Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Borkosss POWRACA <3


BorkosssxNoweKontox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano przyszedłem się z wami przywitać za parenaście lat wejde na serwer mam nadzieje że dotrwa do 2136 :) i będziemy się scigać BRUUUM BRUMMM i zapier****.

Serdecznie chciałem was pozdrowić. I mojego ukochanego jakże zj*b**nego kolege Propagande który od dłuższego czasu próbuje zaistnieć i pokazać się od najlepszej strony

Ale niestety mu się nie udaje bo jest taką pi*zdą życiową że potrafi wszystko przez internet ogarnąć :). Pozdrawiam twojej lotki z Supa i pozdrawiam lotki z SAPD

już po raz drugi :). Pozdrawiam też takich lekwaków jak Propa

Widać mam nadzieje że się spotkamy i razem po upujemy silniki i świece :)

#Aby nie było

§1. Nie miało to nikogo obrazić

§2. 4Fun mam nadzieje że porobiliśmy sobie beczke

§3. Zabraniam sobie prawo do jakiejkolwiek urazy mnie oraz mojej osobowości jeżeli tak to powołuje się na logike Borkosia #Banujemy :)

§4. Pozdrawiam mojego kochanego ZbyKa oby wy*****ł ścierwa te które są w Administracji a być w niej nie powinny :)

§5. JP SAMP

§6. Pozdro od borkiego i ekipy

§7. Nie pozdrawiam kasi

§8. Nie przykro mi co napisałem bo to powyższa prawda :)

 

-----------------------------------------------------

Pisze to z innego konta bo szkoda mi mojego PanDafuQa ;) <3

----------------------------------------------------------------

JP Propa

--------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje że się pośmieliśmy i że powiedzieliśmy prawde GG :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin