Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SYSTEM WWW] Generator kart wyjazdowych grupy SGRMED frakcji SAFD


Fizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od mojego ostatniego postu gdzie pokazywałem rozsuwaną drabiną minęło trochę czasu, dzisiaj chciałbym wam pokazać pewną aplikację nad którą pracowałem od 21 Listopada ubiegłego roku. Jest to generator kart wyjazdowych MCR dla grupy medycznej frakcji SAFD. Tak wyjaśniając czym jest karta Medycznych Czynności Ratunkowych (w skrócie MCR) najprościej rzecz ujmując jest to dokument, który wypełnia kierownik zespołu pogotowia w trakcie zbierania podstawowych informacji o pacjencie oraz późniejszych czynnościach ratowników/lekarza. Jednak głównym celem utworzenia takiej aplikacji było ułatwienie ewidencjonowania wyjazdów tejże grupy, oraz urealnienie kilku aspektów. Z technicznych szczegółów mogę powiedzieć, że jest to aplikacja typu SPA napisana w React.js Mam nadzieję, że się spodoba.

Poniżej filmik z prezentacją wypełniania przykładowej karty, oraz samego wyglądu strony:


 

Edytowane przez Fizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dudziak napisał:

Pisanie odręczne ma modelu człowieka zamieniłbym w luki na wybieranie z listy rozwijanej.

Właśnie tu jest ten szkopu, zależało mi na tym by wyglądało to realistycznie. Dlatego takie rozwiązanie wybrałem. Dodatkowo gdyby to rozwiązać w taki sposób, osoba która wypełnia ma bardzo ograniczone możliwości. 

Edytowane przez Fizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Fizo napisał:

Właśnie tu jest ten szkopu, zależało mi na tym by wyglądało to realistycznie. Dlatego takie rozwiązanie wybrałem. Dodatkowo gdyby to rozwiązać w taki sposób, osoba która wypełnia ma bardzo ograniczone możliwości. 

Jak dla mnie więcej miejsca zajmuje pismo odręczne, możnaby porobić luki co jakiś odcinek, aby można było zaznaczyć udo w przykładowo 4 miejscach, bądź jeszcze inna opcja, aby najpierw zaznaczyć miejsce, a następnie dla tego miejsca nadać kategorię - możnaby zaznaczyć wtedy dokładnie każdą część ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dudziak napisał:

Jak dla mnie więcej miejsca zajmuje pismo odręczne, możnaby porobić luki co jakiś odcinek, aby można było zaznaczyć udo w przykładowo 4 miejscach, bądź jeszcze inna opcja, aby najpierw zaznaczyć miejsce, a następnie dla tego miejsca nadać kategorię - możnaby zaznaczyć wtedy dokładnie każdą część ciała.

Nie zgadzam się z tym, primo takie coś było by nie optymalne bo nie przewidzę gdzie kierownik będzie chciał zaznaczyć uraz, secundo relatywnie to było znacznie mniej optymalne do wdrożenia, spowodowało by renderowanie znacznie więcej elementów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ravcore napisał:

Wykorzystałeś jakiś kreator, czy jest to Twój czysty kod pisany od zera? 

Aplikację napisałem w 100% od zera tak jak wspomniałem wykorzystałem framework React.js. Od etapu projektowania, po samo kodowanie i późniejsze testy. 

Edytowane przez Fizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin