Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic nie trwa wiecznie - XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie będę się z zadymiarą ciągle użerał, poszłaś, to idź, nikt Cię tu nie potrzebuje i za Tobą nie płacze.

Nikt jej tu nie potrzebuje, to czemu do dnia dzisiejszego gracze ciągle wypowiadaja się o Ewie pozytywnie i twierdzą, że jej brakuje na serwerze? Z tego co mi wiadomo, to o Tobie krąży opinia, że jesteś zbędnym pajacem który szuka uznania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do mnie? To zapraszam na mumble, nigdy ale to nigdy nikomu nie lizałem jak ta wasza popierdzielona gromadka, która zamiast mózgów to ma bidony na wodę - nie lubię cwaniaków czyt. Damian, Zebra. I będę takich ludzi prowadził w to żeby jak najszybciej wylecieli Widzę, że ty też do nich należysz? A po drugie licz się ze słowami. I jeszcze jedno... Zobacz że twoi ziomkowie już nie mają rang, z resztą tak jak ty.

Pozdrawiam.

 

Jeszcze raz mnie wyzwiesz i wylatujesz z banem, żeby było jasne :)

 

chyba komuś woda sodowa uderzyła do głowy, bo w końcu ma się od kogoś innego większą władzę :).

 

_____________________________________________________

 

Ciebie @XQward serdecznie żegnamy i czekamy na Ciebie. Zamykam ten wątek, ponieważ każdy kto chciał już się pożegnał a zaczynają się tutaj tylko niemiłe kłótnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin