Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika .KraczeK. BartiCK oskarżony przez Aro.


Aro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Aro.
Nick osoby oskarżonej: @.KraczeK.     @BartiCK
Powód napisania skargi: Witam Piszę skargę w sprawie że dani Panowie stwierdzili że zabiorą mi pojazdy które miałem jako takie ogrodzenie przy swojej bazię. 
Dowody: https://imgur.com/a/pG7eEYp a pojazdy stały tak https://imgur.com/a/cqz8Ab2 

Edytowane przez Aro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Aro.

Wykonaliśmy polecenie wyższych rangą.@TheBodziak

@RensTM 

Są oni w posiadaniu screenów, które udowadniają, że pojazdy stały nieprawidłowo.

Ps. Również ja jestem w stanie udowodnić Tobie, że zaparkowałeś pojazdy niewłaściwe. Oto dowód:

https://m.imgur.com/lZzbfn5

Źródło dowodu znajduje się na Forum. SARA - granice prywatnych posiadłości.

Edytowane przez BartiCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BartiCK napisał:

Witaj @Aro.

Wykonaliśmy polecenie wyższych rangą.@TheBodziak

@RensTM 

Są oni w posiadaniu screenów, które udowadniają, że pojazdy stały nieprawidłowo.

Ps. Również ja jestem w stanie udowodnić Tobie, że zaparkowałeś pojazdy niewłaściwe. Oto dowód:

https://m.imgur.com/lZzbfn5

Źródło dowodu znajduje się na Forum. SARA - granice prywatnych posiadłości.

Czyli mam sobie zrozumieć że z dnia na dzień zmieniacie sobie granice gdy przez ostanie miesiące stały tam pojazdy normalnie i nagle zaczeły komuś tam przeskadzać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aro. napisał:

Czyli mam sobie zrozumieć że z dnia na dzień zmieniacie sobie granice gdy przez ostanie miesiące stały tam pojazdy normalnie i nagle zaczeły komuś tam przeskadzać ? 

Być może rzadko kto patrolował tamtejsze okolice. Dowód mówi sam za siebie.

Temat z granicami był aktualizowany 7 września ubiegłego roku. Mogłeś sam sprawdzić tą granice i uniknąć tego typu sytuacji. Ja jestem tylko Adeptem i wykonałem polecenie moich przełożonych. Dostałeś screena, na którym udowodniłem, że mieliśmy prawo zabrać Tobie te pojazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BartiCK napisał:

Być może rzadko kto patrolował tamtejsze okolice. Dowód mówi sam za siebie.

Temat z granicami był aktualizowany 7 września ubiegłego roku. Mogłeś sam sprawdzić tą granice i uniknąć tego typu sytuacji. Ja jestem tylko Adeptem i wykonałem polecenie moich przełożonych. Dostałeś screena, na którym udowodniłem, że mieliśmy prawo zabrać Tobie te pojazdy. 

No ja Cię rozumiem tylko jak piszesz że 7 września 2020 to jak przez prawie rok stały tam pojazdy itp. i nikt ich nie zabierał tylko teraz nagle ktoś se stwierdził że żle zaparkowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najgorszy. napisał:

No ja Cię rozumiem tylko jak piszesz że 7 września 2020 to jak przez prawie rok stały tam pojazdy itp. i nikt ich nie zabierał tylko teraz nagle ktoś se stwierdził że żle zaparkowane 

Nie moja w tym głowa. Jestem w SARA od kilku dni, nie wiem jak i kto wcześniej patrolował jakie tereny. W każdym razie w dniu wczorajszym na czacie frakcyjnym zostaliśmy powiadomieni, że 13 pojazdów jest źle zaparkowanych w Las Payasadas. Zrobiliśmy to co do nas należy podpierając się dowodami. Natomiast jeśli chodzi o to, że pojazdy stały tam przez rok i nikt ich nie zabierał, a nagle komuś zaczęły przeszkadzać to musisz wyjaśnić z kimś, kto jest w tej Frakcji dłużej, a najlepiej z samym Liderem, ale raczej dostaniesz podobną odpowiedź do mojej. Trzeba na bieżąco obserwować zmiany i aktualizacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się o jakie miejsce chodzi i ono nie jest zaznaczone w granicach posesji.

20 minut temu, Najgorszy. napisał:

Czyli mam sobie zrozumieć że z dnia na dzień zmieniacie sobie granice gdy przez ostanie miesiące stały tam pojazdy normalnie i nagle zaczeły komuś tam przeskadzać ? 

Nie, nie masz tak rozumieć, ponieważ nie zmieniamy sobie granic z dnia na dzień jak nam się podoba. Zawsze tam przejeżdżałem i od kilku miesięcy nie widziałem już pojazdów w tym miejscu jako "ogrodzenie", a posesja posiada takie granice od początku tego tematu, nic się nie zmieniło do tego czasu.

Granice są takie, a nie inne więc nie ma co się spierać o to, że panowie je odholowali prawidłowo. Temat istnieje około 4 miesiące, to już dosyć długi okres czasu, a słowa które padły w tej skardze z klawiatury oskarżającego są jak na moje w dużym procencie nie prawdą. Temat został zaakceptowany przez RCON oraz KSF i powstał by ludzie sobie sami nie ustalali pewnych rzeczy, bo jak wiadomo nie idzie to za dobrze. Chcesz większą działkę, zainwestuj w inną, większą posesję.

Natomiast poczekam jeszcze tutaj na screeny pojazdów dla pewności. @BartiCK proszę poprosić o screeny od kolegów albo wstaw je tutaj, jeżeli je masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sedzik napisał:

Domyślam się o jakie miejsce chodzi i ono nie jest zaznaczone w granicach posesji.

Nie, nie masz tak rozumieć, ponieważ nie zmieniamy sobie granic z dnia na dzień jak nam się podoba. Zawsze tam przejeżdżałem i od kilku miesięcy nie widziałem już pojazdów w tym miejscu jako "ogrodzenie", a posesja posiada takie granice od początku tego tematu, nic się nie zmieniło do tego czasu.

Granice są takie, a nie inne więc nie ma co się spierać o to, że panowie je odholowali prawidłowo. Temat istnieje około 4 miesiące, to już dosyć długi okres czasu, a słowa które padły w tej skardze z klawiatury oskarżającego są jak na moje w dużym procencie nie prawdą. Temat został zaakceptowany przez RCON oraz KSF i powstał by ludzie sobie sami nie ustalali pewnych rzeczy, bo jak wiadomo nie idzie to za dobrze. Chcesz większą działkę, zainwestuj w inną, większą posesję.

Natomiast poczekam jeszcze tutaj na screeny pojazdów dla pewności. @BartiCK proszę poprosić o screeny od kolegów albo wstaw je tutaj, jeżeli je masz.

https://m.imgur.com/a/LvY0djq

Oto link, który powinien rozwiązać całą sprawę.

Dodatkowo pozwolę sobie wstawić jeszcze raz link do Granic posiadłości gracza @Najgorszy., aby ten mógł zobaczyć co zrobił źle.

https://m.imgur.com/lZzbfn5

Z mojej strony temat zakończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin