Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bullet 2.2 z Nitrem.


ennysje
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:4l:

Model: Bullet
ID: 39591
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 29302,3km
Dodatki: Atrapa nitro (1008), Nitro, Stereo, Felgi (1079), Moduł UP1, Moduł UP2, Moduł UP3, Moduł UP4, ABS, Tablica rejestracyjna (WND REMV), Niestandardowe lampy -Lazurki- (███), Podświetlenie licznika -Lazurki- (███), Ogranicznik prędkości, Wykrywacz Fotoradarów, Radio CB, Klucze, Szyby 20%,Baki 90/75. W skrócie pisząc pojazd jest na maksymalnym tuningu niczego nie brakuje.
Cena: Pojazd został wystawiony podglądowo, jeżeli oferty mnie zaskoczą pojazd zostanie sprzedany.
Coś od siebie: Pojazdem kieruje się świetnie! Jest szybki jego v/max wynosi 250km/h gdy włączymy nitro (przyciskiem X i trzymając) Pojazd jedzie 300km/hB) Kiedyś nie miałeś, a dziś możesz mieć! B)
SS’y: Dodam później.

:4l:

Edytowane przez SEVEN7I
Nowe Felgi - z 1098 na 1079 + biały kolorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SEVEN7I napisał:

 

:4l:

Wczoraj na serwerze w godzinach między 16 a 19 stał Bullet na maksie, ale miał inne lampy, poszedł za 1,50kk [Uprzedzam pytających nie był na unikatach czy coś tam podobnego]

:4l:

 

To że sprzedales sabre 2.4 ft bez Nitra (taniej o ponad 250k)za tego bulleta + 50k nie oznacza że bullet jest wart 300k więcej... 

Banshee ft z nitrem baki 50/90 szyby 80% + dopłata z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stampeusz napisał:

To że sprzedales sabre 2.4 ft bez Nitra (taniej o ponad 250k)za tego bulleta + 50k nie oznacza że bullet jest wart 300k więcej... 

Banshee ft z nitrem baki 50/90 szyby 80% + dopłata z mojej strony.

:4l:

Nigdy tak nie napisałem, ani nie pomyślałem, że jest wart więcej o 300k czy ile. Po prostu widziałem, że został sprzedany za 1,50kk, więc napisałem. 

:4l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adix napisał:

Te ceny to jakiś żart, 1,26kk po sell

Niestety już trochę przesiedziałem w sprzedawaniu pojazdów i wiem, że na 4life czy w grze czy na forum są Januszki Biznesu, dali by wszystko by takiego kupić nawet za 500k, a po godzinie wystawiają za 1,7kk XD

Edytowane przez SEVEN7I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin