Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Comet 8095


BuchMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Comet
ID: 8095
Pojemność silnika:  2.2
Przebieg pojazdu: 64056
Dodatki: Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 8095 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, nitro, lpg 75, 2 dodatkowe klucze,
Cena: 1.500.000 (do negocjacji)
Coś od siebie:  Bardzo przyjemnie się nim jeździ ładnie polakierowany na włączonym nitro jedzie tyle ile infernus.
SS’y: 

Spoiler

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamox10 napisał:

Nwm czy to tyle warte jak taki sam bez nitra na id 4k poszedł za około 1kk a to 8k id co do oferty 1kk po sellu

Mam ofe 1.06 chce dostać za niego 1.1kk i selam kto pierwszy tyle da to sellam i tak ciężko mi się z nim rozstać bo bardzo lubie to auto ale nie chce mi się zarabiać na dorywczych wiec trzeba na giełdzie pozarabiać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin