Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na policjanta KajVis


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KacperG12

Login z serwera: @KacperG12

Nick osoby oskarżonej: @KajVis

Powód napisania skargi: niesłuszne osądzenie oraz wsadzenie mnie do więzienia bez słowa wyjaśnienia 

[2020-01-21 9:52:37] [Output] : KajVis [46]: Podliczę mandat 20 minut za utrudnianie RP i 30 minut za uciekanie przed policją 

Opis sytuacji: biegłem sobie po rower kiedy zobaczyłem policjanta który zatrzymuje pojazd do kontroli pomyślałem sobie, że może popatrze jak "Policjant KajVis" zatrzymuje jakiegoś gracza. Oprócz mnie stały tam 2 osoby i też utrudniały RP, ale ich ten "policjant" nie zatrzymał i nawet nie gonił. Jak zacząłem uciekać bo spojrzał się na mnie "Policjant" to on wyjął paralizator i postrzelił po czym podliczył mandat i nie dał mi się wytłumaczyć lub zapłacić mandatu. Dostałem 50 minut od policjanta w więzieniu i dodatkowe 30 min przez to że mnie wywaliło z serwera, ponieważ mam słaby internet.

Coś od siebie: proszę o rekompensatę pieniężną za stracony czas i wypuszczenie mnie z więzienia lub przeprosiny od tego policjanta i również wypuszczenie mnie z więzienia.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/mrBiweA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II.

Ja pragnę tylko poinformować, że gracz podrobił logi i właśnie dostał bana na 30d.

 

Dowód: Gracz KacperG12 został/a zbanowany/a przez Placuszek, powód: Podrabianie logów // Thanks. ( 30 dni )

Edytowane przez KajVis
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KajVis napisał:

Witam Police Officer II.

Ja pragnę tylko poinformować, że gracz podrobił logi i właśnie dostał bana na 30d.

 

Dowód: Gracz KacperG12 został/a zbanowany/a przez Placuszek, powód: Podrabianie logów // Thanks. ( 30 dni )

Gdybyś mnie nie zatrzymał to bym nie dostał bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin