Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika theBodziak oskarżony przez Poczciwy_Darek


Poczciwy_Darek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Poczciwy_Darek
Nick osoby oskarżonej: @TheBodziak@TheBodziak
Powód napisania skargi:  Odcholowanoe auta po rp na pp jako źle zaparkowany

Opis sytuacji (dodany przeze mnie):  robiłem rp z safd zostałem zabrany do szpitala i po wypuszczeniu wyszedłem z serwa a dziś zobaczyłem że auto na pp

Dowody:  https://imgur.com/gallery/XcorRK7

Edytowane przez Poczciwy_Darek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Budowlany TheBodziak z San Andreas Road Assistance. Ja, mogę tylko dać linka do ss'a gdzie był pojazd. https://imgur.com/a/0Ur1Fvb
Co więcej, nie wzywało nas SAFD ani żadna inna frakcja, żebyśmy go odholowali. Ja przyjąłem tylko zgłoszenie od jakiegoś gracza, co też widać na chacie ss'a. Ode mnie to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Młodszy Ogniomistrz JankesTI.

Tak , odgrywaliśmy RP z Panem @Poczciwy_Darek. Najprawdopodobniej dyspozytor albo kierownik ZRM nie zadysponował na miejsce zdarzenia lawety , więc wina nie jest po stronie pracownika frakcji SARA.  Możliwe, że w treści zgłoszenia było podana inna treść nie związana z pojazdem , lecz z kwestią samego poszkodowanego( np. zasłabniecie ) i po prostu pojazd nie był brany pod uwagę podczas RP. Nie mam więcej informacji na temat tego zdarzenia. 

Pozdrawiam JankesTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin