Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co ludzie myślą o 41.st. Mechanized Infantry Division.


 Udostępnij

Co ludzie myślą o 41.st.Mechanized Infantry Division.  

277 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się struktura działania naszego biznesu?

  2. 2. Czy spotkałeś nasz biznes podczas działań ?

  3. 3. Czy w przyszłości chciałbyś do nas dołączyć ?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 15:35

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szkodnik.Szymrek7 napisał:

Nie mam dowód, ale sam wiesz jak było :) Podjechalem pod bazę Cheetachem I poszłem na afk, wracam a okazuje się, że jestem zablokowany przez 2 patrioty A żołnierze stoją obok mnie I mówią, że wezwali SARA to ja wycowałem I nagle zostały oddane strzały w moja stronę uszkadzajc mi 2 opony jak i zabijając mnie. Po 5 minutach wróciłem pod bazę odzyskać auto jak się okazało auto było w dziurze I potem znowu zostalem zabity. Po napisaniu reporta nawet admin mi powiedział, że już 3 pojazdy wytepał stamtąd.

Skończmy tę niepotrzebną dyskusję. Tak jak napisałem wyżej - "Chociażby i bez dowodów a sytuacja zostałaby sprawdzona i wyjaśniona." Za stanie w okolicy bazy nic nikt nie miał prawa zrobić, tymbardziej wezwać SARA skoro w pojeździe ktoś siedział. Może mnie pamięć zawodzi, może tak było a mi się zdaje lecz takiej sytuacji sobie nie przypominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, HefreyPL napisał:

Jak wyżej, nie widzę powodu dla którego nie została napisana skarga. Chociażby i bez dowodów a sytuacja zostałaby sprawdzona i wyjaśniona.

Nie napisałem skargi, ponieważ myślałem że to był mój błąd i że nie powinienem zbliżać się do bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AKKT napisał:

Nie napisałem skargi, ponieważ myślałem że to był mój błąd i że nie powinienem zbliżać się do bazy.

W teorii masz taką możliwość, jedyną opcją w której mógłbyś zostać postrzelony to ominięcie bramek i nie zatrzymanie się do kontroli podczas trwającej służby wartowniczej. Jeżeli masz nicki to również zapraszam do napisania skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od powstania biznesu widziałem tylko jedną akcję. Była to akcja gdy jakiś gracz wymyślił sobie bombę przed dm'em, byłem wtedy na supporcie i zostałem poproszony o nadzorowanie by żadne osoby, które nie brały udziału w rp nie wchodziły na jego teren. Nie zauważyłem chyba żadnych nieprawidłowości. Jednak od tego czasu ani razu nie widziałem was na żadnej akcji ani nawet na patrolu. Nie wiem po co powstał biznes skoro totalnie was nie widać. Jeździcie okrężnymi drogami czy jak? Skoro robicie jakieś misje wojskowe to powinno być was gdzieś widać, a niestety choćbym przejechał całą mapę to nie uda się dostrzec nikogo w waszych skinach.

Edytowane przez Minotaur*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Minotaur* napisał:

Skoro robicie jakieś misje wojskowe to powinno być was gdzieś widać, a niestety choćbym przejechał całą mapę to nie uda się dostrzec nikogo w waszych skinach.

Właśnie tutaj spieszę z wyjaśnieniem. Akcje organizowane są na terenach takich, aby nie utrudniać cywilom (innym graczom) w miarę możliwości życia. Nie chcemy nikogo zmuszać do RP, a poza tym raczej nie jest to zbyt realistyczne, że ludzie obserwują działania wojsk przykładowo (chodzi głównie o wymiany ogniowe). 

Co do patroli, jest zorganizowany ich system i są one - jednak nie są 24/7 i nie możemy kontrolować w sposób pełny w jakich miejscach będą się one odbywały. Nie możemy również nikogo zmusić do patroli, bo jest to rzecz nieobowiązkowa, przynajmniej narazie.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć nas podczas działań, są organizowane dni otwarte z okazji ważnych dla nas świąt, także zapraszam na nie. Ewentualnie jak tak bardzo zależy komuś na 'oglądanie misji', zawsze mógłby się do nas jakoś zgłosić, zapytać czy nie potrzeba pomocy - i wtedy kiedy byśmy przeanalizowali daną osobę, mogła by mieć nawet możliwość brania udziału w misji jako przykładowo zakładnik. Choć wiadomo, liczba miejsc po obu frontach są zawsze w jakiś sposób ograniczone. 

Poza tym, co niektóre nasze działania dokumentuje Rzecznictwo Prasowe. Wiadomo, że nie wszystkie, bo jest pewien stopień tajności wielu informacji. 

Na końcu chciałbym Ci podziękować za opinię, postaramy się aby było nas lepiej widać (w tym pozytywnym oczywiście świetle). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź kierowana do wszystkich osób ze sprawami odnośnie przebicia opon:

Z mojej strony, uważam to za poważne oskarżenie, więc bez jakichkolwiek dowodow, uważam owe wypowiedzenia jako oczernianie biznesu. Od początku naszego działania jest możliwość napisania skargi na członków czy też na cały biznes. Nigdy takowa odnośnie przebicia opon się nie zdarzyła. 

Co wiecej, (tutaj będą domysły), gdybyście zapewne usłuchali poleceń żołnierzy na terenie jednostki, albo nie wjeżdżali (bo raczej za bramą jednostki mieliście sporo czasu na namysł jak na jej teren w ogóle wjechać (wlecieć)), nie ostrzeliwali by was, jeśli w ogóle by do was strzelali. Od tamtego wydarzenia, które mogło mieć miejsce, minęło zapewne sporo czasu, przez który zasady posiadania przez żołnierzy broni stały się mocno uzależnione od woli i wiedzy zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tyle nadużyć broni to czemu od momentu powstania biznesu nie została napisana żadna skarga ? Może jedna skarga była ale mądry człowiek nie potraktuje czegoś takiego poważnie. Trzymajcie się tam pozderki 123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory bardzo ale po co mamy pisać skargi skoro to samo robi zarząd czy jak wy to nazywacie a skoro zarząd robi to samo to raczej nie ukara za to zwykłego pracownika według mnie biznes jest bez sensu i bez niego serwer by nic nie stracił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sierzant.Bagieta napisał:

Sory bardzo ale po co mamy pisać skargi skoro to samo robi zarząd czy jak wy to nazywacie a skoro zarząd robi to samo to raczej nie ukara za to zwykłego pracownika według mnie biznes jest bez sensu i bez niego serwer by nic nie stracił

Dobry wieczór... Troszkę przykro mi, że znów muszę dawać do informacji tą samą rzecz. To co pan aktualnie robi to oczernianie biznesu. Jeśli zaś była by to prawda, jest coś takiego jak skarga na biznes, którą rozpatrują Opiekuni Biznesów. Do tej pory nikt z państwa nie przedstawił dowodów chociażby na to, iż, cytuję, "zarząd robi to samo". Cieszy mnie jednak to, że zaznaczył pan, iż jest to pańska opinia. Jeśli nadal pan uważa, że wszyscy w biznesie wokół nadużywają broni, zapraszam do działu Biznesy do napisania odpowiedniego pisma, gdzie przedstawi nam pan oskarżenia i dowody, bez których chciałbym przypomnieć, panuje zasada 'in dubio pro reo'.

Życzę panu udanego wieczoru. No i mam prośbę, jeśli pan już podszywa się pod kogoś znanego, to niech pan stosuje lub też stara się stosować poprawną polszczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wwole wojsko niż poilcje bo poliiccja naaduzzywa bronii a zz woosjkiem robiiilismy fajne rp z @Deilo @Uvug. @ProLek$i i kimms tam jrsczze że byliśmy kiiibicami i petardami rzucaliśmy a wooojsko nnas chciało ppokonac polceam wojsko oni chociasz umią RP rooibc a nie jakkeis głupie mandaty ddawac

Edytowane przez leos2009PVP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deilo napisał:

Policja to nie biznes :)

 

Nie wiem, jak dla mnie nadużycie równe jest nadużyciu. Nie ważne czy nadużywa członek biznesu czy też frakcji, do odpowiedzialności powinni zostać pociągnięci obaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin