Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tworzenie grafik na forum 4life, i nie tylko!


Walker*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kykuu napisał:

Tyle pieniędzy za wycięty na szybko model z gta i dodany cień czy jakiś emblemat png z grafika google. 
 

jest to tylko i wylacznie moj pomysl na fajne urozmaicenie swojego profilowego, skin z gry - taki awatar na forum, nie starałem się aby to wygladalo jak choinka zeby wszystko sie swicilo, duzo dodatkow itp, dążyłem, aby skupić sie glownie na wycietym skinie, aby go dobrze bylo widac i zeby to schludnie wygladalo, a co do pieniedzy to juz innych sprawa na co beda wydawac swoje pieniadze w grze komputerowej
 

 

2 godziny temu, kykuu napisał:


Wszystkie te przykładowe prace, które pokazałeś, można zrobić w 5 min w photoshopie czy gimpie, używająć po prostu layer text packa.

mysle ze 5minut to malo powiedziane, robie grafiki w gimpie i ( nie jest to profesjonalny program graficzny, raczej podstawy ) i wiem ile to czasu zajmuje, a te "5 minut" to jakaś 1\3 czasu poswieconego na pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2021 o 19:56, Whit* napisał:

byś zrobił mi avatara na forum ? (sin z 4life-duch,jakich emblemat(jeszcze  nw jaki) i + może Nick) byś mi to wszystko ładnie zrobił ?

@MichaelPanda

Zapraszam na discord, tam obgadamy co i jak MichaelPanda#1050

Edytowane przez MichaelPanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Husky123 napisał:

zwykly render + photoshop XD nie polecam

 

napiszcie do mnie na pw ja wam takie cos za darmo zrobie

 

Husky#9978

wzruszyłem się, to nie ps tylko gimp \\ XDDDDDDD

dziękuję, 

Edytowane przez MichaelPanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin