Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Moderatorem Kubula


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png

Witam, z tej strony Redaktor Naczelny @Dudziak Redakcji 4Life News.
Chciałbym zaprosić wszystkich czytelników do przeczytania wywiadu, przeprowadzonego z Moderatorem @Kubula.

Miłego czytania!

zELwXNJ.png
Kubula1.gif
zELwXNJ.png

Dudziak: Witam, z tej strony Redaktor Naczelny Dudziak z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Kubula:
Witaj, chętnie.

Dudziak: Dziękuję, na sam początek przedstaw się oraz opowiedz coś o sobie.
Kubula:
Nazywam się Kubula, mam 16 lat i jestem Moderatorem na naszym cudownym serwerze. Razem z resztą Administracji pilnuję porządku, poza tym jestem również pracownikiem frakcji San Andreas Police Department oraz biznesu 41.St Mechanized Infantry Division. Na wcześniej wspomnianym serwerze zajmuje się wieloma sprawami, staram się pomagać graczom, tak jak tylko mogę, zdarza się również niestety ukarać gracza za nie stosowanie się do regulaminu.

Dudziak: Interesujesz się czymś w życiu realnym? Posiadasz jakieś hobby lub marzenia, do których spełnienia dążysz?
Kubula:
Tak, interesuje się motoryzacją oraz mechaniką, kocham samochody i dążę w życiu do posiadania warsztatu samochodowego lub firmy transportowej. Poza rzeczami typowo zarobkowymi chciałbym posiadać kolekcje samochodów. Od zawsze podobają mi się samochody BMW.

Dudziak: Wspaniale! Wróćmy do świata wirtualnego - grasz jeszcze w jakieś tytuły poza grą MTA?
Kubula:
Jasne, zdarza mi się grać w League of Legends, Euro Truck Simulator 2 i wiele innych tytułów, ale staram się zajmować głównie MTA, a dokładniej serwerem.

Dudziak: Pozostańmy przy platformie MTA, poza 4Life grasz jeszcze na jakimś serwerze?
Kubula:
Nie, wolę skupić całkowitą uwagę na 4Life.

Dudziak: Opowiesz nam, jak rozpoczęła się przygoda na 4Life? Skąd oraz kiedy trafiłeś na ten serwer?
Kubula:
Na serwer trafiłem dosyć przypadkowo, ale gdy przegrałem na nim pierwsze parę godzin, wiedziałem, że to dopiero początek, a trafiłem na niego 14 czerwca 2018.

Dudziak: Świetnie! Skąd zaczerpałeś pomysł na swój aktualny nick? Jaka jest jego historia? 
Kubula:
Głównie od imienia, mam na imię Kuba, ale jakieś większej historii nie ma.

Dudziak: W październikowej rekrutacji dostałeś się na rangę Support, 11 stycznia otrzymałeś awans na rangę Moderator - jak zmieniła się Twoja rozgrywka po wynikach rekrutacji do Administracji?
Kubula:
Szczerze mówiąc, zmieniła się prawie o 360 stopni, ranga to wiele obowiązków i trzeba poświęcać jej czas, można to zauważyć po aktywności. Dla mnie jak najbardziej na plus.

Dudziak: Co znajduje się w liście Twoich obowiązków na randze oraz jak sobie z nimi radzisz - jak zmieniły się one pomiędzy rangami Support, a Moderator?
Kubula:
Zajmuję się pomocą na serwerze, wykonuję reporty graczy, pomagam tam, gdzie tylko można, ale odkąd jestem moderatorem, zajmuje się również forum, sprawdzam wypowiedzi graczy, zamykam tematy i nadaję punkty graczom, którzy łamią regulamin, więc doszły kolejne obowiązki, ale jak dla mnie kolejny raz jak najbardziej na plus.

Dudziak: Przed wynikami do Administracji, co myślałeś o tym stanowisku, byłeś świadomy wszystkich wyzwań? Twoje myśli były prawidłowe, czy jednak jest to coś innego, niż sobie wyobrażałeś?
Kubula:
Tak, jak najbardziej byłem świadom. Szczerze mówiąc, zdziwiłem się tylko jednym faktem, gdy jeszcze nie posiadałem rangi, myślałem, że atmosfera w administracji jest dosyć sztywna, ale pozytywnie się zdziwiłem, jest świetna.

Dudziak: Wspomniałeś, że należysz do frakcji San Andreas Police Department, opowiedz nam o niej, a także o swojej pracy.
Kubula:
Zgadza się, jestem pracownikiem na stopniu Police Officer II. Na służbie wykonuję wiele obowiązków od zabezpieczeń wypadków, ratowaniem ludzi, zatrzymań drogowych aż do pościgów. Krótko mówiąc, jestem stróżem prawa.

zELwXNJ.png
Kubula2.gif
zELwXNJ.png

Dudziak: Należysz do biznesu 41.St Mechanized Infantry Division - jaką funkcję w nim pełnisz, jak wygląda Twoja praca?
Kubula:
Dokładnie w biznesie jestem na stopniu Młodszy Chorąży, Korpus Podoficerów. Ponownie głównie zajmujemy się od zabezpieczeń uroczystości, obroną San Andreas, a także rozbrajania bomb. W samym biznesie należę również do podjednostek, pierwsza z nich to Pułk chemiczno-inżynieryjny, głównie zajmujący się rozbrajaniem materiałów niebezpiecznych. Kolejną z nich jest jednostka specjalna zwana A.G.T głównie zajmująca się odbijaniem zakładników.

Dudziak: Do jakiej organizacji należysz? Opiszesz nam ją krótko?
Kubula:
Należę do organizacji Olimp, jej liderem jest Bilu., panuje w niej super atmosfera, posiada ona wiele świetnych pojazdów, dużą fajną bazę i wielu naprawdę wielu świetnych ludzi. Do organizacji trafiłem poprzez ostatnią rekrutację.

Dudziak: Ile wynosi Twój majątek? Jak go osiągnąłeś? Przedstawisz nam swoje pojazdy? Który z nich jest Twoim ulubionym?
Kubula:
Na serwerze mój majątek wynosi około 7 milionów, głównym sposobem zarobku były prace, służba we frakcji oraz handel pojazdami. Aktualnie w posiadaniu mam parę pojazdów, lecz tylko 2 są tak naprawdę w jakikolwiek sposób warte, jest to Turismo oraz Rancher Long. Co do ulubionego pojazdu, nie mam takiego, oby dwa bardzo lubię.

Dudziak: Co osiągnąłeś, grając na tym serwerze? Ile godzin na nim spędziłeś? Jesteś z siebie zadowolony?
Kubula:
Na samym serwerze osiągnąłem niemały majątek, na ten moment przegrałem 2930 godzin. Poza tym zdobyłem niemałe doświadczenie na scenie MTA i co najważniejsze posiadam rangę w Administracji. Myślę, że tak.

Dudziak: Nie żałujesz przegranych godzin? Nie wolałbyś spędzić ich w inny sposób niż gra komputerowa?
Kubula:
Z jednej strony ani trochę a z drugiej odrobinę, ale nie patrzę w taki sposób na gry. Gram po prostu w wolnym czasie.

Dudziak: Może chciałbyś podzielić się jakimiś radami dotyczącymi serwera dla nowszych Graczy?
Kubula:
Jasne, trzymajcie się regulaminu, pracujcie sobie spokojnie, na początek najlepszym wyborem będzie magazyn, żeby zdobyć trochę Life Point'ów. Później polecam kuriera, spokojna fajna praca. Gdy już przegracie chwile na serwerze, polecam napisać podanie do frakcji, poznacie wiele ludzi, nabierzecie doświadczenia w danej dziedzinie, a później to już samo pójdzie w górę.

Dudziak: To już koniec moich pytań, chciałbyś coś dodać, może kogoś pozdrowić?
Kubula:
Pozdrawiam całą Administracje, organizacje Olimp i wszystkich graczy, dziękuje bardzo za wywiad i życzę miłego dnia/wieczoru.

Dudziak: Dziękuję, pozdrawiam również, a Tobie życzę dalszych sukcesów zarówno w Administracji, jak i w biznesie i frakcji.

zELwXNJ.png

Serdecznie dziękuję za przeczytanie wywiadu. Zapraszam do podzielenia się swoimi ocenami poprzez komentarze oraz reakcje!

zarzad.png

flvn7IF.png

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin