Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Galeria Prezenterów


SpeedPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mietek_Kasztan @[DON]Fonos* @Kiniaa;* @SowaGames_PRO @Baor @Opal @manool @Cieplas @Had3S @rafcio12 @Besnaj Dziękuję wam! <3
Niebawem kolejne zdjęcia ze zlociku oraz dziękuję @MateuszXQ za fotke!

0EAPJar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzanna utopiona!!!
Wspólne świętowanie pierwszego dnia wiosny razem ze słuchaczami 4music!. Dziękuję wszystkim za przybycie na prawdę nie spodziewałem się aż takiej ilości chętnych do zabawy graczy, wspaniałe zgromadzenie bardzo dziękuję serio byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i bardzo mi było miło

IJ8iMQJ.png 


Oczywiście na prośbę słuchaczy i wszystkich zgromadzonych zorganizowałem a raczej pozwoliłem na wielki konwój
Autorem zdjęć poniżej jest @ViTeeK*


u39yB0g.png

Za konwój oczywiście dziękuję, ponieważ przez około pół trasy jechaliście zgodnie z przepisami i na prawdę miło było popatrzeć ;p
Pierwsze auto prowadzące konwój prowadził @Motylv2 za co mu bardzo dziękuję, niestety pomylił on trasę i ciężko było zawrócić taki tłum.
Jadąc dalej i przemieszczając się obok Mount Chiliad, konwój niestety wymknął się z pod kontroli i większość konwojentów kierowała się właśnie na tę górę. Chciałem wybrnąć jakoś z sytuacji proponując biegi na sam szczyt, lecz gracze okazali się sprytniejsi i zaczęli wjeżdżać na MC, dzięki temu nie porozumieniu powstał nie estetyczny ale za to jak bardzo klimatyczny zrzut ekranu ;) 
unknown.png

Dziękuję jeszcze raz i zapraszam na kolejne audycje, mam nadzieję że tak jak do tej pory... Codziennie o godzinie 18 ;)

 

Edytowane przez ganjafriend777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tu zlocik na oazie spokoju, w której nie ma już spokoju!

LE10t4C.jpg

Chciałbym podziękować uczestnikom owego zlociku; @eizyy1@BOTFULLHD@kamilXDyou@Lukasz22444@czubek@Szalix59@progenxd@Dyabel@Roczo*@KominekPL122@smietana5tm@kucharinios@Kamilo008@raider@Nexur@Eustachy11@*___Ewela___*@MirekSpawacz

Nie wszyscy załapali się na screena ale są odznaczeni bo wiem że byli !

Jeszcze raz dziękuje za obecność i super atmosferę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wspaniały zlot na Oazie Spokoju, Dziękuje za obecność i widzimy się na kolejnej Audycji!

EyLnZWN.jpg

xwrKaEi.jpg

Dziękuje za obecność; @kamilXDyou@ufolud@Crix@Roczo*@ProMasterPL@RUMUN2@rucia@Szalix59@kuber69@wiccia@MateuszXQ@eniekheniek'@Kaskader_Maciej@Sprinter01@Marcynnn@MisiekplTeam@Nenil@Eustachy11

Edytowane przez Emialski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin