Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Clover 2.2 unikat


LoLIHD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, [BOT]WhiteShadow napisał:

Skoro  było 1.1kk to czemu nie sprzedałes skoro więcej nie dostaniesz... 660 po sell

ten gracz pisał mi dzisiaj, że ma większą ofertę, nie wiem czy prawdziwą czy nie ale tak mi napisał - [2021-01-16 11:39:58] [Output] : << LoLIHD [257]: miaĹ‚em 1,2kk lecz chĹ‚op nie jest pewny bo pierw musi infa sprzedacx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Norif napisał:

Jemu nie oferował, ale mi tak znam TiVa dobrze a offerta nie była fałszywa TiVo chciał odkupić clovera tylko po sprzedaży swoich projektów na początku myślał ze dostanie sporo więcej ale dostał za te auta 800k i nie miał jak kupić.

Czyli jest wart więcej. To oznacza ze te handlarzyki  myślą ze podpuszcza mnie i sprzedam im po zaniżonej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MajChatu napisał:

ten gracz pisał mi dzisiaj, że ma większą ofertę, nie wiem czy prawdziwą czy nie ale tak mi napisał - [2021-01-16 11:39:58] [Output] : << LoLIHD [257]: miaĹ‚em 1,2kk lecz chĹ‚op nie jest pewny bo pierw musi infa sprzedacx

Chłop się rozymslił bo zobaczył po ofkach z forum :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, [BOT]WhiteShadow napisał:

Śmieszne takie zawyżanie ofert trzeba się pogodzić z utratą gotówki, 665 po sell

dowiedzialem sie od pewnej osoby ze ten cj dal za to cometa 2.2 ft nitro XDD  660k od buta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin