Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

jacie sune wozy zbycha


zbychu997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Elegy
ID: 28603
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: Sprytny
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1077), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( AKWEN ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, 2 dodatkowe klucze, baki 90 - 75 i oczywiscie autograf zbycha997 i szyby 20%
Cena: Sprytna (offki :) ))
Coś od siebie: Akwen sprytny wuz drift tego typu zbyszkodrift - unikatowe lampy morskie niedostępne do zamontowania w komponentach raczej elegy nie chcę sprzedawać bo jest szefem, ale kto wie.. Jakaś super offka i może pójdzie pod młot.
SS’y: https://i.imgur.com/2GJGSy5.mp4 (tutaj pieknie widac jaki ten pojazd jest super)

Edytowane przez zbychu997
lubie szybką jazde oraz również lubie ryby :))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MajChatu napisał:

Pw

nope

 

44 minuty temu, AdikX napisał:

elegy 900?

kekw największa offka 1.5kk 

 

40 minut temu, FitroX napisał:

wyżej ma ofke 1kk XD a w poprzednim poście 1.3// żeby niebyło 1.1kk za comeciora na start

ok start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

zbyszek 75726 ft bez nitra klucza za obydwa :PP

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin