Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Milox57, Whitee* - oskarżony przez maciek2010PL


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maciek2010PL napisał:

2021-01-15 12:21:24] [Output] : maciek2010PL [61]: mam 
[2021-01-15 12:21:27] [Output] : maciek2010PL [61]: dowody

I ty nawet nie dałeś nic wyjaśnić, tylko zebym skargę pisał...

Dowody, nie napisałeś konkretnie co. Ale wcześniej napisałeś  o logach nie napisałeś np. o SS'ach gdybyś napisał że masz screenshoty to bym poczekał. Nie będę czekał na logi.

Dodam jeszcze że, mówiłem ci abyś pisał skarge na Osobę która cię wsadzała do więzienia wcześniej.

Edytowane przez Whitee*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Whitee* napisał:

Dowody, nie napisałeś konkretnie co. Ale wcześniej napisałeś  o logach nie napisałeś np. o SS'ach gdybyś napisał że masz screenshoty to bym poczekał. Nie będę czekał na logi.

Dodam jeszcze że, mówiłem ci abyś pisał skarge na Osobę która cię wsadzała do więzienia wcześniej.

Nie dałeś sie nawet wypowiedzieć dalej , tylko ciagle pisales o mandacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer I Milox57 kłaniam się.

 

Co do nie usuniętych wpisów, przyznaje się, że była to moja wina. Było spowodowane to dużą ilością zgłoszeń, co oczywiście mnie nie usprawiedliwia. Chcę przeprosić bardzo za to gracza. Przyznaję się do błędu i poniosę jego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że logi to dowód.

Za lekceważenie gracza i jego próśb, prób udowodnienia wcześniejszej odsiadki funkcjonariusz zostanie ukarany, również drugi funkcjonariusz za nieusunięcie wpisów.

Dodatkowo @Whitee* oraz @Milox57 proszę przelać na konto autora skargi po 5000PLN, na potwierdzenie czekam na discordzie.

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin