Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Lekarzem SOR-u Roxel


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

qW1Zi6o.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Chciałbym bardzo gorąco zaprosić na wywiad, który udzielił mi Lekarz SOR-u @Roxel.
Zapraszam do czytania! :D

jdCKAno.png
1.png?width=1202&height=676
jdCKAno.png

MateuszXQ: Witam, z tej strony MateuszXQ z Redakcji 4Life News!

Roxel: Witam, z tej strony Lekarz SOR'u Roxel z San Andreas Medical Center!

M: Jesteś chętny na udzielenie mi wywiadu?

R: Jasne! Z przyjemnością.

M: Świetna wiadomość! Zatem na sam początek przedstawisz się naszym czytelnikom?

R: Mam 16 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim, niestety nie mam pasji, jednak mam dużo celi, do których dążę. Chodzę do szkoły zawodowej na tematyce lakiernik samochodowy. Jestem osobą pomocną oraz bardzo miłą w stosunku do nich, jednak czasami wychodzę z równowagi. Najczęściej swój czas spędzam na służbie, oraz słuchając muzyki.

M: Rozumiem. Przejdźmy na chwilę na twoje życie w realnym świecie. Robisz coś w życiu realnym poza graniem na platformie MTA?

R: W życiu realnym chodzę na praktyki oraz większość czasu gram w gry, oraz przebywając na dworze.

M: Super! Przejdźmy z powrotem na twoje życie wirtualne, a konkretniej powiedz nam, w jakie gry grasz jeszcze poza GTA:SA?

R: Tak, gram między innymi w Counter Strike, Ball 3D, i jak się znajdzie czas to w GTA V

M: Rozumiem. Tym razem wróćmy na platformę MTA. Grasz jeszcze na jakiś innych serwerach na owej platformie?

R: Tak, jeżeli znajdę chwilę czasu, to wejdę pograć z kumplami na Project RPG, jednakże gram cały czas na 4life.

M: Myślę, że czas wrócić do pytań związanymi z serwerem 4Life. Dasz radę określić, ile wynosi twój majątek tak +/-?

R: Mój obecny majątek wynosi około 500k, niby mało jednak nigdzie nie pracuje oprócz we frakcji San Andreas Medical Center.

M: Dobrze. Powiedziałbyś nam, skąd wziął się pomysł na twój nick?

R: Nick wpadł mi sam na pomysł, wpisywałem byle co w notatniku i coś się utworzyło :D.

M: Muszę przyznać, że posiadasz nieco kreatywności! No dobrze, przejdźmy do następnego pytania. Byłbyś w stanie opisać nam, jak wyglądały twoje początki na serwerze?

R:
Do gry zaprosił mnie mój przyjaciel @4lysy. Moje początki były trudne, nie miałem chęci do gry, jednak jak wbiłem 1500 Life-Points, to rozgrywka na tym serwerze zaczęła mi się bardziej podobać. Od 4life miałem przerwę parę miesięcy. Od momentu dostania się do frakcji San Andreas Medical Center to moja aktywność wzrosła bardzo mocno.

M: Świetnie! Dowiedzieliśmy się, że znajdujesz się w organizacji Empire. Chciałbyś coś opowiedzieć o niej?

R:
Z przyjemnością! Organizacja Empire to najlepsze co spotkałem na serwerze 4life. Jest to grupa najlepszych ludzi, którzy są bardzo mili oraz rozgadani :D. Moim zdaniem to najlepsza organizacja, do której dołączyłem na serwerze. Pozdrawiam Empire <3.

M: Również pozdrawiamy organizację Empire! Na tę chwilę obecną chciałbyś, aby w organizacji się coś zmieniło?

R:
Zdecydowanie nie! Wszystko funkcjonuje tak, jak powinno, organizacja jest świetnie rozwinięta, oraz zarząd jest cały czas aktywny.

M: Miło słyszeć takie słowa na temat organizacji, w której się znajdujesz. Myślę, że nie ma co zwlekać i przejdźmy do następnego pytania. Znajdujesz się w jakimś Biznesie serwerowym?

R: W obecnej chwili to nie, lecz mam zamiar dołączyć do Biznesu 4Wars.

M: Rozumiem. Życzymy powodzenia! Byłbyś w stanie nam zdradzić, co Ciebie przekonuje, aby dojść do owego Biznesu?

R: Najbardziej zachęcają mnie akcje z frakcją San Andreas Police Department.

M:
Wyżej wspomniałeś, że należysz do Frakcji San Andreas Medical Center. Jesteś w stanie powiedzieć, jak Tobie się pracuje w tej frakcji oraz jaką masz obecnie rangę?

R: Obecnie jestem na randze Lekarz SOR-u, pracuję mi się bardzo dobrze, gdyż zarząd jest bardzo miły i wyrozumiały. Na tę chwilę obecną nie zamierzam zmieniać frakcji!

jdCKAno.png
2.png
jdCKAno.png

M: Świetnie! Podzieliłbyś się z nami informacją, od kiedy znajdujesz się w owej frakcji oraz co Ciebie skłoniło do dołączenia w jej szeregi?

R: We frakcji San Andreas Medical Center jestem od listopada. Do owej frakcji zaprosił mnie mój przyjaciel @4lysy. Skłoniło mnie to, jak zaoferował mi wspólne patrole oraz wyjazdy na wypadki.

M: Obecnie posiadasz 595 godzin przegranych na serwerze. Czy żałujesz tego czasu?

R: Absolutnie! Poznałem wiele osób, z którymi mam kontakt nawet do dziś. Świetnie się bawię na tym serwerze i zamierzam nadal do momentu, w którym nie zrezygnuję!

M: Zdecydowanie jest to najmilsza rzecz, jaką usłyszałem o serwerze!. Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na tym serwerze?

R: W przyszłości chciałbym dojść do frakcji San Andreas Police Department. Mam nadzieję, że mi się uda spełnić to marzenie.

M: Życzymy powodzenia! Zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

R: Jasne! Zatem pozdrawiam @Veon, @M3Power;;]], @4lysy, @FiFikkk, @Road95USA, @Levi*, @Tadziu, @Nivorm, @Wantedmax oraz @badi1920.

M: Dołączam się do pozdrowień z wielką przyjemnością. Bardzo Ci dziękuje, za udzielenie wywiadu. Powodzenia w realizacji twoich marzeń na serwerze, jak i w życiu realnym. Trzymaj się!

jdCKAno.png

Na końcu chciałbym podziękować każdemu, kto przeczytał wywiad. Zapraszam do dzielenia się swoją opinią w komentarzach oraz zachęcam do zostawiania reakcji pod wywiadem!

Do zobaczenia następnym razem! :D.

jdCKAno.png

xq.png


Autoryzował: @pawelik001

qW1Zi6o.png

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin