Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic nie trwa wiecznie - XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Witam, a zarazem niestety żegnam. Jak można zobaczyć to od jakiegoś czasu (mniej więcej 4-5 tygodni) nie pojawiam się na serwerze. Od jakiegoś czasu mocno zastanawiałem się nad odejściem z serwera jak i z całej platformy MTA. Postanowiłem, że muszę odejść. Pracowałem nad tym projektem od samego początku aż do tego momentu z jedną przerwą. Włożyłem w ten projekt bardzo i to bardzo dużo czasu, wiem możliwe, że dużo osób mogło się na mnie zawieść. Nie pomagałem im lub olewałem ich. Otóż jakbym miał więcej czasu to bym mógł każdemu poświęcić ten czas i zrobić mu to, lecz tak nie jest. A przyczyną jaką jest, że odchodzę to: znudzenie się całą platformą MTA, coraz mniej czasu na to, aby wejść na grę i pomagać każdemu oraz nie ma już takiej atmosfery jaka była i bardzo mnie tu trzymała. Mój cel jaki sobie wyznaczyłem to, że stworzę tutaj na tej platformie serwer (wraz z innymi RCON'ami) i przyciągnę jak najwięcej osób. Cel jak widać osiągnęliśmy i jestem z tego bardzo zadowolony. Może teraz nie gra już tak dużo osób, lecz jak wiadomo raczej każdy wie czym to jest spowodowane. Próbowałem ulepszać, rozwijać serwer na tyle, ile potrafiłem. Były plotki, że tworzę jakiś serwer MTA z jakimiś osobami. Do rozjaśnienia sprawy, nie tworzę żadnego serwera MTA :) Jest wiele gier, które można grać, nie tylko MTA. Na pewno z wieloma osobami jeszcze się spotkam, czy to w wirtualnym świecie czy to też rzeczywistym. Zawsze możecie do mnie pisać, większość ma mnie w znajomych, a jeżeli nie to wystarczy poszukać czy to na Steam, Skype, FB czy to na innych rzeczach, nick znacie, cały czas mam taki sam :) Zrobiłem tyle, ile potrafiłem, co dalej będzie to już zobaczymy. Na pewno znajdzie się jeszcze w tej Administracji nie jeden RCON, lepszy ode mnie. Czy wrócę ? Zobaczymy co, czas pokaże :) Żegnam was do zobaczenia :)


 


Pozdrawiam


XQward


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin