [Output] :  NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi Parker. notujÄ…c u niego prÄ™dkość 60 km/h.
[2021-01-13 19:15:12] [Output] : *MEGAFON* (mlodyshine): **Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij ręczny i nie wychodź z pojazdu.**
[2021-01-13 19:15:12] [Output] : *MEGAFON* (NexiV.): San Andreas Police Department, zjedź na pobocze, zgaś silnik i zaciągnij ręczny!

Ty natomiast, nie reagowałeś, uciekałeś spod stacji na Flint County aż do Verdant Bluffs obok 4fight. Zatrzymałeś się po prawie minucie ucieczki.

[2021-01-13 19:16:00] [Output] : Parker. [285]: ?
[2021-01-13 19:16:04] [Output] : igrex345 [526]: oj

Więc jak widzisz uciekałeś nam, teraz odniosę się do kolejnego zarzutu.

36 minut temu, Parker. napisał:

No ale czekam, czekam i nic po prostu stałem wraz z nimi za mną na poboczu i nic nie kazali zrobić

Owszem, czekaliśmy na dojazd jednostek, aby przeprowadzić FTS, takie było polecenie najwyższego stopnia na pościgu, a to, że ty po chwili odjechałeś, to nie nasza wina.

38 minut temu, Parker. napisał:

W lv na autostradzie wjechałem w ich świetnie rozstawioną kolczatkę gdzie nie próbowałem już się bawić w ich śmieszne "rp" .

Przez osobę dowodzącą została wydana zgoda na kolczatki. Officer, w którego stronę jechałeś rozłożył, przejechałeś i miałeś przebite opony co tu dużo mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nakazu zatrzymania o 19:15 co nie zmienia faktu że nie zostałem poinformowany o niczym minute później, na magazynie również o niczym nie zostałem poinformowany więc co miałem sobie pomyśleć o was ? miałem czekać 30min aż odegracie rp ? i czy masz dowód na nie stosowanie się do sygnalizacji przy wypadku ? bo ja to troszkę inaczej pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Parker. napisał:

Nie zauważyłem nakazu zatrzymania o 19:15

To już nie jest nasza wina, jechaliśmy za tobą cały czas.

3 minuty temu, Parker. napisał:

co nie zmienia faktu że nie zostałem poinformowany o niczym minute później

Wystarczyło chwilę poczekać, jednostki już były blisko.

4 minuty temu, Parker. napisał:

i czy masz dowód na nie stosowanie się do sygnalizacji przy wypadku ?

Owszem, posiadam nagranie, które podeślę do zarządu, jeżeli będzie trzeba.

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II mlodyshine.
 

23 minuty temu, Parker. napisał:

! nie odpisywaliście mi na czacie perfidnie prowokując

To nie zmienia faktu, że jeżeli widziałeś jak jedziemy za Tobą od stacji na Flint County, to wypada się zatrzymać i poczekać, nie? Wątpię, że nie słyszałeś jak i nie widziałeś nakazów zatrzymania od Flint County, tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Parker. napisał:

oczywiście wiedziałem że za chwilkę będą jednostki XD!

Pomijam już te twoje "XD", lecz skoro wiedziałeś, że zaraz będą jednostki, to dlaczego próbowałeś uciekać? Uległeś twojemu koledze, który Cię do tego namawiał?

[2021-01-13 19:16:16] [Output] : igrex345 [526]: uciekaj
[2021-01-13 19:16:20] [Output] : Parker. [285]: xd
[2021-01-13 19:16:25] [Output] : igrex345 [526]: dawaj
[2021-01-13 19:16:30] [Output] : igrex345 [526]: szybko
[2021-01-13 19:16:38] [Output] : igrex345 [526]: dawaj uciekamy
[2021-01-13 19:16:51] [Output] : igrex345 [526]: ruszaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz. 

[2021-01-13 19:16:30] [Output] : Parker. [285]: chcecie cos czy nie bo nie mam czasu 

"Więc stwierdziłem że się pomylili więc odpaliłem silnik i pojechałem dalej"

ale oczywiście próbowałem uciekać. (to również jest sarkazm)

i jeszcze raz pisze, że nie wiedziałem o przyjeździe jednostek bo o niczym mnie nie powiadomiliście tylko ignorowaliście moje pytania.

a to:

Cytat

oczywiście wiedziałem że za chwilkę będą jednostki XD!

to był sarkazm drogi graczu.

Edytowane przez Parker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mlodyshine napisał:

Uszanowanie, Police Officer II mlodyshine.
 

To nie zmienia faktu, że jeżeli widziałeś jak jedziemy za Tobą od stacji na Flint County, to wypada się zatrzymać i poczekać, nie? Wątpię, że nie słyszałeś jak i nie widziałeś nakazów zatrzymania od Flint County, tyle z mojej strony.

A to chyba jest przyznanie się do prowokacji. no cóż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah poczekajmy na kogoś mądrzejszego bo nie będę ci tłumaczył w 20 wiadomościach co pisałeś 10 minut temu.

ostatni raz.

"! nie odpisywaliście mi na czacie perfidnie prowokując"

odp: "To nie zmienia faktu, że jeżeli widziałeś jak jedziemy..."

to jest przyznanie się do prowokacji, nie wiesz co piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, z racji iż poniekąd uczestniczyłem w całym pościgu pozwolę sobie zadać pytanie...

Dlaczego nie reagowałeś na moje nakazy zatrzymania od bramek LS-LV aż do momentu gdzie twoje opony zostały przebite za pomocą kolczatki przy Hunter Quarry?

[2021-01-13 19:19:42] [Output] :  NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi Parker. notujÄ…c u niego prÄ™dkość 226 km/h.

[2021-01-13 19:19:40] [Output] : *MEGAFON* (VenomeQ): Kierowco! Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij hamulec ręczny i pod żadnym pozorem nie opuszczaj pojazdu!

[2021-01-13 19:19:57] [Output] :  NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi Parker. notujÄ…c u niego prÄ™dkość 247 km/h.

[2021-01-13 19:20:29] [Output] :  NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi Parker. notujÄ…c u niego prÄ™dkość 247 km/h.

[2021-01-13 19:20:48] [Output] :  NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi Parker. notujÄ…c u niego prÄ™dkość 193 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin