Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dwa śliczne pojazdy!


Moskva.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sabre
ID:70215
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 2.300km
Dodatki: felgi (1083), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, kolor felg (███), ogranicznik prędkości (Szyby 20%)
Cena: oferty
Coś od siebie: Bardzo wiejski tune felgi zielono rozowe
SS’y

Model: Stalion
ID:36952
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 6.479km
Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości
Cena: oferty
Coś od siebie: Piekne unikatowe lampki - Malachity
SS’y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nubax napisał:

XDDDD raz ci nie sprzedałem pojazdu i się obraziłeś :) więc elo idź swój serwer robić 

Sabre 335k 

Hahaha, nie chodzi o pojazd, ale o twoje zachowanie oraz oferty... Nie reaguje nawet, gdy ktos mi oferuje 250k za staliona z unikatami i takim tune :P idz bo frekwencja ci ucieka! Bo w 7 klasie nie zdasz Dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moskva. napisał:

Hahaha, nie chodzi o pojazd, ale o twoje zachowanie oraz oferty... Nie reaguje nawet, gdy ktos mi oferuje 250k za staliona z unikatami i takim tune :P idz bo frekwencja ci ucieka! Bo w 7 klasie nie zdasz Dalej!

Jak coś to chodzę do 8 klasy. Zobacz na swoje oferty jakie dajesz ostatnio dawałeś mi 350k za jestera 2.0 skończ.

Sabre 340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nubax napisał:

Jak coś to chodzę do 8 klasy. Zobacz na swoje oferty jakie dajesz ostatnio dawałeś mi 350k za jestera 2.0 skończ.

Sabre 340

Ale młody, do starszych z kulturą i mi tutaj nie pisz kiedy mam konczyc XD, nie oferuj ofert. Traktuje to jako BUMP

Oferty co do sabry od 400k

Stalion od 300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nubax napisał:

 

Sam mi tu dawałeś 350k gdzie było napisane że offki od 500k. Więc popatrz na swoje oferty bo święty nie jesteś. I jednym słowem odwal się odemnie 

Stalion-260k

Teraz tylko tutaj konflikt zyskujesz...

@Nudzio. @japkooo. @Hinox

Prosze o ukaranir gracza, gdyz odswieza post... Oraz oferuje mniej niz moja CW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin