Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[INTERFEJS] Panel /112


Patryk.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji, iż panel zgłoszeń znajdujący się pod komendą /112 jest klasycznym GUI MTA. Więc postanowiłem go lekko odświeżyć. Wiem, że mój projekt pozostawia wiele do życzenia, ale miałem długą przerwę od Photoshopa i nie umiem już robić takich projektów jak kiedyś. 

Wygląd panelu znajduję się pod tym linkiem: https://imgur.com/a/CM9afBs

L

Tak jak mówie, pozostawia on wiele do życzenia, ale mam nadzieję, że chociaż komuś się spodoba. Największą rzeczą która mi, aż tak wadzi w tym projekcie to lekko zlewające się buttony.

Edytowane przez Patryk.gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hinox napisał:

Według mnie Twój interfejs niczym się nie różni od obecnego.

O to mi chodziło. Chciałem, żeby wszystko było tak samo w odświeżonej grafice. Ale mam plan zrobić to od nowa w najbliższym czasie, ale już totalnie inaczej niż tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
Godzinę temu, Patryk.gg napisał:

O to mi chodziło. Chciałem, żeby wszystko było tak samo w odświeżonej grafice. Ale mam plan zrobić to od nowa w najbliższym czasie, ale już totalnie inaczej niż tutaj.

No to postaraj się coś wykombinować w stylu jak zrobił NorbiksoN - chodzi mi tutaj o zaokrąglone prostokąty, według mnie będzie to lepiej wyglądało niż taki kwadrat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hinox napisał:

No to postaraj się coś wykombinować w stylu jak zrobił NorbiksoN - chodzi mi tutaj o zaokrąglone prostokąty, według mnie będzie to lepiej wyglądało niż taki kwadrat.

Jasna sprawa. Niedługo zrobię coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin