Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - CJ Namik


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[colorold=pink]Witam wszystkich i zarazem żegnam.[/colorold]
Piszę dzisiaj do Was informacje, o następującej treści - spadam z serwera 4Lifa. Powodów jest naprawdę sporo, chce jeszcze troche podciągnać oceny (kujon!) , pobyć troche z najbliższymi oraz przede wszystkim skończyć kariere na platformie MTA. Dodam również, że jest jeszcze jeden powód: Na razie na serwerze nic się nie dzieję, ZbyK ma urlop, NeX i XQwarda nie ma, a narazie sam Bolek musi Sobie dawać radę, co na szczęście mu wychodzi. Co do administracji, uważam, że administracja na tym serwerze jest jedną z lepszych administracji na platformie MTA, a że gram od 6 lat w MTA i od 6 lat grałem na różnych serwerach, mogę to śmiało powiedzieć.

Na serwerze przegrałem naprawdę sporo godzin, a dokładniej 960h , poznałem wiele wspaniałych osób, takich porządnych a nie żadnych podrabianych, z nie którymi będę miał jakiś tam kontakt, a osoby które chcą mieć ze mną kontakt zapraszam na mój profil, na którym to jest podane moje GG.

Te pożegnanie jest oficjalne - jeszcze do niedzieli będę grał na serwerze, jednakże potem odinstalowuje GTA i MTA, a jestem na tyle leniwy, że nie będę tego wszystkiego instalował ponownie dla jakiegoś tam głupiego powodu. Mam nadzieję, że przyjemnie Wam się ze mną grało, a jeśli nie i ktoś chce mnie hejtować, obrażać i tak dalej, niech piszę jasno w komentarzach, chętnie poczytam.

Na serwerze dorobiłem się paru aut, spełniłem prawie wszystkie marzenia związane z tym cudownym serwerem, więc jest dobrze. Aktualnie mam około 10 aut, z tego chyba 9 pojazdów jest pierwszych na serwie, więc Sobie je potrzymam, może kiedyś jak wpadnę i będę je miał, może mnie to przywoła :D

Teraz pozdrowie osoby, z którymi grało mi się dobrze i których bardzo mocno lubie, jak i szanuję: Zacznę może od administracji RCON i byłych RCONów:

@ZbyK - Zrobiłeś fajny serwer, trzymaj go dalej, więcej aktualizacji i więcej osób dołączy do tego fajowego serwa
@NeX - Mimo że już tu nie grasz i tylko wchodzisz czasami na serwer, dużo zrobiłeś dla tego serwera, jak w sumie prawie każdy RCON. Nagrywaj dalej na YT i rób to, co uważasz za słuszne.
@XQward - Najbardziej pomocny RCON do tej pory, teraz odszedł, ale jest ktoś, kto go narazie godnie zastępuje.  Powodzonka
@Bolek. - Następca XQwarda, pomaga jak tylko może i chwała mu za to, obecnie jedyny RCON na serwie (ZbyK ma Urlop) ale i tak ogarnia forum, robi eventy i te wyśmienite licytacje w ciemno

                              [colorold=red]ADMINISTRATORZY[/colorold]
- jeden z najlepszych ziomków na 4life, z mojej strony bardzo pomocny, poproszę go o pomoc i zawsze pomoże ; dobry Administrator  [colorold=blue]P.S Dzięki za prezencik na urodzinki (Blista z dużym tune)[/colorold]
@Nukill - To samo co u Pietrka, również bardzo pomocny, nigdy nie odmówi pomocy
- nie wiem który to już raz, ale jeszcze raz dziękuję za szanse w TSA
- również pomocny administrator robiący chyba dość sporo na serwer, szacun

                                 [colorold=green]SUPPORTERZY[/colorold]
@Michaler - awansu na administratora życzę, oprócz tego jeden z najlepszych ziomów na 4life [colorold=blue]P.S Dzięki za prezencik na urodzinki (Blista z dużym tune)[/colorold]
- Nie wiem w końcu czy Supporter czy gracz, bo co chwile odchodzisz i wracasz, ale jesteś za*******m gościem, chyba najwięcej razy mi pomagałeś na serwerze <3
- kiedyś się trzymaliśmy lepiej, teraz nasz kontakt się jakoś urwał, ale pamiętam, jak mi pomagałeś - super ziomeczku
- dzięki za tego Merita, jest the best  (Red Sharks)
@M-I-R-I-N-D-A - Nie chce Ci przypominać, ale nasze ostatnie spotkanie było dość nie miłe - event, zawieszka, wiesz o co chodzi ;p  Trzymaj się
@TheTomson - swego czasu w TSA, bardzo pomocny, też raczej pomocy nie odmówi

                                   [colorold=yellow]GRACZE[/colorold]
@Angel - Jak grałeś dużo z Tobą trzymałem, mamy kontakt na FB ziomeczku
- Kiedyś nasze relacje były lepsze no nie? Teraz słabo, jednakże trzymaj się ! [colorold=blue]P.S Dzięki za prezencik na urodziny (Blista z dużym tune)[/colorold]
- za******y ziomeczek, po prostu szacun - będziesz jeszcze Supporterem? Mam nadzieję, że tak
- Mam nadzieję, że wrócisz na Supporta i że kiedyś pogadamy razem na temat twojej TOP 3
- Dzięki za szanse v-lidera w twoim gangu, szkoda że wyszło jak wyszło
- nie wiem co Cię tak zmieniło, kiedyś byłeś lepszy, o wiele - może SAFDy Cię zmieniły, nie wiem ;p
@MrOwca - zbanowany sąsiad - kiedyś tam do Ciebie wpadne
@19lazur08 - Pamiętasz kupno mojego auta na raty? Oddałeś wszystko w terminie, spoko ziomek
@Syriusz - Prowadź te TSA dalej, jest dobrze
- Co tam ziomeczku? <3      Trzymaj się i powodzonka w frakcji
- Co tam uśmieszku? <3    Osiągnięcia celów na 4lifa
@Davlo - nie wiem co teraz jest z Tobą, ale my się znamy już od dawna, chociażby z innego serwera, trzymaj się
@Turysta - Czemu teraz tak rzadko grasz? Szkoda, bo naprawdę spoko ziomek
- moim zdaniem był graczem który zrobił najwięcej w TSA nie wliczając w to założycielów TSA, czyli Lukasza i Asfurixa, zmieniłeś TSA na dobre, ziom w lufe
@MrAsfurix - założyciel TSA, spoko ziomek, wróc jeszcze do TSA ;p
@BezCenzury - Kolejny wspaniały szef TSA, również dużo zmieniłeś w TSA, szacuneczek ziomeczku
@TheDropson - Co z tym Admiralem? Trzymaj się ziomeczku i pamiętaj, że wymiany są zakazane
@Hyak - dzięki za pomoc z tym Bandito i Jopkiem (event KubsonGa), mam nadzieję że dill był wporzo
@michaltrak - bogaczu, powiedz mi, jakiego Ty jeszcze nie miałeś auta na 4life w tym krótkim okresie czasu, najlepszy handlarz autami 4ever
@TeamForEver - białe oponki i twój charakterystyczny Blade - jak mi pisałeś - dużo osób Cię po tym rozpoznaje
@Mateo_202 - nasz kontakt kiedyś był dużo dużo lepszy, hmm, co się stało?!
- kolejny ziomeczek, jeden z lepszych na 4life moim skromnym zdaniem, trzym się tam
- pamiętam Cię bardzo dobrze, jak kiedyś jeszcze grałeś, miałeś długą przerwe ale ja Cię pamiętam, nie ma tak łatwo
@Kirge - odwalacz, SAPD to Ciebie uwielbiają
@Frixo - to samo co Kirge, pięknie odwalacie z tego co słyszałem, nie złe ziółka
- "ej pisze się chytry czy hytry?" Już wiesz? xDDDD
@krapeq - Kiedyś lepiej się trzymaliśmy, ale co się stało, że teraz zeszło do minimum? Sam nie wiem, może Ty wiesz ;p
@Gwiazda - za******y ziomeczek, nie wcina się tam gdzie nie musi, moim zdaniem wzór
@Rockus - może się nie znamy, jesteś wulgarny ale za******y, nie źle potrafisz dorąbać komuś - nie dajesz się tak łatwo, nie ustępujsz - super !
@xTedi - strasznie ambitny gościu, nie kiedy zabawny, stare czasy - to było to
- pracowity, kiedyś, gdy był jeszcze w TSA, fajnie się z nim pracowało w frakcji
@MikotoCross - pamiętam nasze rozmowy przed wynikami do drugiego etapu na supporta
@Varmont - Pamiętam jak bardzo dawno temu pracowałeś ze mną w TSA, potrafiłeś bardzo długo siedzieć na służbie, pracowity
@mati121 - spoko ziomeczek, tylko teraz tak Cię jakoś nie widzę na serwie ;p [colorold=blue]P.S Dzięki za prezencik na urodzinki (Blista z dużym tune)[/colorold]

 

 

 

[colorold=orange]Chciałbym również pozdrowić:
-Organizacje Weed
-Frakcje TSA
-Członków starego biznesu 4life Racing
-Organizacje XYZ i F&F[/colorold]

[colorold=gray]Tak jak na górze pisałem - mam dość sporo aut i dość sporo gotówki, jednakże od razu zastrzegam, że nic nie oddam, nie będę rozdawał majątku, a kase pójdę przerąbać w kasynie :D[/colorold]

[colorold=black] P.S Jeszcze parę dni będę na serwerze grał dość intensywnie, jednakże potem już mnie nie będzie[/colorold]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin