Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co ludzie myślą o 41.st. Mechanized Infantry Division.


 Udostępnij

Co ludzie myślą o 41.st.Mechanized Infantry Division.  

277 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się struktura działania naszego biznesu?

  2. 2. Czy spotkałeś nasz biznes podczas działań ?

  3. 3. Czy w przyszłości chciałbyś do nas dołączyć ?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 15:35

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu dodania biznesu na serwerze widziałem tylko jedną akcje, jak jakiś gracz wymyślił, że na bazie SARA jest bomba i przyjechaliście przed spotkaniem i zabroniliście wszystkim tam wejść (xD), cała akcja była dość dziwna ale nie wnikam. 
Moim zdaniem jednostka ta nie pasuje na serwerze jako biznes  i zakładam, że założenie przy prowadzeniu tego biznesu jest "odciążenie" SAPD przy akcjach (co jak widać po komentarzach nie do końca wychodzi), jak by się ją trochę zmodernizowało to lepiej działała by jako frakcja. Na pewno wydawało się ciekawsze podczas czytania aplikacji o założenie biznesu, niż przy obserwacjach "działań" na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako członek z biznesu mogę się wypowiedzieć jedynie w pozytywny sposób o 41st. Mechanized Infantry Division.. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców, którzy w każdej sytuacji będą próbowali pomoc osobie, która nie wyniosła czegoś z takowego szkolenia. Tak jak niektóre osoby piszą ze „jesteście rozpoznawalni tylko z tego ze odwalacie z bronią”. Może we wcześniejszych miesiącach tak... Aktualnie dostęp do broni jest ścisłe strzeżony i takowe pozwolenia maja niektóre osoby, co skutkuje mniejszym odwalaniem, a wręcz zerowym ze strony członków biznesu. Szczerze mówiąc to zapraszam wszystkich chętnych bo mozecie naprawdę dużo się nauczyć, a akcje RP również są często wykonywane z naszej strony. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes mało przydatny na serwerze ale nie sie do czego czepiać bo każdy biznes taki jest. Sam kojarzę to tylko z jedną rzeczą która mi zapadła w pamięć oraz brakiem zastosowania jednostki z prostej przyczyny że gracze nie robią tak zaawansowanej formy RP gdzie wojsko byłoby potrzebne. Mówiąc o rzeczy która mi zapadła w pamięć to wojskowy śmigłowiec ratunkowy(proszę się nie przyczepiać do mojego nazewnictwa bo nie miałem nic z biznesem wspólnego) gdy te osoby były we frakcji SAMD, nie wiem czy to przypadek czy celowa akcja ale nie powinna sie dziać bo słyszałem, że ta jednostka miałabyć pomocniczą jednostką ratownictwa(nie było tam ani jednej jednostki SAMD ówcześnie). No cóż:P Po komentarzach wyżej, które mówią o nadużyciach broni i innych incydentach, są to komentarze warto wspomnieć nie bylekogo i właśnie znanych na serwerze osób mniemanie o biznesie spada. Sam biznes może i stanie się przydatny ale wątpię. Ktoś może zapyta czemu odzywa sie osoba która z biznesem nie ma styczności. Ten dział powstał dla takich osób więc oto jestem. Samemu wątkotwórcy zawdzięczam headshota za podejście do auta(byłem na S1 xd oraz to nie ja pisałem /me kradnie koło  tylko moi towarzysze XDDD) Ciekaw jestem kiedy ktoś zacznie argumentować jakieś zdanie zamiast dając haha i na tym kończąc i raczej spodziewać można się zamknięcia tego postu a z tego co widzę stanie sie to szybko. Pozdrawiam wojsko

Edytowane przez Nyxen
oj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nyxen napisał:

Biznes mało przydatny na serwerze ale nie sie do czego czepiać bo każdy biznes taki jest. Sam kojarzę to tylko z jedną rzeczą która mi zapadła w pamięć oraz brakiem zastosowania jednostki z prostej przyczyny że gracze nie robią tak zaawansowanej formy RP gdzie wojsko byłoby potrzebne. Mówiąc o rzeczy która mi zapadła w pamięć to wojskowy śmigłowiec ratunkowy(proszę się nie przyczepiać do mojego nazewnictwa bo nie miałem nic z biznesem wspólnego) gdy te osoby były we frakcji SAMD, nie wiem czy to przypadek czy celowa akcja ale nie powinna sie dziać bo słyszałem, że ta jednostka miałabyć pomocniczą jednostką ratownictwa(nie było tam ani jednej jednostki SAMD ówcześnie). No cóż:P Po komentarzach wyżej, które mówią o nadużyciach broni i innych incydentach, są to komentarze warto wspomnieć nie bylekogo i właśnie znanych na serwerze osób mniemanie o biznesie spada. Sam biznes może i stanie się przydatny ale wątpię. Ktoś może zapyta czemu odzywa sie osoba która z biznesem nie ma styczności. Ten dział powstał dla takich osób więc oto jestem. Samemu wątkotwórcy zawdzięczam headshota za podejście do auta(byłem na S1 xd oraz to nie ja pisałem /me kradnie koło  tylko moi towarzysze XDDD) Ciekaw jestem kiedy ktoś zacznie argumentować jakieś zdanie zamiast dając haha i na tym kończąc i raczej spodziewać można się zamknięcia tego postu a z tego co widzę stanie sie to szybko. Pozdrawiam wojsko

Przydatności nie skomentuję ze względu na to, iż jako członek biznesu zastosowań widzę wiele lecz nie wszystkie są wykorzystywane nie tyle przez nas co przez graczy tworząc akcje RP o czym wspomniałeś. Akcja ze śmigłowcem - nie mam pojęcia o co chodzi lecz domyślam się, że chodzi o przejęcie funkcji SAMD podczas RP. Otóż posiadamy własny Batalion Medyczny który obsługuje niektóre akcje RP, także te cywilne i nie widzę w tym żadnego problemu by w przypadku niedyspozycji SAMD (o której wspomniałeś - "nie było tam ani jednej jednostki SAMD ówcześnie") na akcję pojechała nasza karetka czy wyleciał śmigłowiec. O nadużyciach również pozwolę się nie wypowiadać ponieważ zostało to skomentowane przez nas już wcześniej. Co do zdania "Samemu wątkotwórcy zawdzięczam headshota za podejście do auta" jest to istotnie nadużycie i to dość poważne lecz żadna skarga nie została napisana a skoro ktoś postanowił zabić osobę na służbie "za darmo" to powinno to zostać zgłoszone, wtedy zostałoby to odpowiednio rozpatrzone. Przechodząc dalej, "Ciekaw jestem kiedy ktoś zacznie argumentować jakieś zdanie zamiast dając haha". Nie rozumiem czegoś, według Ciebie mamy odpowiadać na każdy komentarz? Większość się powtarza więc jaki jest sens odpisywania na to samo kilka razy?
Pozdrawiamy również, miłej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, HefreyPL napisał:

Przydatności nie skomentuję ze względu na to, iż jako członek biznesu zastosowań widzę wiele lecz nie wszystkie są wykorzystywane nie tyle przez nas co przez graczy tworząc akcje RP o czym wspomniałeś. Akcja ze śmigłowcem - nie mam pojęcia o co chodzi lecz domyślam się, że chodzi o przejęcie funkcji SAMD podczas RP. Otóż posiadamy własny Batalion Medyczny który obsługuje niektóre akcje RP, także te cywilne i nie widzę w tym żadnego problemu by w przypadku niedyspozycji SAMD (o której wspomniałeś - "nie było tam ani jednej jednostki SAMD ówcześnie") na akcję pojechała nasza karetka czy wyleciał śmigłowiec. O nadużyciach również pozwolę się nie wypowiadać ponieważ zostało to skomentowane przez nas już wcześniej. Co do zdania "Samemu wątkotwórcy zawdzięczam headshota za podejście do auta" jest to istotnie nadużycie i to dość poważne lecz żadna skarga nie została napisana a skoro ktoś postanowił zabić osobę na służbie "za darmo" to powinno to zostać zgłoszone, wtedy zostałoby to odpowiednio rozpatrzone. Przechodząc dalej, "Ciekaw jestem kiedy ktoś zacznie argumentować jakieś zdanie zamiast dając haha". Nie rozumiem czegoś, według Ciebie mamy odpowiadać na każdy komentarz? Większość się powtarza więc jaki jest sens odpisywania na to samo kilka razy?
Pozdrawiamy również, miłej nocy.

Zgadzam się z tobą że wojsko ma ogromne predyspozycje lecz nie na ten serwer. Propo Śmigłowca to "ówcześnie" miałem na myśli że wojsko było przed SAMD, natomiast mniejsza. Jeżeli chodzi o headshota to nie miałem urazy lecz o tym wspominałem jako całokształt tego jak widzę ten biznes. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, AqUaZ napisał:

Po co biznes powstał? Nie wiem. Jedyne co mi się z nim kojarzy to nadużycie broni.

Ostatnio dostrzegam więcej nadużyć ze strony frakcji SAPD, niżeli ze strony biznesu.

10 godzin temu, karolx123 napisał:

Od czasu dodania biznesu na serwerze widziałem tylko jedną akcje, jak jakiś gracz wymyślił

To, że nie widziałeś akcji RP owego biznesu, nie oznacza, że ich nie ma. Przykładowo frakcja SAFD w rok (z tego, co się nie mylę) miała ponad 10tyś wyjazdów, a osobiście widziałem ich na mapie może 3-4 razy podczas wykonywania akcji.

Osobiście uważam, że biznes jest fajnym odejściem od rozgrywki. Można wspólnie odgrywać RP i zabić tym samym nudę. Można również nieść pomoc dla innych frakcji. (Niestety jak widać w przypadku SAPD i jej członków, którzy są nastawieni negatywnie, uniemożliwia to w jakimś stopniu współpracę). Co do odwalania to super, że każdy zwraca uwagę akurat na biznes (co w mojej opinii jest śmieszne), ponieważ każda frakcja na serwerze miała w swojej historii również przypadki odwalania, i jest to nieuniknione, lecz w ostatnim czasie większe nadużycie jak już wspomniałem, dostrzegam u pracowników frakcji SAPD, nie wspominając o faworyzacji w sk.. No tak.

Podsumowując moją jakże krótką odpowiedź, jestem jak najbardziej za tym, żeby biznes współpracował z frakcjami, osiągając co, raz lepszy poziom RP. Jestem również za tym, żeby biznes dalej się rozwijał, i nie zwracał uwagi na zachowanie innych osób z frakcji (w tym przypadku SAPD), którzy piszą, iż biznes nadużywa broni. Mniej jadu panowie wyżej to tylko gra, a przyczepianie się o najmniejsze gówienka, które są dostrzegane również u was we frakcji, jest żałosne.

Za każdą reakcję 4fun dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, karolx123 napisał:

@Sheeker
"Czy spotkałeś nasz biznes podczas działań ?"

pytanie ankietowe. 

Napisałem to czysto informacyjnie do twojej wypowiedzi, dodając przykłady z innej frakcji, żeby nie było takiego nacisku na biznes, który możemy zaobserwować w wypowiedziach pod tym tematem. To członkowie mają dobrze się bawić, odgrywając RP, nie koniecznie cały czas w miejscach, gdzie przebywa duża ilość osób. Chciałem rozjaśnić osobom czytającym to, że chociaż nie widzą akcji RP, nie oznacza to, że ich nie ma, a nacisk na brak akcji ze strony akurat biznesu jest z tego, co widzę po tym temacie duży. Jeżeli inaczej zinterpretowałem twoją wypowiedź, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michciu. napisał:

Zróbmy temat aby gracze mogli się wypowiedzieć co sądzą na temat naszego biznesu!

Jednak nie

 

Bardziej chodziło mi o dogryzanie/oczernianie (bo nie wiem, jak to inaczej nazwać) ze strony poniektórych oficerów Police Department. Co do tego, nie chodzi w tym kontekście co napisałem, żeby skończyć wszelką dyskusję w tym temacie, jednak chodziło o zakończenie bezsensownej wymiany zdań z w.w. ludźmi.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Edytowane przez Oker.Neko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zgrani oraz chętni do współpracy, nagrywałem im promo, nie było problemów.

Według mnie ich jednostka, powinna być frakcją a nie biznesem ale mimo wszystko szanuję chłopaków!

Edytowane przez youtube/mlodyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin